Небостъргач на Севастопол - честито на варненци !!!

  • 8 301
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Строят вече година точно на кръстовището срещу Общината.
Мислех , че ще е бизнес сграда, за отдаване на офиси под наем, а не МОЛ.

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 15:15 от Mandy

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Може и аз да бъркам, но имаше табела с картина отсреща и май пишеше "Phone Moll", днес като мина от там ще погледна.
Каквото и да е, две толкова големи сгради и х-л Черно море... струва ми се ужасно  Confused

# 17
  • Мнения: 396
Аз още страдам по градинката и отрязаните дървета.
Варна ще стане цялата в бетон, нали 5 метра по-горе и МОЛ строят  ooooh!

Какви отрязани дървета бе момиче?!!!
Сърцето ми се къса!  Cry
От три години не съм стъпвала на Севастопол, какво се случва?!

# 18
  • Мнения: 396
Чета тука , че има вероятност да открият археологически находки.
Това все трябва да означава нещо!
Нали не може да се строи в/у такива...

# 19
  • Мнения: 2 478
Може и аз да бъркам, но имаше табела с картина отсреща и май пишеше "Phone Moll", днес като мина от там ще погледна.
Каквото и да е, две толкова големи сгради и х-л Черно море... струва ми се ужасно  Confused

Tози МОЛ,за който говориш е в Младост.Вярно,че срещу новостроящата се сграда има реклама на Phone Moll.
А новата сграда със сигурност ще е бизнес център.
А относно Кирил Йорданов е доста смешно някой да твърди,че точно той е човека,който спира алчните строители. Joy Joy Joy

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
това за небостъргача се знае от доста време. Варна беше най-добрият за живеене град
 Tired
някой спомня ли си колко години продължи строителството на Хотел Черно Море? и Защо?

аз не. а ти? ако знеш, моля инфо!

# 21
  • Мнения: 830
Строят вече година точно на кръстовището срещу Общината.
ха ха ха позволи ми да поспоря с теб, не е МОЛ а е  офиси , инвеститор е холдинга в който работи мъжът ми Peace
пп. и хайде разбрали недоразбрали да не почваме с гръмките заключения и заглавия, защото заприличахме на клюкарките пред блока...сензация да има....Дано заключат темата скоро!

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 15:37 от BENI MAMA

# 22
  • Мнения: 0
Стига фалшиви сензации никакъв небостъргач няма да правят това са глупости и небивалици.
Кметът бе категоричен докато аз съм кмет - небостъргач НЯМА ДА ИМА.
Добре че е Кирил Йорданов да спре такива алчни строители иначе можеха да вдигнат строеж като нищо.
Така че споко небостъргач на севастопол няма да има!!! Peace Peace
Стига глупости бе Мариянке,като се има предвид,че единия от тези небостъргачи се строи от тимаджии искам да видя как ще ги спре Кирил Йорданов  Joy Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 830
Той Кирето затова кара мерцедес с 5 единици...щото е пич  и ще спре алчните стоители Mr. Green
 ТИм одавна държът общината в задния си джоб......

# 24
  • Мнения: 2 018
Против съм. Такава сянка ще пада, а и знаете какви ветрове се вихрят около хотела /именно заради него/. Представям си сега какво ще бъде!

# 25
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Хотел Черно мере го строиха около 15 год.Като изкопаха дупката за основите изкараха вода, дълги години се чудиха какво да я правят.Колкото до археологическите находки ,когато строиха хали Шипка т.е сградата която сега е Корпоративна банка,откриха римски зид в петък вечерта ,до понеделник всичко беше бетонирано и те така...

# 26
  • Мнения: 152
Аз лично не виждам нищо лошо в това да построят небостъргач...
Освен това, "Олинце" в грешка си - няма да има МОЛ а ще е административна сграда... с офиси разни...и вероятно няколко кафенца вътре!
Даже ако построим небостъргач преди София, ще е още по-добре! Не разбирам само с какво ще се напълни такава сграда...  newsm78
хотел "Черно Море" когато е строен...не са били познати съвременните технологии и материали... така, че реално един небостъргач може да се построи за 2 години максимум. За съжаление обаче, ще започнат едни разтакаванки с кинтите (щото в Бг всеки е тарикат, и ще гледа да цака другия)...и строежа ше остане на 17 етажа и половина... което си е едно лайно...в центъра на иначе хубавия ни град. Който честно казано...вече не ми харесва толкова... не харесвам факта, че се е напълнил с...Варненци!  Twisted Evil

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 18:39 от Фиатаджия

# 27
  • Мнения: 5 622
Едната сграда ще е с офиси (тази на ъгъла срещу общината), а до нея ще има и търговска площ, поне така пише на табелата пред строежа, ако не съм се заблудила (защото не съмс е заглеждала в подробности).

Каквото и да е, Варна става все по-пренаселена и определено не ми харесва, предполагам и на останалите, ама кой ни пита...  Tired

# 28
  • Мнения: 152
Каквото и да е, Варна става все по-пренаселена и определено не ми харесва, предполагам и на останалите, ама кой ни пита...  Tired
Мила, аре да си напрайме неква петиция...за въвеждане на гражданство! Инак нема спасение...вече и без гостите на града е гъчканица... а като се изсипят от цяла Бг става жмел...
не ща да живея във Варна... т.е. не ща други тикви да идват да живеят тук. Искам си града от преди 20 години...

# 29
  • Мнения: 5 622
Искам си града от преди 20 години...

Мило, Софиянци могат да кажат същото, но и там, както и тук, това е невъзможно....

Общи условия

Активация на акаунт