Кърменето - мъжка работа?

  • 1 769
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Вярвай ми не обичам да чета фантастика, само фентъзи, но това е друга история......А за сем. Дилови само съм чувала и гледала изявите само на синчето...не знам пукната книга на баща му. Blush....може би за мой срам......Но за сметка на това съм се позанимавала с монотеистичните религии и съм поживяла известно време в родината им.....Така че, вярвай ми не говоря фантастика и празни приказки.......
А за произхода ни.......реално.....те сега и Дарвин отричат.......  newsm78
 

Последна редакция: вт, 12 юли 2005, 11:21 от Morgana

# 16
  • Мнения: 391
Вярвай ми не обичам да чета фантастика, само фентъзи, но това е друга история......А за сем. Дилови само съм чувала и гледала изявите само на синчето...не знам пукната книга на баща му. Blush....може би за мой срам......Но за сметка на това съм се позанимавала с монотеистичните религии и съм поживяла известно време в родината им.....Така че, вярвай ми не говоря фантастика и празни приказки.......
А за произхода ни.......реално.....те сега и Дарвин отричат.......  newsm78
 


Любен Дилов sen. има един роман, който се казва "Библията на Лилит" или нещо подобно. Та там се застъпва същата теза. Затова си помислих, че си го чела.

А това, че някои отричат Дарвин...  ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 6 477
Затова викам да си оставим на природата да си върши работата и да не се занимаваме с глупости....Днес кърменето - мъжка работа, утре току-виж и раждането...ама тва как да е.... я си представи и зачеването да смени посоката си на действие? Да вземат жените да забременяват мъжете?ooooh! Ей, тогава мъжето го загазват яко...... newsm78 не казвам, че няма да съм за  Grinning Grinning Grinning Grinning Но нека не излизаме от майтапа и не се връзваме на щуротии Hug
Весело лято  bouquet

# 18
# 19
  • Мнения: 3 886
Това ми изглежда адски гадно. Като гледам картинката ми става отвратно.
и гнусно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green #Cussing out #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт