Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Честито на рожденниците!   bouquet
Поздравления и за новите попълнения в темата. Да се включват по-честичко от мен.
Дани, как са близнаците в яслата? Вече не пишеш толкова подробно, това означава ли, че са свикнали напълно?
Момичета, помогнете ми с идеи за подарък за свекъра - ще си прави курбан за здраве / не, че знам какво точно представлява това де/.
Ние този път сме здрави, поне така си мисля. Дано дечурлигата не ни изненадат с нещо преди почивката.

# 16
  • Мнения: 6
честит рожден ден дани желая ти здраве на теб и семейството ти и да ти се сбъднат всички еротични сънища  Wink

ели, там където ти каза ина в новата сграда срещу купола има два магазина единият е до булченският(на моя приятелка е и наистина има готини неща) и малко по към купола е другия пав в новата сграда.
има един по уличката между плаза и това кафе дето се срещнахме първия път, нагоре, мисля под магазина за дънки,малко,с едни големи стъклени витрини  newsm78
и под папараци точно след Beauty понякога има доста добри попадения.
сандалите мерихте ли?

jinjer_78 ,мила, почивай сега като ги няма децата заслужила си си отмората и им дай малко зор на тия в яслата вече да ги взимат повече,щом се адаптират добре и не плачат ,а ходят с желание няма какаво да ви мотаят
ани още първия ден остана до обяд ,защото като отидох след единия час да я взема и ме върнаха ,че детето било много спокойно и си играело и да я оставя още малко, а от втората седмица вече беше по щял ден, а и ние започнахме лятото да ходим за първи път.
и ,миличка, все ще ти трепка сърчицета за тях  Hug и все ще се чудиш сега играят ли, яли ли са вече, ами дали ще заспят днес ,ами дали им липсвам  Wink и други подобни.аз го изживях доста драматично трагването на яслата, а детето си му беше кеф ,
мен и сега ми е смотано на моменти,така съм пристрастена ,че незнам как ще я караме занапред  hahaha а на есен ще сме на градина и то си избрах такава дето да ми е по-близо до работата - е кажете това не е ли егоистично от моя страна,едва чакам да сварши работния ден да си я прибера и да я намачкам вкъщи  Embarassed

добре дошла на thedragonbg и  от мен   bouquet

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 13:18 от puhelota

# 17
  • Мнения: 6
ина, айде скоро и още една маааалко по друга лентичка да сложиш към тази сегашната  Wink  Hug


и една питанка имам относно хубави торти за рожден ден, че то нашето си наближи, а нямам представа къде правят хубави

# 18
  • Мнения: 161
и една питанка имам относно хубави торти за рожден ден, че то нашето си наближи, а нямам представа къде правят хубави

Виж тук www.yoannacakes.com
Правили са ни Том и Джери, Мечо Пух и тази година - Снежанка и седемте джуджета. От всичките съм много доволна, освен красиви са и много вкусни./ последното е лично мнение, а не реклама, макар, че собственичката на сладкарницата ми е приятелка/

# 19
  • благоевград
  • Мнения: 164
Сладкарница Йоанна  bowuu bowuu  Страхотни торти вкусни красиви чак ми се дояде  Embarassed

# 20
  • Мнения: 62
Благодаря ви момичета много за пожеланията.
Дани ами аз казвах, но явно си пропуснала. Започнах на граждански договор към Пенсионен фонд "ДСК-Родина". За парички се изкарват само да ти се работи, ако желаеш инфо пиши на лични с удоволствие ще ти разкажа за работата.
Ина честно казано май няма тайна, не ям само хляб и много тичане  Wink.


и една питанка имам относно хубави торти за рожден ден, че то нашето си наближи, а нямам представа къде правят хубави

Аз винаги поръчвам от там, просто са страхотни, ще покажа снимки на мойта тортичка утре само че.  Wink

Ето и една виртуална почерпка от мен, пийнете по едно коктейлче и се почерпете от тортичката Grinning

# 21
  • Мнения: 6
 Hug благодаря за отговорите явно е че сте единодушни  Grinning и трябва и аз да ги опитам а дали Валан в Еленово взимат от тях тортите си

# 22
  • Мнения: 161
Има такава вероятност, но мисля е по-добре да отидеш до цеха им в Грамада. Там на място можеш да си избереш и поръчаш каквато искаш торта, дори може да занесеш и макет/ напр.плюшена играчка, която да бъде направена като торта/. А иначе сладкарницата осигурява транспорт до посочено от клиента място.

# 23
  • Мнения: 286
Пухелотке тъкмо се чудех къде се изгуби и ти цоп с един голям пост hahaha
Да ти кажа мила права си все към часовника гледам и мисля сега какво им е по програма да правят,и всеки ден си говорим с Жоро как ги е оставил и какво са му казали лилките като ги е взел той пък ме пита какво са ми разказвали децата за детската и много се вълнуваме покрай тях сега това измести всички теми и е тема номер едно за разговори Hug Blush Heart Eyes
Поли наистина вече за 3 ден спят в яслата и за втори са до 16ч значи цял ден,а им е 10 ден мисля че много барзи се адаптираха ами те са си големи всичко разбират всичко говорят,с усмивка и желание отиват и по същият начин се прибират Crazyвече неможем да ги събуждаме сутрин,спи им се защото в къщи понякога следобед спяха и по 4 и повече часа а там само до 15ч и ги събуждат,Криси едва издържа до 22ч вечерта и заспива мигновенно като го измия,Аската е по издръжлив и по лесно се поддава там на ядене и спане Thinking
За тортите и аз съм за Йоаната,нашите сега бяха също от там и вече все от там ще взимаме,защото са със страхотен вкус не само блат сметана блат сметана като на повечето места! Peace
Ели блазе ти че ще си пазаруваш елегантни рокли и ще ходиш на сватби аз ги убожавам  Partyпък и на море отлиташ скоро Crossing Arms
Марси целувки на кака Вики от Криската той много си я харесва милия!  love001
Леле така бързо ми се изнизва деня дори и без децата и нещо хич не ми се чете все гледам на компа да седна да пиша из форума лоша работа,снощи ходих пак да бягам и тази вечер ми се ходи много добре се чувствам Mr. Green
Дани аз си спомням че ти каза за това си поприще на изява пенсионният фонд но просто мислих че не се изкарват парички там и че е на процент и че трябва да убеждаваш хората едва ли не да се преместят или запишат в този фонд ако става въпрос за втората пенсия де,защото мен една твоя колежка да я наречем преди време ни агетира с едни колеги и се преместихме и сега и аз съм дефакто в този същият твоя фонд дори скоро получих писмо,желая ти успех в начинанието ти а за на пред и с  по-проспериращи работи да се занимаваш! Hug Peace

