Господи, ДЕКЕМВРИ с бебче ни дари и с усмивки озари

  • 11 594
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 65
Привет   от мен !
Доста сте изписали аз докато се излежавах цял следобяд. За килограмите до сега съм +2 но те от сега нататък ще се качват,но не ми пречи колкото толкова важното е бебка  да е добре и декември да се  радваме на  живи и здрави дечица.
Invisible ,rrhh ,бамби много сладки бебчовци имате,и аз имам клипче но е доста малко и се вижда чак на края цялото бебче.Иначе на д-р Давидков са му такива клипчетата записва целия преглед.И аз мисля да ходя и при него повечко работи казва.
Приятен ден на всички мамчета!

# 271
  • Мнения: 2 149
Ех, Сбъдваща! Какво им имаше на резултатите ти? Защо правят така често амнио, или в нашата тема сме се събрали едни кекли, дето само ревем за резлтати /за себе си говоря/, а после само изследвания ни правят, или някакъв пик на тази манипулация е настанал.... Разбира се, надявам се всичко да мине добре! И най-вече много искам всички резултати да са само добри!!! Hug Дано! Praynig

Кика, сега какво чакаме?И кога ще излезне?
Утре ще е натварен ден, но дано всички сме доволни вечерта.

Аз сънувам странни кошмари напоследък. Все кофти сънища, всяка нощ. Или ще се карам с някого, или ще сънувам някой как е починал, или някакви ревове...пфу!
Този следобед присламчих възглавницата на мъжа, сгънах си я, легнах на една страна и я пъхнах под единия крак и съм спала почти 'по корем'. Толкова обичах едно време така да спя. Ясно е, ще приватизирам възглавници и започвам да ги яхам Wink

rrhh, ама много дълъг клип, супер е! Не разбрах, че има звук, сега ще го гледам пак. Момиче ли е, че не видях да има топки Joy

# 272
  • Мнения: 4 589
Каспър да ти кажа не знам как ще намерим жена, едната баба е ок, ама след работа, майка не е много добре и се движи трудно, но съм сигурна, че ще намери сила. Да сме живи и здрави, ще намерим начин.

rrhh аз имам много къси филмчета и няколко снимки. Доки ми ги записа и качи на диск на добра воля да покажем на бабите. Показах ги и в офиса и хората много се вълнуват, супер е да видиш как се мърда това 200гр човече.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Чаено момиче - не мила , дългия е от д-р Давидков на някой незнаен от мен бебок съвсем случайно намерен в нета.Там има и звук по точно с глас на доктора.И мен ме учуди това че е клип на целия преглед и е много дълъг и попитах мамите от Варна дали е възможно да е толкова обяснителен този доктор и сега всички си мислят , че това е моето бебче.Моето бебче е с клипчета с около 30 секундни без звук и са под линийката ми /.http://www.vbox7.com/play:0844ce1a http://www.vbox7.com/play:f3c175d4
А дали е момиче или момче ще ми каже д-р Марков на втората ФМ.На първата от която са клипчетата съм в 14 г.с и само предположи , че ще е момиче , но му сложи голяма питанка , която ще е махне на втората ФМ.


nikolina-pikolina - да това ми е ясно , да наистина е супер да се види от близки и приятели и на моите клипчета е така.Всички се радват и го гледат с интерес.А при мен при Марков не беше на добра воля просто веднага като влезнах казах , че искам клипчета и снимки и си платих 10лв допънително.
Дано си ме разбрала , че аз се учудих на постнатия от мен клип записващ целия преглед от 17 минути на доктор от Варна.Аз не се съмнявам , че всички имаме клипчета /както имам и аз , но се усъмних , че са с глас и толкова дълги като на този доктор от Варна.Надявам се че ме разбираш какъв е въпроса ми към мамите от Варна  Peace

# 274
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен Simple Smile

Днес сте много активни. Спокойствие и успех на всички мами, които чакат резултати, НЯМА СТРАШНО....
Днес съм много надъхана, защото утре ще пътувам и сама си го повтарям цял ден, но ще отида на ФМ при Мазнейкова, стискайте ми палци, утре ще пиша като се върна Simple Smile

А как го правите това с по половин кг и 700 грама до тук Grinning Grinning Grinning... Че на мен само бюста ми е сигурно кило отгоре, а коремчето ми си е сериозно, е вярно че съм 22ра седмица, ама до тук съм трупнала 6 килца.... може би щото си бях слаба за височината.... Явно ще трябва да почна да внимавам с манджиджките!!

Ама пък съм с нисък хемоголбин, то на никъде Grinning Grinning   
Дано утре наистина захладнее, че дето казвате нощно време място не мога да си намеря и все си мислех, че е от  топлината, но просто си е трудно вече. И на мен така ми се търкулва коремчето навън, много неестествено, подпирам го с възглавници.... ставаме лягаме....  Таткото все пречи, все не е където трябва да е ... я сега от тази страна мини, я сега от онази, въобще цяла нощ рокади.... мъка мъкаааа  Grinning Grinning

Поздрави и усмивки на всички... и лека и прохладна вечер

# 275
  • Мнения: 6 206
Наистина много амниоцентези, много чудо.
Мисля ви всички се моля всичко да е наред. Simple Smile

Сега се върнах от доктор, бях при д-р Паскалева от ВМИ, много се надявах да ми каже нещо различно от тази глупава ниска плацента. Много се надявах да ми разрешат да ставам по малко. Нъцки. Ще трябва да лежа и никой не знае докога. Но ще го направя, толкова откарах, не остана, така ще си повтарям и ще мине.

