Фетална морфология в София - доц. Томова или д-р Марков?

  • 71 526
  • 160
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2
Здравейте, Бих те посъветвала да отидеш при Румен Димитров в Фемина! Бях на ФМ при Атанасова в МЦ Марковс, наговори ми куп глупости,после при Мазнейкова  #2gunfire прегледа беше 5 мин. и накрая отидох при Димитров  Praynig Добре, че беше този човек да ме успокои,да ме прегледа и да ми обясни всичко!

# 136
  • Мнения: 97
аз ходих при Томова и съм доволна, обстоен преглед, макар че при нас слава богу нямаше някакви проблеми, така че не мога да кажа дали би или не би ги забелязала и правилно диагностицирала. при Марков случайно попаднах в МД за преглед при биохимичен скрининг - беше наистина много внимателен и обясняваше всичко, което го питах.
мисля че при който и да отидеш, ще бъдеш доволна, хората са професионалисти в това изследване.
успех  Hug

# 137
  • София
  • Мнения: 2 109
За мен Марков (Димитър) е най-добрия. Мога да го препоръчам с чисто сърце и с две ръце Peace

# 138
  • Мнения: 549
Можете ли да ми кажете актуални цени на доц. Томова? Благодаря ви!

# 139
  • Мнения: 0
Цената на прегледа е 100лв.Аз попитах, когато си записах час, така че информацията е достоверна.Simple Smile

# 140
  • Мнения: 54
Аз имам записан час за 21.11 (сряда) в МЦ Марковс при д-р Димитър Марков. Разговоарях с няколко различни специалисти и всички ми препоръчаха него. Мои бременни познати също са били скоро при него и са изключително доволни. Казват, че много мил, внимателен и приятен човек, и че процедурата трае около 20 мин. Друг много добър специалист на феталната морфология зная, че е д-р Дуковски, също от изпатила позната, на която д-р Стойкова от МЦ Марковс й наговори неща от сорта, че ще роди уродче, а Д.Марков и Дуковски напълно опровергаха това. Детето се роди живо и здраво, Слава Бого!

# 141
  • София
  • Мнения: 45
Точно това щеше да ми е питането в Марковс при кой от двамата Марков да се запиша, явно при Димитър. Мнения? И още една молба, колко седмици горе долу предварително трябва да звънна за час? Ако има някой, който скоро е записвал, ако може да ми каже.

# 142
  • София
  • Мнения: 2 109
2 месеца предварително. Ако е излязъл графикът, ще те запишат.

# 143
  • Мнения: 54
Аз звъннах 2 месеца по-рано, за да си запазя часа. Отидох на 21.11.12г останах очарована от Димитър Марков. Много интелигентен, мил, приятен и съобразителен човек. Отдели ми 30мин. за прегледа. Гледа всичко до най-малката подробност, пита дали имам въпроси, пита относно минали и настоящи проблеми покрай бременността. Останах много доволна и го препоръчвам на приятелките си и не само! Една приятелка звънна вчера да си запише час, но при него всичко беше заето за доста време напред и я сложиха в списъка на чакащите, ако случйно някой си отмени часа, но не ми се вярва!

# 144
  • Мнения: 1 914
Препоръчвам и то мнооого д-р Димитър Марков

# 145
  • Мнения: 2 817
Бихте ли ми дали координати на доц. Томова и д-р Марков?
Благодаря предварително.

# 146
  • Мнения: 52
здравейте. Искам да попитам за феталната ехокардиография. На последния преглед Аг ми каза ,че съм с долна граница на околоплодните води, а бебчето се движи с една седмица назад с размерите. каза ми, че плацентата не е добре кръвоснабдена и ми изписа Дузодрил. До колкото разбрах ще правя и феталната ехокардиохюграфия. Намалените околоплодни води ( от 500мл до 1500мл) моите са 600 мл. това опасно ли е зс бебето и какво общо има феталната ехокардиохюграфия. Много съм притеснена. Аг ми каза да пия Дузодрил и витамините и след 3 седмици съм пак на преглед. дали всичко е нормално?
Благодаря предварително!

# 147
  • Мнения: 7 122
Фетална ехокардиография, а не доплерово изследване на кръвните потоци, така ли?
Ако е първото - обадете се в Трета градска и търсете някой от тамошните специалисти в областта. Ако е доплер - потърсете мнение при някой от феталните морфолози. Успех и безпроблемно приключване на бременността!   bouquet

# 148
  • Мнения: 405
Искам да споделя колко съм доволна от прегледа си при доцент Томова. Вчера бях ма ранна ФМ.
1- изчаках съвсем малко, защото сестрата беше объркала часовете, за което ми се извини поне 6 пъти.
2- прегледа продължи около 30 минути
3- много професионално и обстойно доцент Томова прегледа всяка част от бебчето
4- с мъжа ми имахме много въпроси на които тя много любезно отговори без да ни пришпорва да си ходим.

Според нея всичко е наред с бебчето, не съм специалист и не знам дали е права, само се надявам да е така, но съм много впечатлена от вниманието и времето което ни отдели. Много добър специалист.

# 149
  • Мнения: 200
Ходих и при двамата. доц. Томова е най-добрият и разумен избор за София.
Другия "специалист" не искам да коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт