Питат ли мъжете ви какво е да раждаш?

  • 2 435
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 235
Не ме е питал, но докато чакахме да ме приемат се чуваха викове и беше ужасен. СЛед раждането му разказах как е минало.

# 16
  • Мнения: 3 634
След като от предоперационна се обадих да се сбогуваме и го накарах да обещае, че ще се грижи за детето ни не мисля, че иска да знае детайли. За него аз съм "крехка" и раждането не е "работа" за мен.  Mr. Green Запознат беше с процедурата по секцио, но подробностите го карат да се чувства вновен за ужаса ми.

# 17
  • Мнения: 1 674
Не е питал,но при всеки удобен случай аз разказвам с подробности и той ще не ще слуша Mr. Green
и при мен е същото

# 18
  • Мнения: 899
Ни най-малко не го вълнува

# 19
  • Мнения: 1 919
Laughing
и моя не ме питал, както каза една мама по-надолу, и аз съм сигурна че не иска да знае какво е.
добре казано!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Не помня да ме е разпитвал много, но аз му разказах всичко. Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
То аз него трябва да питам, че е виждал коремни операции, пък аз - не...

# 22
  • Мнения: 2 111
Не ме е питал,аз му поразказах това-онова,без да влизам в подробности,разбира се.И аз не съм сигурна,че иска да знае всичко.
И при мен е същото. Simple Smile

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Пита ме само в болницата как е минало всичко, боляло ли ме е много (защото като дойдоха бях толкова ухилена и превъзбудена, че свеки която е родила две деца ме гледаше  Shocked все едно на хотел съм била).Но аз имах сравнително леко раждане, не мога да се оплаквам.После в къщи, като ме изписаха бях подложена на пълен разпит, пак от свеки де, но и мъжа ми гледаше с интерес.

# 24
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Не не ме е питал , а пък и аз раждах секцио , но докато бях бременна му разясних  обстойно какво ще се случва и го карах да чете списания . Peace

# 25
  • Мнения: 9 973
не е питал

# 26
  • Мнения: 4 433
Joy Joy Joy Joy
Те да не мислят 4е раждането е като запека?
hahaha hahaha hahaha

# 27
  • Мнения: 2 090
Точно това не ме е питал  Crazy ,а и да беше нямаше да мога да му обясня...а и не искам Rolling Eyes

# 28
  • България
  • Мнения: 181
Ама той така го е страх от тези неща  #Crazy - че и до ден днешен не ме е разпитвал, но резултата определено ме харесва ......

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 380
Нашият татко знае какво е, защото присъства на раждането и ми беше голяма подкрепа.

Общи условия

Активация на акаунт