памперси

  • 33 007
  • 506
  •   1
Отговори
# 435
# 436
  • Мнения: 212
Памперс, но не sleep and play - пропускат ми, а NEW BABY - доволна съм за сега от тях!   bouquet

искам да споделя отново моето мнение, след като бебчо стана на 5 кг. реших че памперсите на sleep and play, които си бях купила преди и не бях доволна, че няма да ги хвърля, а ще ги използвам измеждудругото и за моя изненада този път нямам забележка. Обяснявам си го с това че аз бях взела 2 номер/3-6кг. Когато започнах да ги ползвам бебчо беше на 3.8-4.0 кг.

Минах и през Libero и Can Baby, но си мисля / поне за сега/, че Памперс са по-добрите  Grinning

# 437
  • София
  • Мнения: 1 476
а някой да е купувал скоро от Кауфланд, да потвърди, че сега са с ластичета? на нас 3-ка ни трябва  Rolling Eyes

# 438
  • Мнения: 179
а някой пробвал ли е вече от тези новите които ги рекламират Puffies?Какви са ви впечатленията

# 439
  • Мнения: 1 817
Вчера купих Памперс -4-ката /70 бр./ от борсата на гаражите /Вн/. Изненадах се, че нямат ластик  Rolling Eyes До сега не ми се е случвало. А цената същата като преди.

# 440
  • Мнения: 200
И аз се интересувам от Puffies,но не мога да намеря информация за тях.Ако някой ги е пробвал да пише,моля.

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз се интересувам от Puffies,но не мога да намеря информация за тях.Ако някой ги е пробвал да пише,моля.
И аз гледах рекламата.Дано да са добри.
Иначе ние сме на Памперс.Ползвала съм почти всичко на пазара,но все не ми харесваха.Едните-дебели,другите-твърди,третите-много ароматизирани,четвъртите-пропускат.За това използваме само Памперс.Харесват ми,защото са тънки,меки,не пропускат и са с лек  аромат.

# 442
  • Мнения: 179
Аз от любопитство проучих нещата.Оказа се,че са български,на Фикосота синтез.Незнам за качеството но били доста скъпички

# 443
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 379
Аз от любопитство проучих нещата.Оказа се,че са български,на Фикосота синтез.Незнам за качеството но били доста скъпички

Горе-долу на цените на Памперс са. Например за пакет от 72бр(7-18кг) препоръчителната цена е към 33лв

# 444
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И аз се интересувам от Puffies,но не мога да намеря информация за тях.Ако някой ги е пробвал да пише,моля.

Моля:  Wink

 http://www.papa-bebe.com/novini.html

# 445
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 379
И аз се интересувам от Puffies,но не мога да намеря информация за тях.Ако някой ги е пробвал да пише,моля.

Моля:  Wink

 http://www.papa-bebe.com/novini.html

Това е цената на едро  Thinking Мислех да ги поръчвам за магазина ни, но при тази цена ще се въздържа.

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 15:51 от Гита Ог

# 446
  • София
  • Мнения: 965
а някой да е купувал скоро от Кауфланд, да потвърди, че сега са с ластичета? на нас 3-ка ни трябва  Rolling Eyes
Ако става дума за Худжис - не - не са с ластичета - мноого се ядосах - вчера купхме тройка оот там  #Cussing out

# 447
  • Бургас
  • Мнения: 116
Памперс

# 448
  • Мнения: 15 379
а някой пробвал ли е вече от тези новите които ги рекламират Puffies?Какви са ви впечатленията
Ами аз ги пробвах - дълбоки са, имат доста гел, попиват добре и са симпатични на вид.

# 449
  • София
  • Мнения: 570
а някой пробвал ли е вече от тези новите които ги рекламират Puffies?Какви са ви впечатленията
Ами аз ги пробвах - дълбоки са, имат доста гел, попиват добре и са симпатични на вид.
А от къде ги купи?

Общи условия

Активация на акаунт