Мнение за д-р МАЖЕНА РИШ ПАНОВА от Тина Киркова ?

  • 61 066
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
Преди 3 години родих при нея в Тина Киркова и съм я препоръчала на няколко приятелки, които и те родиха при нея. Страхотно приятно отношение към родилките, а и след това. До ден днешен като й звънна не се налага много да й се представям. С двете ръце гласувам за нея.

# 16
  • Мнения: 3 886
Някакви телефони и  адрес на частния кабинет моля пишете на лични  bouquetпредварително благодаря

# 17
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета! Ще може ли да ми пратите координатите на д-р Панова на ЛС? Благодаря ви предварително!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 057
Сестра ми ражда при нея преди няколко дни. Беше за планирано секцио, но водите и изтекоха преди уговорената дата за преглед. Сестра ми през цялото време (от четвъртък в 17ч. до петък в 07ч.) поддържаше връзка само по телефона с д-р Панова. Та същата докторка, я остави в пред родилна цяла нощ, с контракции и без обезболяващи. Отишла да направи операцията на следващия ден, като и започнало работното време. Сестра ми си плати предварително избор на екип...

# 19
  • София
  • Мнения: 3 789
Сестра ми си плати предварително избор на екип...
Именно затова съм го писала неведнъж, в различни теми, че предварително за раждане не се плаща! Naughty Crossing Arms В последния момент всичко се случва!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 132
Раждах при д-р Панова преди три седмици с планувано секцио. Много съм доволна. Много добър специалист и лъчезарен човек.

# 21
Здравейте на всички!
Искам да изкажа моето мнение за д-р Панова. НАЙ-ДОБРИЯТ СПЕЦИАЛИСТ КОЙТО ПОЗНАВАМ!!!
Имах ужасно трудна бременност.Качих около 35 кг. и сърцето ми буквално не издържаше.Бях с постоянна тахикардия на сърцето (при нормално състояние сърдечната чистота ми беше 68-72 удара в минута,но в моментите  когато получавах пристъп ставаше 138-142).През цялата ми бременност бях наблюдавана от д-р Панова.Бяха ми направени всички изследвания и по всяко време на денонощието тя беше на разположение.(държа да подчертая,че съм съвсем обикновена личност и без всякакви протекции от нечия страна).Тъй като се знаеше ,че раждането ще бъде секцио ние насрочихме дата за 05.05.Отидох ,приеха ме,включиха ми и система и изведнъж стана голям проблем.Екипа който беше на смяна категорично отказа да остана да раждам там.Тъй като съм имала сърдечни проблеми да съм ходила в Майчин дом;Утре било шести май почивен ден ако ми станело нещо какво ще правили и т.н.Д-р Панова ме изпрати при кардиолог и по нейна молба д-р Чилингирова ме прие и прегледа и пое ангажимента ,че в деня на секциото ако има някакви усложнения тя ще дойде.Родих на 09.05.в 1.30 сутринта.Д-р Панова беше събрала като екип шефа на анестезиолозите и шефката на АГ отделението.Държа да кажа ,че предложих вместо да дам парите за таксата на касата да и ги дам на нея лично но тя категорично ми  отказа.Винаги ще съм благодарна на д-р Панова за големият и професионализъм и личното отношение към мен!

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте!а

Случайно разбрах за д-р Панова от една от бременните жени при моя лекар и реших да проуча въпросната лекарка.
Тъй като ми предстои раждане в началото на декември, смятам от сега да си избера  болница и екип за целта. Насочих се към Тина Киркова, но не разбрах д-р Панова там ли работи или в 1АГ или и в двете?
Естествено ще съм благодарна ако дадете мнения и аз други лекари от Тина Киркова.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 132
1-ва АГ е бившата Тина Киркова  Simple Smile http://www.1agb.com/
Там работи д-р Мажена Панова  Peace

# 24
  • Мнения: 78
Аз родих естествено сина си през септември 2008 г., при доктор Панова. Много съм доволна и ако някога имам второ дете, няма да се замисля да се обърна отново към нея. В момента, в който се появи в родилната зала при мен, бях сигурна, че всичко ще е наред. Носи някакъв положителен заряд. Делова, но усмихната, енергична, със страхотно излъчване. Преди раждането 3 пъти ме е гледала. Още тогава ми вдъхна спокойствие. Да, много е заета, непрекъснато и звъни телефона. Напливът при нея е голям. Това потвърждава, че е добър специалист. С една дума - ако става въпрос за раждане - тя е ! newsm10

# 25
  • Мнения: 6
Преди две години раждах  при нея.Страхотно отношение има тази жена към пациентите си,и преди раждането и след това а и по време на бременността ми тя беше постоя но на разположение,вдъхва увереност и спокойствие имах лека и спокойна бременност и най вече леко раждане.  БЛАГОДАРЯ ВИ ДОКТОР ПАНОВА                                                                                                                               

# 26
  • София
  • Мнения: 129
Някой може ли да даде кординати на д-р Панова?
Има ли частен кабинет?

# 27
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Малко зкъснял отговор, но телефона на д-р Панова е: 0888312136.

Аз ходя при нея в Тина Киркова, така че не зная дали има ЧК!

# 28
  • Мнения: 27
И аз ражадах при нея и съм много доволна.Бях засипана от много внимание и грижа.  Тя ми препоръча и страхотен педиатър.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 098
Аз също родих при доктор Панова. Беше ми първо раждане.  Водих си и ЖК при нея. До денят на раждането си бях изключително доволна от нея, вдъхваше ми голямо доверие. Предварително платих за избор на екип 500лв- 2007г.Контракциите ми започнаха в 1 часа през нощта, в 3 вече бяха на десет минути. Обадих и се по телефона. Тя ми каза да отида в ТК и да и се обадя след като ми направят преглед. При приемането ми стана ясно, че съм с 5 см разкритие и напълно изгладена шийка. Позвъних и, но тя не вдигна телефона до шест часа. Когато най- накрая се свързах с нея ми обясни, че тръгва към мен. Аз вече по това време бях с контракции на 3-4 мин и силни болки. Към 7 часа отново и се обадих, защото тя все още не беше дошла. Казах и, че искам упойка. Тя ми обясни, че трябва да я изчакам. Искам да вмъкна, че присъстващите доктори и акушери не искаха да ме погледнат, защото съм платила за избор на друг лекар.
Доктор Панова пристигна в 7.30, когато вече болките ми бяха много, много силни, разкритие 8 см. Заяви, че няма време за упойка. Сложи ми система с окситоцин и в 8.20 родих.
Мога да кажа, че имам ужасен спомен от раждането си. Очакванията ми, когато направих избор на екип бяха доста различни от тези да си раждам сама почти през цялото време.

Общи условия

Активация на акаунт