Редки и изчезнали парфюми

  • 180 907
  • 1 830
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Deutschland
  • Мнения: 5 475
Пипи, Маруся и Чарли ги има в Action. За Росман не съм сигурна

# 1 156
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
И на мен ми се свиди ползването на Глория щот имам само половин шише.
Ползвам я само няколко пъти годишно и задължително на рожд ми ден.
(единствената имитация, която имам, е на този парфюм...за да се залъгвам понякога)
A чия е имитацията, може ли на лични?  И аз имам 1/3 от 50 мл и пръскам веднъж годишно. Моите единствени имитации са на La tulip и Кристобал, но вторият е само бегло подобие.

# 1 157
  • Мнения: 2 433
Моята майка също носеше много синия Чарли и и стоеше страхотно. При нея има една бутилка от сребристия, явно не и е харесал навремето и така е останал. Останалите цветове не помня.
Имах едно време един Enrico Coveri в сребриста кутия, струваше ми се нещо неземно, но помня бегло самия аромат.
Попадали ли сте на него?
https://www.fragrantica.com/perfume/Enrico-Coveri/Enrico-Coveri- … r-Femme-2120.html

Последна редакция: пн, 14 юни 2021, 21:26 от silver pearl

# 1 158
  • Мнения: X
Нищо не ми говори показаният Enrico Coveri.

Миналото  лято намерих в един стар куфар:
https://www.fragrantica.com/perfume/Enrico-Coveri/Kinky-You-Youn … i-Femme-2122.html.
Ароматът не се е променил - ярък, плодов и доста интензивен, но някак безгрижен и закачлив дори.

# 1 159
  • Мнения: 7 142
Пипи, Маруся и Чарли ги има в Action. За Росман не съм сигурна

Action, май по нашия край няма, трябва да проверя. Синия Чарли от Росман го взех, със сигурност го има.

# 1 160
  • BG-DE
  • Мнения: 5 098
Виждала съм я в Мюлер, при нас Маруся я има и в Кауфланд 😊

# 1 161
  • Мнения: 36 059
един, който много харесвах и се намираше до скоро по магазините, но вече не
спряха го преди около 2-3 години
не беше особено траен, но за мен беше абсолютно божествена прохлада
Citrus L'Erbolario

Скрит текст:

# 1 162
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
Не знам дали този въпрос е точно за тази тема...
Изгледах мини сериала Halston и като се върнах назад се оказа, че познавам само Catalyst и то като име.
Някой пробвал ли е оригиналният му пръв парфюм ?
Знаете ли къде мога да се намерят някои от новите за проба или покупка, намерих само в амер евау ... но не ми се стреля на сляпо долкова надалече

# 1 163
  • Мнения: X
Този съм имала https://www.fragrantica.com/perfume/Halston/Halston-Classic-3693.html
Шипър си е, но е от типа на Cabochard - строг, тъмен, груб и дистанциращ.

# 1 164
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
Принципно точно за този питам, но ако твоят е бил спрей - значи е от реформулираните.
Това е старата версия, а знам че тук има доста хора с подобни колекции

# 1 165
  • Мнения: 36 059


левият е класик, десният е котюр
левият е купен тази зима от наш онлайн магазин, десният е стара "реколта"
котюр е много по-красив и богат за мен, но и класикът не е лош, просто е много по-стандартна "бабичка" - открих го, търсейки нова бутилка котюр
и двата са спрей

# 1 166
  • Мнения: X
Спрей беше, същият като "левия" на Бубанка. И аз някъде го съзрях по нашите сайтове.

# 1 167
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
Спрей беше, същият като "левия" на Бубанка. И аз някъде го съзрях по нашите сайтове.
е сетете се къде, бутона "купи" ме чака ....Flowers Rose
от два часа ръчкам по всички сайтове, въпреки че по описание най ще ми хареса Woman Amber

# 1 168
  • Мнения: 36 059
оправих си "дясно" и "другото дясно" Grinning

когато го открих, мисля, че писах в темата - гледам фактурата, не беше скъп, 39 лв за 100 мл, октомври 2020 г.
https://www.parfimo.bg/halston-classic-odekolon-za-jeni-100-ml/

едит: помня от къде, но не се е появявал повече

едит 2: амбърът няма да ми хареса - дават прилика с амбровия кабошар, който ми беше приятен съвсем кратко време, дотягащ е

# 1 169
  • варна
  • Мнения: 685
Ах, Май мелъди дрийм... прекрасен!Едва ли го има някъде?
А някой помни ли зелената Дриада?Купувахме я от полякините на Евиния плаж.Варненки сигурно си спомнят.ха ха ха

Общи условия

Активация на акаунт