Легло на 2 етажа

  • 25 229
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 82
Ето го нашия вариант, правил го е на мъжа ми брата и е много стабилен Simple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=281867&pid=7405527

# 17
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ако има предпазна решетка, не мисля, че ще има проблем с падането. Най-много да се карат кой да спи отгоре.  Twisted Evil Но и за това има вариант и двете легла да са високи, а пространството отдолу да се ползва по желание, за гардероб, за шкафове за игра за диван за бюра и т.н. На мен много ми допадат, този тип легла. Като малка много исках легло на 2 етажа, но бях 1 дете и не ме огря. А по -онова време нямаше много варианти. Смятам, като тръгнем да обзавеждаме детска стая да направя на сина си високо легло със шкафчета тип стъпала, а долното пространство да го използвам примерно за диван и рафтове за книги.

# 18
  • вкъщи
  • Мнения: 704
На моите не бих им взела.Много се хвърлят като спяти ще ги намирам по често на земята. GrinningОсвен това ще се карат кой да спи на по високо.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 248
Lanvinka,
горното легло никакъв борд ли няма? Струва ми се страшно опасно така, колкото и да е стабилно Naughty Или аз нещо недовиждам newsm78

# 20
  • Мнения: 82
съвсем новичко ни е и още не сме му сложили..

# 21
  • Мнения: 1 174
Много години съм спала на двуетажно легло, пак юношески тип. Може би някои от вас си спомнят онези модели на секции с такива легла във варианти бяло-оранжево и бяло-зелено, ПДЧ и чам за дръжките, преди години Simple Smile Имахме от оранжевите.Със стандартна дървена стълба, укрепена между двете легла, които са успоредни и точно едно под друго  Две сестри сме, като аз съм по-голямата и спях отгоре  Mr. Green Никога не съм имала проблем със страх от падане или друго - на горният етаж имаше предпазна летва, толкова добре закрепена, че освен това да спя на нея, облегната с цялата си тежест,  я ползвахме и за игра на гимнастички. Simple Smile За игрите на "майки и деца" спускахме леко одеалце, подпъхнато между матрака и страничната дъска и така се получаваше завеса - "входна врата" за долния "апартамент", където живееше лелята на моите деца Wink. Спуснат бял чаршаф на мястото на одеалото служеше за прожектиране на филмчета с онези стари апарати...Simple Smile
Като порастнахме и се преместихме в къщата, си отнесохме и детската. На новото място  разделихме леглата, но вече бях на 19 години и по съвсем друг начин подредих нашия ''дамски" кът. Simple Smile
Не мога да си представя как би минало детството ми, ако имах по-различна стая с ъглови, примерно легла.

И аз си мисля, че в Щатите изборът трябва да е по-голям и да има по-качествени производители, но не зная. Дори и да дойде по-скъпо, действително е дългогодишна инвестиция и си заслужава. Simple Smile
Много ми хареса стаята на Жужолинка - изчистена, дървесен фурнир, приятни цветове...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт