Неопитомени красавици -някой гледа ли го този?

  • 20 697
  • 257
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 526
Те тия сценаристи нямаха пресъхване на идеи! Толкова завъртян сериал не съм гледала. Ама то бива зарибяване, какво да се прави. Гледам с половин око, че другото е в щерката!
Изгледах финала по YouTube Peace
И аз, ама по БТВ кога ще го гледаме???

Мацки, не бъдете егоистки, дайте линк  Laughing!

# 211
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 020
Те тия сценаристи нямаха пресъхване на идеи! Толкова завъртян сериал не съм гледала. Ама то бива зарибяване, какво да се прави. Гледам с половин око, че другото е в щерката!
Изгледах финала по YouTube Peace
И аз, ама по БТВ кога ще го гледаме???

Мацки, не бъдете егоистки, дайте линк  Laughing!
http://www.youtube.com/watch?v=-ZfqPib2MqA&feature=related оттам нататък
След това отдясно избираш следващото клипче - около 20. Клипчетата са малки и без звук, но аз така и не разбирам езика. Изнервящо е да си ги пускам постоянно, но пък видях финала.

# 212
  • София
  • Мнения: 15 508
Аз отдавна се уморих да го гледам този филм, и  дъщерята му беше луда фенка, но и тя го заряза.

# 213
  • по света
  • Мнения: 1 587
Какво стана в днешната серия?Гледа ли някой,ако може с два реда само да каже Praynig

# 214
  • Мнения: 138
Уго и Соледад най-накрая се заобичаха, Лурдес и тя с Мартин. Грегорио занесе урната с праха на Игнасио вкъщи, но Вилма я открадна. "Мафиотите" продължиха да следят Мануел. Алекс пак сваля Анхелес.
Май това беше, аз поне за друго не се сещам  Simple Smile

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 337
Само да допълня.Диего се залюби с манекенката и тя отиде у тях на гости.

Мафе занесе снимка в ателието на мануел- да бъде уж по-близо до нея,ама това май ще изиграе лояа яега..Шефката на мафиотите отиде при нея уж за дрехи,но я разпитва за адвоката си(мануел)...у4удих се как не намесиха снимката....но едва ли еслу4айно това..днеска ще видим..

# 216
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 020
Черпя с виртуална бира този, който ми каже кога този сериал ще свърши Whistling

# 217
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
В интерес на истината пак взе да ми става интересен този сериал.Пак го заплетоха здраво. Ама май има още около 20 серии, поне така си мисля. То и предния път си мислех, че свършва, но не би, така че..... Peace

# 218
  • Мнения: 4 303
Не мога да повярвам, че Диего толкова бързо забрави Анхелес. Пък тя май пак е бременна.
Аз откога чакам да свърши, но уви - сега пък Мануел стана агент под прикритие.  Хайде още 50 серии. Mr. Green

# 219
  • Мнения: 183
Присъединявам се и аз към искащите този сериал най-накрая да свърши Tired

# 220
  • Мнения: 1 095
Присъединявам се и аз към искащите този сериал най-накрая да свърши Tired
Е,явно ще ви се наложи да поизчакате  Mr. Green

# 221
  • София
  • Мнения: 6 334
И аз се изморих да го гледам. Tired Вчера хванах малко и видях, че Соледад и Уго са заедно, после в сайта на бтв четох малко назад.

# 222
  • Мнения: 738
Мен пък си ме кефи Mr. Green За какво да свършва, след като после ще почне друг от началото, с още по-големи безумия навярно... Тук поне бързо се развива действието. А от 11 до 12 и без това ми е дупка, предпочитам да си запълвам времето с този сериал...

# 223
  • по света
  • Мнения: 1 587
Благодаря за отговорите   bouquet

# 224
  • София
  • Мнения: 15 508
180 серии са, сега коя дават?

Общи условия

Активация на акаунт