Как си начупвате косата само с пяна

  • 28 625
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 294
Sлед като я измия - издухвам със сешуара, мачкам с пяна или гел и така докато изсъхне. Получава се много небрежна, рошава прическа.
Мен така ме е къдрила фризьорката ми и от нея си копирам. Party

# 16
  • Мнения: 74
здравейте
и аз като вас след като я измия/вечер/ слагам пяна намачквам я и я защипвам със средна шнола на върха на главата и така спя/щипката не ми пречи защото е отгоре
на сутринта съм наистина много къдрава а моята коса по принцип не е такава

# 17
  • Мнения: 11 958
Най-добре става с дифузер и пяна за силна фиксация. Peace Пробвала съм само с издухване и пяна, пак става небрежна прическа, но не е същото и не е толкова трайно.

# 18
  • Мнения: 580
След като си измия косата я подсушавам леко с хавлия. Слагам пяна и намачквам хубаво с ръце. Суша с дифузера  Peace
Ето тая пяна използвам да къдрици http://www.lamur.snimka.bg/album.php?album_id=175724&pid=4079819&lp=30
Ето това е ефекта при мен http://www.lamur.snimka.bg/album.php?album_id=175724&pid=5870397&lp=30
Страхотна коса имаш Tasha  Wink
Наистина ,униклна е  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 3 640
Ходя на дифузер и ства супер. Лошото е,че косата м ие много жива и нищо не  се задържа на нея. След половин ден пада и само леко е начупена Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 342
Имаш много дълга и здрава коса - пробвай с пяна на влажна коса, после я сплиташ на рибя кост или плитчици и оставяш косата ти да изсъхне така.

# 21
  • Мнения: 662
Като бях по-малка и имах много дълга коса действах така-още докато е влажна слагах пяна, после я "омотавах" било на плитки, било около някакви ластици и вече "пакетирана" я доизсушавах. После преспивах с тази "прическа" и на сутринта косата ми беше доста начупена  Wink.

# 22
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
аз моята я начупвам по-много лесен начин.На навлажнена коса  слагам пяна,обръщам главата си на долу като хващам  косота като да я връзвам.Буквално натъпкваш косата си в юмпука и я връзваш с ластик.става силно начупена и много ефектно Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 423
аз моята я начупвам по-много лесен начин.На навлажнена коса  слагам пяна,обръщам главата си на долу като хващам  косота като да я връзвам.Буквално натъпкваш косата си в юмпука и я връзваш с ластик.става силно начупена и много ефектно Peace

Какво е това?

# 24
  • Мнения: 1 282
Предполагам юмрук е искала да каже.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 3 622
След като си измия косата я подсушавам леко с хавлия. Слагам пяна и намачквам хубаво с ръце. Суша с дифузера  Peace
Ето тая пяна използвам да къдрици http://www.lamur.snimka.bg/album.php?album_id=175724&pid=4079819&lp=30
Ето това е ефекта при мен http://www.lamur.snimka.bg/album.php?album_id=175724&pid=5870397&lp=30
Страхотна коса имаш Tasha  Wink
Наистина ,униклна е  Heart Eyes

Е чак уникална, но ви благодаря момичета  Hug

# 26
  • Мнения: 87
A тази пяна къде се продава, търсих я в няколко козметики, но не я намерих.Има wellaflex. Споделете от коя сте доволни?

# 27
  • Мнения: 3 622
A тази пяна къде се продава, търсих я в няколко козметики, но не я намерих.Има wellaflex. Споделете от коя сте доволни?

sysi_a от фризьорски салони които работят с Wella. Може да си потърсиш също то фризьорски салон пяна за къдрици и на Eugene Perma Ефекта и с двете е супер

# 28
  • Мнения: 3 695
колкото и да се опитвам да я намачкам с пяна все нещо не става  Tired

# 29
  • Мнения: 247
Утре започвам упражнения за начупване на косата. А дано се получи нещо!

Общи условия

Активация на акаунт