Прахте ли предварително официалния комплект за изписване?

  • 9 969
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, всичко бяхме изпрали и изгладили предварително. Какво като му се губи ефекта от красивата опаковка, на самото изписване на акушерката и е все едно дали дрешките са красиво подредени в кутия, или и ги подаваш една по една. Нали после ефектът е същият? Wink

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Прах го и го гладих, да.

# 62
  • Мнения: 225
Изпрах и изгладих комплекта и го опаковах по същия начин по който си беше, като извадих ненужните неща. В смисъл няма да мъкна целия комплект, защото има неща в него, които няма да трябват - лигавника и кърпичката примерно Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 17 592
Мило момиче, отговори си на следния въпрос: кое е по - важно за теб: как ще изглеждат дрешките или дали детето ти ще бъде здраво?

Абсолютно всичко, което по какъвто и да било начин се докосва до новороденото, предварително се дезинфекцира - посредством миене, пране или бърсане с дезинфектант и вода, когато размерите и/или формата не позволяват друго.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 185
Изпрах и изгладих!!!

# 65
  • Мнения: 1 546
Изпрах ги и ги изгладих. То нашето не беше комплектче, де Mr. Green аз сама си избрах и си комплектовах дрешките. Wink

# 66
# 67
  • Мнения: 750
Вси4ко си бях изпрала и изгладила Peace
Върху тази нежна кожи4ка вси4ко трябва да е 4исто и дезинфекцирано Peace

# 68
  • Мнения: 367
Изпрах, изгладих, сгънах по същия начин и прибрах в кутията. На изписването акушерката толкова бързаше, че използва само две-три неща от комплекта, а и никой не гледа дрешките в кутия ли са и как са сгънати. Всички гледат бебето! Леко раждане! Peace
Съгласна  Peace И при нас беше така

# 69
  • Мнения: 1 155
Да естествено и го изгладих. Peace

# 70
  • Мнения: 219
Аз май съм най- лошата майка не ги изпрах,то си има причина за това ама все пак е факт

# 71
  • Мнения: 1 080
A kakво значение има дали ще е в кутия всичко и перфектно сгъната - това НИКОЙ НЕ ГО ГЛЕДА!!!

# 72
  • Мнения: 396
Ако те е страх да не развалиш красивите неща изпери ги на ръка със студена вода и не ги изстисквай ами ги остави да се отцедят н а хоризонтална повърхност!

# 73
  • София
  • Мнения: 2 734
Задължително е да переш всички дрехи,преди да си ги обличала на бебето.Не се знае палтовете по какви складове са били,какви ръце са ги пипали.Имам приятелка,която хвана някакъв розови лишей от облечена дреха направо от магазина.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 739
Абсолютно всички дрешки изпрах и изгладих преди да родя включително и екипа за изписване! Peace

Общи условия

Активация на акаунт