нежелана бременност?

  • 2 315
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
След прием на Ескапеле е възможно да ти закъснее до 7 дни след датата на цикъла. Спокойствие, ще си покаже дали си бременна   bouquet

# 16
  • Мнения: 3 069
Ти вече си взела своето решение.

# 17
След прием на Ескапеле е възможно да ти закъснее до 7 дни след датата на цикъла. Спокойствие, ще си покаже дали си бременна   bouquet

сериозно! Може ли да ти закъснее?
Ох, ще си покаже! В неделя, ще си направя тест, пък, ще видим, какво, ще излезе...

# 18
  • Мнения: 750
Да, пише го в листовката и при мен така се получи.
А за теста трябва да поизчакаш, защото Ескапеле представлява ударна доза хормони и едвали ще отчете правилно.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 789
След прием на такова хапче настава хормонална буря и борба в организма ти, може и този хормонален дисбаланс, който си си причинила да е причината за закъснението ти.
Пожелавам ти кураж и късмет!

# 20
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ама ти искаш да ти дойде начаса ли??? Успокой се, до 7-8 дни можеш да очакваш цикъл, и то какъв Rolling Eyes А за чувството че си бременна - нормално е, хормоните ти в момента са разбъркани до крайна степен.

# 21
  • Мнения: 396
Само не откачай докато дойде неделя и после понеделник!  Stop Naughty
 Семейството ти има нужда от теб! Simple Smile
А иначе щом си взела решение за изхода, това вече е половин проблем. Peace

# 22
  • Мнения: 3 268
Абортът на територията на София е най-евтин в Медицинска академия-120 лв.Лекарите и персоналът са на изключително ниво.

# 23
Много ви благодаря!  Hug Ще се опитам да не откача до понеделник...

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Кръвен тест newsm78

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ама тогава дано не си бременна. Peace

Най добрия вариант  Peace

# 26
  • Мнения: 2 807
След прием на такова хапче настава хормонална буря и борба в организма ти, може и този хормонален дисбаланс, който си си причинила да е причината за закъснението ти.
Пожелавам ти кураж и късмет!

Подкрепям Мишле_-то  Wink

И дано все пак не си забременяла, абортът също е едно много трудно решение, оставящо следа в психиката на жената...
Успех!

# 27
  • Мнения: 494
Преди много много отдавна съм взимала веднъж Постинор,което ако не се лъжа е еквивалентно на Ескапеле (поправете ме ,ако греша),но отлично си спомням,че чаках поне една седмица, преди да ми дойде и бях изпаднала в див ужас къде този късмет сега

# 28
HAPPY FEET , сигурна съм мила, че скоро, ще видиш двете чертички и ще гушнеш една малка бебка. Четох преди време темата ти и съм сигурна, че скоро, ще бъдеш много щастлива.

Иначе- ДА. Ескапеле =Постинор, само, че с нова опаковка и по-висока цена, както ми обясниха в аптеката  Mr. Green
 Ох, дано да е подействало при мен, защото вариянта с аборт, така не ми харесва...
Мъжа ми се опитва да ми пуска идеята за трето бебе, която по принцип ми харесва, но не сега... може да ви се стори егоистично, но... имам мечти, амбиции,.... тъкмо започнах отново да влизам в крачка... работата ми започва да потръгва... правя планове
Ох, ужасно се чувствам!
Мисля, че ще се чувствам ужасно, каквото и да реша....

# 29
  • Мнения: 1 121
Джуджулина, недей така. Може изобщо да не си бременна и само да се стресирваш излишно, пусни си кръвен тест първо, пък тогава ще му мислиш, а ако по принцип искате трето дете, може и точно сега да му е времето, макар и да ти самата да имаш други планове Wink

Общи условия

Активация на акаунт