От Пловдив, който държи на клипчета и снимки - д-р Даскалов винаги прави и дава диск, без да се молиш. Човекът просто го прави и ти го подава. Има поне 4-5 клипчета от всеки преглед и много снимки. Аз имам вече три прегледа, три отделни записа.
До края ще се насъберат още повече сигурно.

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Каспър - Аз знам , от Анели , че ФМ при Даскалов е 80 лв и е нормално да не те пита за клип, а направо да ти го дава.При други лекари в случая при Марков цената е разделена на две - първа ФМ - 50 лв + 10 лв за диск
                                                           - втора ФМ 60 лв + 10 лв за диск
За това в началото предупреждаваш, но не се молиш.
Дано всичко с теб и всички мами с проблеми всичко да е наред  Praynig!

# 277
  • Мнения: 6 206
Аз не съм правила ФМ при Даскалов - това са клипове от рутинни прегледи. Всеки път той отделя поне по 10-15 минути да гледа детайлно бебето. Ако на това му се казва ФМ, може. Но се таксува като преглед - 50 лв.

# 278
  • Мнения: 2 149
А тук при ДИмитрова във Фемина цената е 50 лв+10 лв за Доплер+20 за клипове, поне нещо такова ми се върти, защото съм си запомнила, че цената на прегледа се е качила с 10 лв от преди 2 г и че за клиповете ще ми струват 20 лв. Не знам какво толкова й става на тази записвачка за 20 лв чак, но ако ще запише голяма част от прегледа - нямам нищо против.

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Каспър Ами именно де , за тези пари е нормално.Моя гинеколог ми взим 25 лв, гледаме обстойно  и също ми дава снимки , но трябва да го предупредя и не ми взима допълнително.Аз мислех че говориш за ФМ, все пак Даскалов го свързвам с това основно .А за преглед  за 50 лв мисля , че е нормално да ти ги дава все пак е двойно на другите .

# 280
  • Мнения: 2 149
Каспър Ами именно де , за тези пари е нормално.Моя гинеколог ми взим 25 лв, гледаме обстойно  и също ми дава снимки , но трябва да го предупредя и не ми взима допълнително.Аз мислех че говориш за ФМ, все пак Даскалов го свързвам с това основно .А за преглед  за 50 лв мисля , че е нормално да ти ги дава все пак е двойно на другите .
За снимки на диск ли говорите или за принтирани от УЗ?

# 281
  • Мнения: 6 206
Всичко на дискове.
Отделно са принтираните - около 5-6, може и повече, не съм ги броила.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
RRHH верно че прегледа при Даскалов е 55 лв, обаче си заслужава. Както казва Каспър  всеки път те гледа на 4Д обстойно прави снимки от всеки преглед без да си искаш предварително   .Аз лично съм много доволна от вниманието ,което ми обръща ,отговаря на всички въпроси  които имам ( а те са много винаги).А това че всеки виждам бебето на 4Д може би е нещото,което най-много ми харесва .За първата ФМ той ми взе 55 лв ,като в тази цена имаше диск с много снимки и клипчета и много снимки от 4Д и 2Д .Аз лично съм доволна и смятам да остана при него до края

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Каспър Ами именно де , за тези пари е нормално.Моя гинеколог ми взим 25 лв, гледаме обстойно  и също ми дава снимки , но трябва да го предупредя и не ми взима допълнително.Аз мислех че говориш за ФМ, все пак Даскалов го свързвам с това основно .А за преглед  за 50 лв мисля , че е нормално да ти ги дава все пак е двойно на другите .
За снимки на диск ли говорите или за принтирани от УЗ?

За снимки и клипчета на диск .

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
RRHH верно че прегледа при Даскалов е 55 лв, обаче си заслужава. Както казва Каспър  всеки път те гледа на 4Д обстойно прави снимки от всеки преглед без да си искаш предварително   .Аз лично съм много доволна от вниманието ,което ми обръща ,отговаря на всички въпроси  които имам ( а те са много винаги).А това че всеки виждам бебето на 4Д може би е нещото,което най-много ми харесва .За първата ФМ той ми взе 55 лв ,като в тази цена имаше диск с много снимки и клипчета и много снимки от 4Д и 2Д .Аз лично съм доволна и смятам да остана при него до края

Ами ти ми писа , че е 80 лв за ФМ на лични , но явно си се объркала нещо.Не говоря за преглед , а за ФМ, а за 55 лв преглед е нормално да си доволна!.Пък и всеки избира и решава колко може да си позволи.Работа по принцип се върши не на 4д , а на 2д.

Общи условия

Активация на акаунт