Ползвали ли сте Polygynax...

  • 4 242
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 220
Да слагах малко преди раждането - профилактично  Peace

И аз така

# 16
  • София
  • Мнения: 3 789
Сега ми ги предписаха в 14 г.с заради гъби. На листовката пише, че нямат наблюдения върху бременни, но масово ги изписват, както и малко преди раждане, та ако имаш нещо- да се изчистиш и да не заразиш бебо.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
И на мен ми бяха изписани по време на бременността и ги ползвах в деветия месец.

# 18
  • Мнения: 3 929
Да, бяха ми предписали някъде 2 седмици преди термина. Не ми помогна, но няма проблеми, че си бременна.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 060
Мен пък докторът ме предупреди още като ми подаваше рецептата, че така пише в листовката, да не се шашкам  Mr. Green
Иначе по дебелите книги пише, че гъбички могат да се лекуват от втория триместър, макар, че познавам момичета, чиито доктори са ги лекували от самото начало на бременността с мотива, че е по-страшно да нелекуваш гъби от евентуален риск за бебето. Щом ти ги е предписал доктора - действай!

# 20
  • Мнения: 719
И на мен са ми ги изписвали по време на бремеността, не се притеснявай,по добре ги използвай, защото трябва се изчистиш преди раждането, иначе не е хубаво. Peace

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм ги ползвала

# 22
  • Мнения: 31
Аз също ползвах два пъти до сега, заради бяло течение и сигурно пак ще ми ги изпише, защото пак го има от време на време, но мисля че не са вредни, въпреки че и аз се притесних първоначално.

# 23
sega sam v 13 g.s i mi izpisaha polygynax,zaradi bqlo te4enie koeto e s mn nepriqtna ostra mirizma!strah me e za bebeto da ne go zagubq ili da ne mu navredq?! Cry doktorkata kazva slagai a na listovkata pi6e ne slagai!POMO6T Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 790
Слагах си веднъж към 4-5 месец на бременността и после още веднъж преди раждането. Щом ги предписва лекар няма защо да се притесняваш  Peace

# 25
  • Мнения: 79
От няколко дни имам течение-воднисто :rollв 31г.с. съм,докторът ми обаче  е в отпуск до началото на Август/не мога да ида на преглед/Та въпроса ми към всички вас е ,щом се изписват профилактично мога ли и аз на своя глава да си ги взема?И ако може каква е дозировката? Naughty

# 26
  • Мнения: 3 695
Да, ползвала съм в края на бремеността по лекарско предписание.  Peace

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Никога не ми е изписвано.
Защо да ги слагаш, ако е видимо, че няма проблем?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 543
Наистина масово ги изписват. И аз съм слагала.

# 29
  • Мнения: 1 006
Да,ползвала съм ги.Забелязвам,че често ги изписват на бременни.

Общи условия

Активация на акаунт