Щастието ни се усмихна след 10 месеца труд!

  • 2 268
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Толкова се радвам за теб!
Синът ми го правихме година и половина... Знам какво е да чакаш и да се надяваш! Но пък е толкова хубаво, когато мечтите ти се сбъднат...  Crazy
Щастлива и безпроблемна бременност и най - сладкото бебче на финала и.  Hug

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Едно тихо ЧЕСТИТО Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
О, миличка, честита бременност и приятна почивка!

НЕ ходи на концерта!!!!!
Мога напълно да разбера желанието ти, и аз съм им фен, но никак не мисля, че вибрациите, усещащи се по - скоро с цялото тяло, вътрешностите и скелета, от колкото със слуха, биха били за бебчето!

Слушането вън от стадиона, кефенето и забавлението са позволени...  Wink

ПП Изобщо не мисля, че някой би взел да те блъска - бременна или не. Притеснението ми е свързано единствено с якото озвучаване и прекалено мощните баси. То, милото, с големи усилия (от негова си гледна точка...) е успяло да се закрепи, където му е мястото...

# 18
  • Мнения: 78
Честито, честито, честито  bouquet
Наслаждавай се на почивката и не се притеснявай, това че си бременна не значи, че си от стъкло, пази се разбира се Naughty А за концерта, ами ти си решаваш, аз разбрах, че съм бременна на следващият ден след като бях ходила на концерта на Металика - но не бях на терена, а на стоящо място и нямах никакви проблеми. И пак честито!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 9 973
  bouquetчестито
не мисли за глупостти

# 20
  • Мнения: 616
Честито   bouquet прекрасна новина.

Това, че не си имала зацапване не е нищо странно аз също нямах и по-добре  Hug

за морето консултирай се с лекар за всеки случай.  Peace

желая ти много лека бременност, много прекрасни емоции и едно здраво бебоче   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 929
Много хубава новина!
Моят съвет е първо да изчакаш мнението на гинеколога и тогава да предприемете някакво пътуване или почивка.
Очакваме хубави новини от теб оттук нататък.

# 22
  • Мнения: 93
НЕ ходи на концерта!!!!!
Мога напълно да разбера желанието ти, и аз съм им фен, но никак не мисля, че вибрациите, усещащи се по - скоро с цялото тяло, вътрешностите и скелета, от колкото със слуха, биха били за бебчето!

Слушането вън от стадиона, кефенето и забавлението са позволени...  Wink
Подкрепям напълно Peace Освен това в блъсканицата може и да ти прилошее,а да не говорим за дългочасовото висене на крака.Миналата година ходих на Аерън Мейдън и знам какво е.
относно морето,моя лекар ме посъветва да избягвам обедните часове на плажа,да стоя под чадър и да не влизам много,много във водата,особено ако има вълни.Ако не си напичаш корема мисля,че няма проблем да си изкараш една почивка на морето.
Честито и лека бременност Hug

# 23
  • Мнения: 583
Честито! Чакаме подробности. Аз също нямах зацапване, не го мисли.  bouquet

# 24
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Честито!Давай си повече почивки и само приятни емоции.  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 807
Lyubi , честито!   bouquet
Прекрасна безпроблемна бременност ти желая!  Hug

Съветвам те да се консултираш с гинеколога си за дълги пътувания в първите два-три месеца.

# 26
  • Мнения: 645
Честито! Стискам палци всичко да е наред!  Hug Hug Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 686
На първата Металика кумицата ми беше бременна. Беше разбрала седмица-две преди това. Нямаше никакви проблеми. Аз на 2-рия Хелоуин бях в 6-ти месец. Също никакви проблеми. Единствено при влизане и излизане мъжете от компанията ни ме обграждаха, за да не ме притиска тълпата. Не сме били в мелето на тревата, а по-високо на трибуните, където е по-спокойно и може да се седне при желание или нужда. Общо взето на почти всеки концерт мяркам по някоя-друга бремелинка.
При нашите две семейства ползата, която забелязваме е, че децата все едно се родиха обичайки тази музика. Синът ми куфее в такт без да сме го учили и без да ни е виждал нас (ние такива работи само по концерти правим, в къщи само си слушаме Simple Smile ): http://tintiri-mintiri.fotovisia.com/r.php?d_id=52540

Не съм била бременна през лятото, но и морето не бих пропуснала! Естествено е ясно, че трябва да се избягва прякото излагане на слънце.

Консултирай се с лекаря си, разбира се, но не се лишавай от тези свои удоволствия, стига да си по-внимателна и да се пазиш. Знам какво е да си се борил за тази кауза, на мен ми отне 2 години, докато видя 2-те чертички! Успех и леко бременеене!

# 28
  • Мнения: 444
Момичета, чудесно ме окуражихте! Днес съм си спретнала един бебешки рожден ден и за пръв път съм щастлива, че ще ида! Сега няма да чувствам празнота, както друг път виждайки някое мъниче. Вече официално съм в отпуска и се оставям на грижите на мъжа си! Hug решихме да отскочим за 3-4 дни до Балкана наблизо и след това ще преценим по състоянието ми дали ще посетим и моренцето. Още не мога да повярвам, че чудото е станало! Нямам търпение за потвърждение от гинеколог  Laughing Може би дългото чакване на този момент, сега ме кара да се стрхувам дали всичко е наред  Embarassed Ще се постарая да се заредя с чудесни мисли, чувала съм, че това е много добра предпоставка за хубаво развитие на нещата  Praynig! Ще пиша скоро! Дано новините са добри! Благодаря ви майчета! Чудесно е да те подкрепи някой, който те разбира! Целувки за  всички! Желая ви прекрасен уикенд bouquet

# 29
  • Лондон
  • Мнения: 449
Ееее, чудесна новина, честито!
Понеже питаш за съвет, ще ти кажа от мен (не желая да влизам в дискусия с другите мами) - не си променяй живота въобще, освен най-необходимото (спри да пушиш и пиеш, ако го правиш сега). Ти си бременна, а не болна...
И се опитай да си мнооого спокойна и уверена. Всяка емоция от тук натам ще бъде усетена, така че никакво чудене дали всичко ще бъде наред, просто бъди уверена в това и си го повтаряй по 100 пъти на ден, ако трябва. Интуицията ще ти подсказва в повечето случаи как да постъпваш, защото ти предстои да чуваш прекалено много чужди мнения...
Според мен на този етап си иди на почивка, на концерт, където си поискаш. Бебетата започват да чуват от 5 месец, та едва ли ще стане фен на Металика от раз Laughing
Желая ти успех

Общи условия

Активация на акаунт