Фетална морфология в София - доц. Томова или д-р Марков?

  • 71 598
  • 160
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 424
  За доц.Томова виж тук.

http://www.docenttomova.bg/

# 91
  • София
  • Мнения: 118
Здравейте,имам записан час за доц.Томова за 1-ви март,но понеже ще излизам от работа и директно ще ходя при нея,искам да питам дали ФМ се прави с коремен или вагинален ехограф?  newsm78  Каза ми, че ще гледа сърцето,органите,3D и 4D.....Не ми се смейте....,защото ако е с вагинален,ще се почуствам много неудобно ,ако не съм си направила тоалет преди това.... Crazy

# 92
  • София
  • Мнения: 12 568
Здравейте,имам записан час за доц.Томова за 1-ви март,но понеже ще излизам от работа и директно ще ходя при нея,искам да питам дали ФМ се прави с коремен или вагинален ехограф?  newsm78  Не ми се смейте....,защото ако е с вагинален,ще се почуствам много неудобно ,ако не съм си направила тоалет преди това.... Crazy


Вагинален?? Той не се прилага при толкова напреднала бременност.
Прегледът се прави с коремен ехограф.

# 93
  • Мнения: 7 424
   Само коремен ехограф! Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 118
 Благодаря ви,за бързите отговори  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 4 447
Томова  Peace

# 96
  • София
  • Мнения: 5 775

Телефоните от сайта дали са актуални,на стацинарния ми дава непрекъснато заето,а мобилния е изключен?

# 97
  • Мнения: 7 166
Доц. Томова приема пациенти и в болница Св.Лазар!
Можете да се обадите на телефоните на болницата, но когато аз си уговарях час  преди повече от две години, ме помолиха да й звънна на мобилния и лично да се уговоря с нея.
Предполагам, че номера й ще ти го дадат от Св.Лазар.
Ако искаш мога да ти го изпратя и на ЛС. Иначе гласувам за ТОМОВА! Peace

# 98
  • София
  • Мнения: 5 775
Доц. Томова приема пациенти и в болница Св.Лазар!
Можете да се обадите на телефоните на болницата, но когато аз си уговарях час  преди повече от две години, ме помолиха да й звънна на мобилния и лично да се уговоря с нея.
Предполагам, че номера й ще ти го дадат от Св.Лазар.
Ако искаш мога да ти го изпратя и на ЛС. Иначе гласувам за ТОМОВА! Peace
НЕПРИЕМА. Вчера бях там и да знаете вече там не правят фетална ехокардиография. Нарочно го подчертавам да няма излагани като мен да правим и да им поискат 140лв за ФМ.

# 99
  • София
  • Мнения: 12 568
Доц. Томова приема пациенти и в болница Св.Лазар!
Можете да се обадите на телефоните на болницата, но когато аз си уговарях час  преди повече от две години, ме помолиха да й звънна на мобилния и лично да се уговоря с нея.
Предполагам, че номера й ще ти го дадат от Св.Лазар.
Ако искаш мога да ти го изпратя и на ЛС. Иначе гласувам за ТОМОВА! Peace
НЕПРИЕМА. Вчера бях там и да знаете вече там не правят фетална ехокардиография. Нарочно го подчертавам да няма излагани като мен да правим и да им поискат 140лв за ФМ.



Просто продължавай да звъниш упорито на двата телефона.

# 100
  • Мнения: 7 166
НЕПРИЕМА. Вчера бях там и да знаете вече там не правят фетална ехокардиография. Нарочно го подчертавам да няма излагани като мен да правим и да им поискат 140лв за ФМ.
Много се извинявам.
Моята информация както споменах и по-горе е от преди две години!
Томова действително вече не приема в Св.Лазар!

# 101
  • Мнения: 7 424
  Да.  Peace Томова приема само в Медицински Център Надежда.

# 102
  • Мнения: 1
Здравейте, прочетох отзивите Ви за доц. Томова и се опитвам да се свържа с нея за час, но телефона е изкл. някой знае ли дали не е сменен?

# 103
  • Мнения: 7 424
Здравейте, прочетох отзивите Ви за доц. Томова и се опитвам да се свържа с нея за час, но телефона е изкл. някой знае ли дали не е сменен?
  пробвай да се свържеш преди 12 ч.

# 104
  • Мнения: 286
А каква е сега цената на ФМ (за третата ФМ мисля да отида при нея) в МЦ Надежда?

Общи условия

Активация на акаунт