Електронни цигари

  • 5 037
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 179
Всъщност тази цигара има филтър с никотин (освен ако не си поръчаш с нулево съдържание), както при никотиновите лепенки, но тук държиш нещо, наподобяващо цигара. А пагубното действие не е от никотина, а от катрана и въглеродния двуокис, които липсват при електронната цигара.

# 16
ами аз разбрах 4е само там ги продават ....поне тука в бургас де  Wink   може и някъде другаде да ги има,но моя познат каза 4е доста е обикалял и само там ги е намерил

# 17
  • Мнения: 12 666
В твоя случай май няма смисъл.
Мои познати си я купиха едновременно - единият крайно заинатен, другият ей така - от интерес. Първият отказа цигарите, вторият отказа ел. цигара.

# 18
  • Мнения: 2 169
В твоя случай май няма смисъл.
Мои познати си я купиха едновременно - единият крайно заинатен, другият ей така - от интерес. Първият отказа цигарите, вторият отказа ел. цигара.
yes

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 201
Усещането ми е все едно си пуша химикалката - не й провървя

# 20
  • Мнения: 12 666
Усещането ми е все едно си пуша химикалката - не й провървя

Joy

Представям си те как деликатно захапваш и тръскаш...химикалката.

# 21
Потискането на някакво желание(страст,порок) избива нанякъде,става още по-лошо,не се решават така нещата.
Четох едни теории на Ошо ,че колкото повече потискаш,толкова повече се връща към теб.
Специално беше описал случая на 30 годишен пристрастен пушач,който го помолил за помощ.
Ошо му казал:"Няма да се стараеш да отбягваш цигарите,ще направиш точно обратното-ще погледнеш на тях с друго око,очи в очи със врага".Казал му да пали всяка една цигара с любов,да се наслаждава на всяко едно дръпване,да направи пушенето свещен ритуал,но в никакъв случай да не бяга от него.Човекът ги е отказал,ако е вярна тази история.

Не е съвсем по темата,но все пак.

# 22
  • Мнения: 2 700
Захир, покрай темата ти се сетих да питам приятелката ми (за която писах) какво стана с цигарата й. Обясни ми от позицията на стар пушач, че концепцията й е сбъркана Mr. Green. Всеки пушач знае, че като запалиш цигара в началото не е много силна, а с течение на дърпането усещането се засилва. При електронните било точно обратното. При зареждане получаваш силна доза, която с всяко следващо дръпване намалявала.
Цигарата лежалав някакво чекмедже...

# 23
  • Мнения: 2 386
Мъжът ми има, взе я да пуши в офиса и при дълги полети, ама не става работата - дърпа, дъпра, па запали накрая ... И от цялата работа само дето се трови с допълнително количество никотин..

# 24
Аз пък имам един съсед, който не е палил от 4 месеца, защото си купи такова... нещо Simple Smile Добре че не пуша аз Simple Smile

# 25
  • Мнения: 67
Здравейте момичета,а случайно някоя от вас да знае къде от Варна човек може да си закупи такава е.цигара и съответно пълнители към нея?

# 26
  • Мнения: 92
Volq si trqbva.I moeto mujle si py6i elektronna cigara nqkolko meseca,no predi dni ne6tete li razbrah 4e palel ot vreme na vreme dokato e na rabota !AZ NE PY6A, no onzi den go nakarah da zapalim po edna cigara za da spre da se krie ot men  [smilie=smile3555.gif]kude py6ih kude se davih ,no pone se prisrami i ne my se nalaga da se krie .Kvo da go mu4a ,kato my se py6i da se trovi,no pone y doma nqma takiva meraci  vse o6te  Laughing

# 27
  • Мнения: 194
От десетина дни " пуша" такава цигара и съм много доволна Peace

# 28
  • Мнения: 2 169
Дамска ли си купи? На мен дистрибуторите ми препоръчаха мъжката, защото не давала дефекти.. Rolling Eyes Докато дамските много често се разваляли, та ме отказаха засега. Не знам какво да правя  newsm78

# 29
  • Мнения: 194
Дамска ли си купи? На мен дистрибуторите ми препоръчаха мъжката, защото не давала дефекти.. Rolling Eyes Докато дамските много често се разваляли, та ме отказаха засега. Не знам какво да правя  newsm78

Взех си пурета, да. За цигарата ми казаха, че давала дефекти. Един пълнител с никотин от 2.50 ми заминава за три дни. Е, не е точно като цигара, но на 70% е.

Няма го лошият мирис по коса, дрехи и квото се сетите. Няма го онова чувство на " задръстване", както и сърцетупа като попрекалиш с цигарите.

Съжалявам, че не съм си я взела по - рано!

Общи условия

Активация на акаунт