Бабини деветини или не...

  • 4 623
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
 Mr. GreenГенно инженерство Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 731
Относно бабините деветини,ако кажете как се прави женско ще съм ви много благодарна Laughing

Мъжа като свършва да си затвори устата. Party Party Joy

# 17
  • Мнения: 511
Няма как по яйчника да се познае!При жените се отделят само Х хромозоми,все още не съм чула някоя жена да отделя Ухромозома.

# 18
  • Мнения: 2 784
Акушерката на мойто доки позна, че чакам момиче доста преди ехографа- по тоновете на бебето, ама как точно не мога да ти кажа.

# 19
  • Мнения: 419
Споделете моля- кой какви бабини ( и не само) деветини е чувал за определяне пола на детето , ако например не може по една или друга причина да се види при видеозон?
Не опира работата до бабини деветини и/видеозон, майстор си трябва  smile3521.

По темата - имаше нещо .. май се сипваше сол на главата на бъдещата мама, и където се хванеше най-напред показваше какъв е пола, но спомените са ми откъслечни.

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Изчисляване по смяната на кръвта.Казва се ,че мъжете си сменяли кръвта на 7г,а жените на 6г(или обратното беше) и почваш от годината на раждане до момента в която е заченато детето.Който най-рано си е сменил кръвта,детето ще е от неговия пол/ Heart Eyes


Според тази теория Констанца трябваше да е момче  Crazy.

# 21
  • Мнения: 641

Това съм го чувала за 4 и 3 години, но не помня кое беше за мъжа и кое за жената.

3 за жената, 4 за мъжа.
А за втората ми бременност всички казваха момче.Дори акушерката като отидох да ражадм и ми включи онзи колан за тоновете вика ,че ще е момче Mr. GreenТова го реши по тоновете. Да, ама не. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт