Вила "Артеа" в Крапец - не правете грешка!!!

  • 4 914
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Във форума имаме право да споделим мненията си от това, което сме впечатлени. Сега е и мой ред. Предполагам, че всеки един от нас преди да тръгне на море се интересува и търси информация за мястото къде ще бъде във виртуалното пространство. И аз направих така, но не доверих на написаното за "Артеа". Заминахме  голяма и шумна компания за Крапец. Не съжалявам за нищо на света. Дори и тази година ще бъдем там. Работим в големи компании, ежедневния стрес, напрежение, и забързаност си казва думата. Във вила "Артеа" се почувствах като "новородена". Тишина и спокойствие. Когато бях там се върнах назад във времето, когато бях малко дете. Припомних си закуските на баба ми, която правеше стахотни мекици и съм пила най-вкусното прясно мляко. Такива мекици съм яла само в Рилския манастир и в Триград.
Питам се само на кого му трябва интернет през отпуската му? Работата ми е такава, че през тези 345 дни нон стоп съм "вързана" с PC и Интерент. И през осаналите 20 дни от годинината си почивам активно - на море, а по-късно отивам и към Родопите. И все пак ми се наложи няколко пъти да използвам нета докато бях там. Нямала съм проблем. Напротив направи ми впечатление, че връзката е боста бърза. Четох из форумите, че там цените били високи. Питам се само дали нещо евтино? Ние българите сме свикнали хем да е хубаво, хем да е евтино, ако може и аванта да мине. "Няма безплатен обяд".  Прочетох също, че плажа бил далече. Хора, да походиш пеш, не е лоша идея. Напротив, има много предимства предполагам, че всеки един от нас го знае. Предпочитам да ходя малко, отколкото да се возя със собствения си автомобил.  Пишеше из форума също, че се усещала някаква миризма на блато - там няма блато, а има море Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 783
Sofia Velinova, не знам дали написаното се дължи на началото на сезона...Ако, случайно нещата са се променили от времето ,когато са писали критичните мнения, бих се радвала.
Когато ние търсихме къде да отседнем в Крапец, разровихме много и почти си бяхме направили резервазия във вилата. После получихме по-добро предложение и отседнахме на друго място в селото.
В "Артеа" отидохме за една вечеря. В ресоранта обслужването беше не особено любезно, големината на салфетките издаваше завидна пестеливост, но и търпение. Бяхме четирима души ядохме и пихме всеки в различна посуда, сякаш събирана от два-три позагинали сервиза. За отхапаните ръбчета на чашите и пръстите и петната по тях не говоря въобще. Храната беше прилична, т.е. нищо особено на вкус, а като количество  - поспестена. На фона на това, цената която платихме беше висока. Позволете да съм била  и в други ресторанти, кръчми, кръчмета, селски, градски, семейни, държавни, соц, 1-2-3-4-5-звездни хотели и т.н.  и да имам представа.
Басейнът, рекламиран в сайта, всъщност е една идея по-голям от ваната у дома, видях го, защото се минава покрай него.

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз от вила Артеа нямам лични впечатления, но през 2007 година бяхме там във вила Делфин. И там останахме като гръмнати от разминаването на инфото в нета и истината. Водехме приятели от щатите с нас които спаха в бунгало на двора и се къпаха в импровизирана баня със стени от царевичак и бойлер с дъждовна вода.
Единственото хубаво нещо там е плажа - 4 км плаж и на него 150 човека в разгара на сезона (август). Хотел Яница между другото също си заслужава. Храната там не беше скъпа, а беше вкусна и обслужването беше на ниво. В един от двата селски ресторанта където обядвахме малкия ми син яде една и съща замразена супа през целия ни престой.

Общи условия

Активация на акаунт