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 15:15 от jinjer_78

# 24
  • Благоевград
  • Мнения: 142
daniela_ch Честит Рожден Ден!
Много здраве, късмет и успехи ти пожелавам!
И много да те слушат всички около теб - малки и големи!
 newsm59 newsm67 newsm59
 Tada  ura  costumed034

За тортите - и ние много харесваме тортите на Йоанна!
Но иначе и тези при Златното пиле не са за пропускане. Wink

За роклички wildgirl провери и в магазин Симбол - той е
точно слещу тези магазини към които те насочиха вече момичетата.
Можи пък и да имат  нещо стилно.Аз там много им харесвам костюмите. Wink

АЙде, чао за сега , че днес много излизах за лични дела ( подготвям една
сделка , а и искам по-бързо да я сключим и приключим) !
Прятно на всички малки и големи !
  bouquet

# 25
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Деси, днес е видяхме с Ана Мария пред детската и. Минахме от там и Вики искаше пак да я викнем, ама и се скарах. Confused След малко седнахме на една паейка да я преоблеча и хоп Ана Мария с баба и се показаха.  Laughing
Обещахме и тези дни да пием кафе заедно. Wink
puhelota на мен тортите при Златното пиле ми най-харесват. Бият Йоана от всякъде, за съжаление и цената им е доста висока. Embarassed Иначе ги правят в сладкарница НЕДЕЛЯ в София.АЗ въпреки че за 1 вия рожден ден на Вики останах много разочарована от Йоана, тази година поръчах пак от там-пооправили савкуса май. Joy
jinjer_78 щом се събуди Вики ще и предам целувките от Крискта, и тя много си го харесва. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 62
Е Дани трябва труд, но честно казано аз не съм от тези които досаждат, мразя да ми досажат за това и аз не досаждам на хората, но честно казано ми се отдава да обеждавам, не че се хваля ама си е така. Аз обяснявам веднъж и ако имат въпроси си ги задават, ако не те си казват да или не. Но е жалкото че много хора не са информирани за това пенсионно осигуряване и не знаят даже къде са което е много важно, но стига съм ви затормозявала с мойта работа  Grinning.
Айде лека вечер на всички.
Много ви благодаря за пожеланята

# 27
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Marci Веднага ми се похвалиха - и бабата и Ана-Мария.И двете много
доволни  Laughing
Иначе аз мисля утре да се видим сутринта - може би на "Рай"!?! , но ще
се чуем довечера и ще се разберем.
Тази вечер чакам майстора да дойде за да направи новата мивка - и разбира се
да се снабдя и със съдомиялня най-накрая.Искаме да направим и гердероб за
детската стая.Изобщо много искаме ама.....кога ще стане newsm78
Дано утре се видим с вас- че ми домъчня вече.
daniela_ch нещо отзиви от ЧРД-то - снимчици -чакаме с отворени
очи  Shocked   Mr. Green
wildgirl хареса ли си рокличка? Разреши ли проблемите на клиентите?

Леле ако знаете как не ми се работи днес .....ужас направо , а иначе работа
си имам за целият китайски народ дори. Най-хубавото е, че се яви един неродовен
служител да си подпише молбата за прекратяване на тр.договор по взаимно
съгласие и ми спести куп работа по дисциплинарно уволнение. Hug Колко му
бях ядосане миналата седмица , а сега направо бях щастлива от срещата  Laughing hahaha
Ох, много взех да се обяснявам!
Айде , чао !!!!!!!!!!    bouquet

# 28
  • Мнения: 224
Нинче, направо съм изпушила нямам време, а сандалките за съжаление са й малки на мойта калпазанка. Трябва да се чуем, за да ги върна.

Марси, запознах се с директорката на вашата ДГ, че ни е нещо като клиентка. Любезна ми се стори.

# 29
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Цитат
Марси, запознах се с директорката на вашата ДГ, че ни е нещо като клиентка. Любезна ми се стори.
Значи ви е уредена детската в централната сграда. Joy
Много е любезна наистина, аз миналата година без да знам съм преподавала на сина и. И като подавах документите, нищо че бях много закъсняла се уредих с връзки като ми видя името и къде работя. hahaha Ама ти сигурно ще предпочетеш 1ва ДГ, че ще ти е по близо до работата. Там обичат адвокатите, ама на наша позната не и бяха взели децата защото таткото бил шофьор. Joy
Деси ще се чуем довечера да се разберем за почивите дни. Wink Само че баткото ни е още на гости и трябва с него да се съобразяваме, дано да нямат  някакви други планове.
Днес ще водя Вики на контролен преглед, да и види докторката гърлото, че свършихме антибиотика.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт