"Сърчицата мънички туптят, а МАРТенските коремчета растат"

  • 14 026
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Здравейте момичета. Не бях сигурна дали искам да се включвам още, но в крайна сметка не издържах  Simple Smile По мои изчисления съм в 7ма седмица, терминът би трябвало да е на 08.03, според един от калкулаторите, които използвах.
На лекар съм в събота, на 19ти и малко се притеснявам дали всичко ще е наред.

Колкото до симптоми, главно умора и изключително желание за сън..Не мога да си държа отворени очите Simple Smile

# 16
и аз да се запиша. Досега ми беше супер изнервено, но вече видяхме сърцето:) Термина ми се пада на 4 март:)
Лека бременност на всички! Grinning

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Нова тема с нови мами. Много се радвам, че всеки ден се увеличаваме. Момичета хубава и спокойна бременност ви желая. Светукла от кой град си?

# 18
  • Мнения: 941
извинявайте за нахлуването  Blush  от февруарските мами съм...
Исках само да ви пожелая лека и спокойна бременост  Hug  и поздравления за оформянето на темата ви  Peace  И нека броят ви се увеличава   bouquet

# 19
  • Мнения: 16
Слънцето, оригинално съм от Бургас, но от доста време живея в София, така че София Simple Smile За  път ми се случват такива чудесни неща Simple Smile

# 20
  • Мнения: 107
Благодаря на всички за посрещането!
Аз се надявам и сега както при парвата ми бременност да нямам проблеми! Освен киселините де Grinning
Ако е както преди,направо ще съм най-щастливия човек на света!

# 21
  • Мнения: 70
Здравейте, виждам че с бързо темпо се увеличаваме,
страхотна групичка си спретваме.  Hug

# 22
  • Мнения: 1
Здравейте !!!!! И моето бебе ще е март - някъде около 3-ти !!!!! Доста се притеснявам но иначе съм много щастлима !!!!! Днес си направих регистрация в сайта!!! И вече редовно ще бъда тук !!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 189
simeonka, red_girl8602, Светулка,  Мълчаливка

добре дошли, мили момичета, пожелавам ви щастливи мигове

  bouquet

# 24
  • Мнения: 1
Момичета , как се добавят линейките ????

# 25
  • Мнения: 1 187
Честита ни  нова шарена темичка,браво slancetoo!

Добре дошли на новите мами,така се радвам че се увеличава мартенския отбор..! Hug

Влизам в темата и гледам горе са се подредили БОДЛИВКА,Светулка и Мълчаливка.. Simple Smile
red_girl ставаме две за 16.03,макар че дълбоко се съмнявам да родя на термин,и аз по всяка вероятност ще съм секцио и ако имам възможност ще си избера 5 или 10-ти. Не и 13-ти петък Whistling
Ех,колко е далече това-до тогава само да сме здрави и всичко да е наред! Praynig
simeonka за кои линийки питаш..? Thinking

Бях ви обещала да видите какво се казва голям корем,дет се вика започна да ми личи още преди да съм забременяла... Whistling Хайде качвайте нови снимки в албума! Flutter

# 26
  • Мнения: 2 495
Ехаааа, ама то много ставаме бе, супер!!! Grinning
Привет на новите мамчета!  bouquet
Никой не каза как намира моя корем Crossing Arms Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 187
Никой не каза как намира моя корем Crossing Arms Mr. Green

Корем ли,къде..? Mr. Green Щях да те питам на лс спортувала ли си нещо? Последно изглеждах така слаба на абитуриенския бал.. Whistling
Незнам как така се преразтегна матката,ама сега си мисля само да стигна до финала и ще направя всичко да се прибере.
Дори имам 1-2 идейки за оперативна намеса,ама те са в далечно бъдеще..има време.

# 28
  • Мнения: 4 428
Я, колко много нови мами, този следобяд  Grinning Супер. Лека бременност, момичета  Hug

Белла, какво да кажем...Ти си си, като манекенка. Ако сега имаш корем, не знам преди как си била  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 107
Бодливка така е! А защо не 13 какво му е Laughing аз пък искам 3 или 15 ама ще видим кво ще каже докито,че още не съм ходила!
Моето първото беше със секцио,поради мед. причини и то преди 9мес. така че отново ще съм със секцио!

Общи условия

Активация на акаунт