Препоръчайте фирма за кухни по поръчка!

  • 344 536
  • 815
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 252
Здравейте! Сезона на ремонтите е  и отново се обръщам към вас момичета с молба да ми препоръчате фирма за мебели по поръчка. Изнасям кухнята си на балкона и определено ще имам нужда от специалисти с проект. В нета има безброй, но са важни отзивите. Благодаря Ви и дерзайте с ремонтите! Grinning

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Моята кухня е на Гарони и съм много доволна.До момента не е имало проблем.Скъпи са, но това е защото са МДФ и са по-интересни като дизайн. Правят ти няколко проекта, според местото което имаш, и ти си избираш или допълваш и променяш. Другите ,които преди много ми бяха харесали ,са Паприков, но пък персонала им беше много груб и надменен и това ме отказа.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 658
Моята е от ПДЧ на Димат Омега.Като цяло съм доволна,но не беше евтина.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
И моята е на Димат омега и всички други производители на мебели, които след това идваха у нас за другите ни неща, казваха, че кухнята е перфектно изработена Peace Така че откъм качество забележки нямам. Но пък ме накараха да чакам 2 месеца и горница след срока за монтаж, така че ми е трудно да ги препоръчам Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 192
Не мога да не похваля АИКО - поръчах от тях модулна (нещо подобно като ИКЕА) излезе доста прилично като пари и качество, става въпрос за магазина им на бул. Европа.

# 5
  • София
  • Мнения: 302
Нашата е от Платан. Забележки никакви, но доста почакахме докато я направят. Иначе перфектно монтиране и изработка.

# 6
  • София
  • Мнения: 276
Следя темата, защото подобно на авторката ми предстои същото.....Моля те пусни снимки " на балкона" след обзавеждането с кухнята, защото имам опасения, че мястото е прекалено малко  newsm78 , а точно там ми се ще да е кухнята.

Като гледам постовете на момичетата и от разговори с познати, явно излиза, че няма  коректни фирми, които да спазват сроковете за монтаж #2gunfire

# 7
  • Мнения: 1 844
някой би ли ми казал ориентировъчно колко време след поръчката ви монтираха кухнята?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 576
някой би ли ми казал ориентировъчно колко време след поръчката ви монтираха кухнята?

Мойта след 3 седмици.От тях знам обаче, че лятото имат много поръчки и става по-бавно. При мене обаче правеха заедно кухня, коридор, спалня, детска и гардеробно.Донесоха всичко накуп и сглобяваха от 8 до 20.00 ч.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 878
моята е от Мартинели, изключително съм доволна Peace

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Koe e по-доброто: меламин или MDF с лак?
А какво означава кухня с врати от ПОСТФОРМИНГ?

# 11
  • Мнения: 164
Нашата е от Мартинтериор,МДФ,изключително съм доволна!Кухнята е изнесена на балкона и стана едно голямо общо помещение с трапезарията.Изготвиха ми проект и т.н. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Koe e по-доброто: меламин или MDF с лак?
А какво означава кухня с врати от ПОСТФОРМИНГ?
Ами Шани, въпрос на вкус, виж ги на живо и ще разбереш какво харесваш Peace Постформингът е вид покритие, моята е такава, страхотно ми харесва.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
belinda   bouquet
То едно е да ги видиш, друго да ги ползваш и да си им научил вече кусурите...
А ценово доста ли се различват?
Кое се води най-скъпо? Което не означава сигурно и най-качествено...

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Не мога да не похваля АИКО - поръчах от тях модулна (нещо подобно като ИКЕА) излезе доста прилично като пари и качество, става въпрос за магазина им на бул. Европа.

 Peace

Сегашната ни кухня е от АИКО. Скоро ще се местим в нов апартамент и пак от там ще поръчаме. Доволна съм  Peace Даже днес ходихме до АИКО и си харесахме бъдещата кухня  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт