Фризолак

  • 1 645
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Фризолак и НАН са едни от най най-запичащите млека. Сокът от ябълка трябваше да го отложиш след запитването тук - крайно погрешно е на бебе на 35 дни да се дава каквото и да било по-различно от мляко/кърма или АМ/. Прекрати тези грешни ексцесии и остави само АМ. Вземи Аптамил, розов Хипп с пробиотици или Лактана Био.  Peace

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моята дъщеря се беше запекла от Фризолака-започнах да давам Аптамил и нещата се оправиха

# 17
  • Мнения: 2 100
Спри сокчетата и не слушай толкова педката  Wink До 6 месеца детенце е най-хубаво да си е само на мляко. За смяна на АМ е добре да се допиташ до някой свестен педиатър...т.е. не твоя  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 2 334
Фризолак и НАН са едни от най най-запичащите млека. Сокът от ябълка трябваше да го отложиш след запитването тук - крайно погрешно е на бебе на 35 дни да се дава каквото и да било по-различно от мляко/кърма или АМ/. Прекрати тези грешни ексцесии и остави само АМ. Вземи Аптамил, розов Хипп с пробиотици или Лактана Био.  Peace

И аз съм на това мнение най-вече съм за Лактана био  Peace

# 19
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
И ние бяхме така и по съвет на педиатърката започнах да правя Фризолака с овесена вода и си акаше по 3-4 пъти на ден.
А иначе сега сме на смесено - Фризолак с Фризовом , който освен ,че е против повръщане е и против запек

# 20
  • София
  • Мнения: 9 517
Не бързай да сменяш Фризолака за да не си навлечеш други проблеми.И при нас имаше такъв проблем, но на 4 ден се изходи и това беше еднократо.Иначе понякога ака и през ден.Ако стане постоянно така тогава помисли за смяна.За сега пробвай с термометърче.
И при нас беше така - като минахме на смесено хранене около седмица имахме проблеми с изхождането и страшни колики, после нещата се регулираха и повече проблеми не сме имали - ние сме на Фризо ХА. Наскоро пробвах да го сменя с Аптамил, но малкото дзверче го отказа категорично. Не сменяй млеката като носни кърпи - това е по-лошо и никакво сокче. Успех.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 588
И моята дъщеря се беше запекла от Фризолака-започнах да давам Аптамил и нещата се оправиха

Абсолютно същото направих и аз. Но преди да сменя млякото се принудих по съвет на педи да дам на бебка малко Дуфалак.

# 22
  • Мнения: 286
При нас нещата бяха подобни, започнах да дохранвам с Фризолак, но малката трудно се изхождаше, до сега не знаех, че е от това АМ Embarassed. Ние го сменихме с Хип1 по съвет на педиатърката и до сега е с него, но вече Хип2.

Общи условия

Активация на акаунт