Щастието ни се усмихна след 10 месеца труд!

  • 2 280
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • България
  • Мнения: 181
Честито! Толкова въодошевена звучиш - страхотно .... Party
Я се наслаждавай на живота - та ако не сега, кога?... През бремеността само хубави емоции са ти необходими. Прави това, което ти доставя удоволствие (било то и да отидеш на концерт). Е винаги имай едно на ум, но когато човек е с положителна настройка към нещата - те се случват добре, не си мисли за лоши неща. всичко ще е наред. Успех и едно сладко и здраво бебе след няколко месеца!

# 31
  • Мнения: 9 814
Честито!
Лека и безпроблемна бременност! Hug

# 32
  • Попово
  • Мнения: 687
Честито и леко бременеене  Hug

# 33
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Честито   bouquet

Аз също нямах зацапване, т.е. мисля, че не е проблем. Обаче за концерта на Металика - сама казваш, че не ти е било лесно да забременееш...Не рискувай излишно.Малко съм по схемата 'Страх лозе пази" но си струва.

Желая ти лека и безпроблемна бременност и раждане   bouquet

# 34
  • Мнения: 3 456
Радвам се за вас! Честито!  bouquet
За концерта и почивката се въздържам от съвети- ти прецени, как се чувстваш.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Честито и от мен! Лека бременност!
Ако се чувстваш добре, отиди си на концерта! Не се лишавай от приятните емоции, същото се отнася и за морето. Много жени дори и още не са разбраи, че са бременни в първите седмици. Просто имай едно наум и малко повече се пази!
Peace

# 36
  • Мнения: 2 111
Честито бебче и лека бременност!   bouquet

# 37
  • Мнения: 387
Честито ,лека бременност и се пази многооо ........ Peace Praynig Hug

# 38
  • Мнения: 121
Честито и от мен! Лека бременност!
Ако се чувстваш добре, отиди си на концерта! Не се лишавай от приятните емоции, същото се отнася и за морето. Много жени дори и още не са разбраи, че са бременни в първите седмици. Просто имай едно наум и малко повече се пази!
Peace
  bouquet  Peace

# 39
  • Мнения: 12
i az kato teb  uspuah da zabremeneq sled 10 meseca opiti,i si  predstavqm kolko ti e hubavo sega Hug az pone pet dena ne mojeh da povqrvam ,no sega sam sigurna i ne sam hodila na ginekolog  Mr. Green no vseki den si pravq test i vsi4kite sa mi pologitelni EFP sega i az sam v otpuska i ne smeq da stoq po cql den na plaja za6toto me e strah ,na men puk mise hodi6e dnes na koncerta na planeta ama pak me e strah smile3527
jelaq ti iskreno leka bremennost i i nakraiq edno sladko bebo4e smile3522

# 40
  • Мнения: 1 420
Честито  и лека бременност! Не се притеснявай излишно, а на почивка със сигурност може да отидеш и даже ще се отрази добре на теб и бебчето. Аз също нямах зацапване като се е внедрила яйцеклетката. не всичко се развива като по учебник, така че не се натоварвай допълнително. Едно сладко бебче накрая ти желая  Hug

# 41
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Честито! Не се притеснявай да идеш на почивка, не си болна все пак, само си бременна!

# 42
  • Мнения: 2 015
Честито! Не се притеснявай да идеш на почивка, не си болна все пак, само си бременна!
Peace
Честито!!!

# 43
  • Мнения: 1 733
Ей на това му се вика прекрасна диагноза (извини ме, но ми стана смешно като го прочетох). Лека и усмихната бременност ти желая!!! Много щастие и сладко и здраво бебче!

# 44
  • София
  • Мнения: 5 760
Честито!Лека бременност! Hug

Общи условия

Активация на акаунт