Татковци могат да присъстват на раждането - къде?

  • 1 776
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
В 1 АГ "Св.София" и в "Токуда" може със сигурност. Срещу 100 лева, независимо секцио или нормално.
Но както са ти казали - когато игре парата, падат правилата!
Срещу парички.......всичко става Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 9 973
може почти навсякъде срещу скромно запплащане

# 17
  • Мнения: 46 520
В 1 АГ "Св.София"... може със сигурност. Срещу 100 лева, независимо секцио или нормално ...

При секцио бащата не може да влезе при майката, стои зад стъкло.

# 18
  • тук и сега
  • Мнения: 124
В "Тина Киркова" срещу 100 лв. , ако не се лъжа.

# 19
  • Мнения: 592
Това е абсолютна идиотщина- да немога да влезна или да трябва да плащам  #Crazy Ще сменя болницата на секундата! Просто дерат кожи, а ние сме за пореден път донори на смотани некадърници! Навсякъде лекуващият лекар определя срещу съответни правила /не финансови, а чисто медицински/. На който не му разрешат, да заповяда при д-р Даскалов в Пловдив!!!  Peace Peace Peace
Аааах, как си мечтая да ми се падне такъв лекар и да ми откаже, малииииии...... fight

# 20
  • Мнения: 2 132
В Токуда платихме 200лв за присъствие на бащата, но при нормално раждане. При секцио не дават.

# 21
  • Мнения: 476
Защо, по дяволите, трябва да се плаща за присъствието на бащата на раждането на собственото му дете?
Ядосах се.

# 22
  • Мнения: 88
В Майчин Дом-Варна мъжът ми беше с мен в операционната и нищо допълнително не сме плащали smile3503

# 23
  • Мнения: 87
В Торакс Пловдив присъствието на таткото в залата не се заплаща-без значение секцио или нормално раждане.
В клиниката предлагат и заснемане на раждането,на къпането на бебчо и на изписването.Този мил спомен струва 30 лева.

# 24
  • Мнения: 4 292
Защо, по дяволите, трябва да се плаща за присъствието на бащата на раждането на собственото му дете?
Ядосах се.
Мда, аз също.  Confused

# 25
  • Мнения: 254
вми-пловдив,плаща се за вип зала при което таткото може да присъства не съм сигурна но мисля че е 50 или 100 лв вип залата

# 26
  • Мнения: 49
Това е абсолютна идиотщина- да не мога да влезна или да трябва да плащам #Crazy Ще сменя болницата на секундата! Просто дерат кожи, а ние сме за пореден път донори на смотани некадърници! Навсякъде лекуващият лекар определя срещу съответни правила /не финансови, а чисто медицински/. На който не му разрешат, да заповяда при д-р Даскалов в Пловдив!!!  Peace Peace Peace
Аааах, как си мечтая да ми се падне такъв лекар и да ми откаже, малииииии...... fight

Абсолютно съм съгласна, как може да не е позволено на бащата да види раждането на собственото си дете, щом иска. А за смяната на болницата - в такъв момент едва ли ще има време за това и лекарите се възползват от ситуацията (не слагам всички лекари под един знаменател - има и свестни хора)

Общи условия

Активация на акаунт