Консултирахте ли се вашия лекар преди да предприемете пътуване?

  • 1 990
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Не, само за пътуванията със самолет  Peace

# 16
  • Мнения: 1 428
Не не съм,въпреки че ходих в Исландия.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
За твое успокоени се консултирай.
Аз миналата преди да отида на море се консултирах. Peace

# 18
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не. Не и за това. Сама си определих границата до която мога да пътувам - до 9-тия месец  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 203
Аз лично ще пътувам от Варна за София в началото на 9 месец..и мой те доктори знаят за това...ако се чувстваш добре няма проблеми. Peace

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз и съпруга ми живеем в Слънчев Бряг, ходих на консултации в Пазарджик \там живеят родителите ми\, тоест всеки месец 360км в едната посока. Просто лекарката ми ме помоли края на 8-ми месец да се прибера в Пз.

П.П. През цялото време си шофирах сама.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, а със самолета как стоят нещата, и то съвсем в началото, когато дори още не ти личи? Има ли някаква опасност за бебето? Моля, който знае да сподели.

# 22
  • Мнения: 160
Момичета, а със самолета как стоят нещата, и то съвсем в началото, когато дори още не ти личи? Има ли някаква опасност за бебето? Моля, който знае да сподели.

аз летях директен полет около 2 часа в третият и в петият месец. Но е добре да се консултираш с гинеколога си преди това.

# 23
  • Канада
  • Мнения: 494
За пътувания с кола не се консултирам-решавам и тръгвам.Е,естествено като наближи 9 ти месец си сядам на гъза.Консултирах се с доки за пътуването ми със самолет,ама все пак са 8-9 хиляди километра и 12 часа път.
 Zazolinka ,най добре е да се консултираш с твоя доктор.Някои доктори не разрешават да се пътува първите три месеца,а пък ако и на теб ти се гади или пък повръщаш,въобще няма да ти е комфортно.Също зависи и колко дълъг ще е полета.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 101
Да, но само за далечните пътувания в чужбина.

# 25
  • Мнения: 336
Не! Карах рискова бременност и въпреки това се качих на Рилските езера в  5-ти месец. Но смятам, че всяка бременна сама може да прецени дали е подготвена и доколко да пътува.

# 26
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
миналата година пътувахме до морето 250км. бременна в 6-7м. без да се консултирам с АГ-то, но имах безпроблемна бременност  Peace

# 27
  • Мнения: 2 807
Консултирала съм се, да.

Бременностите ми бяха безпроблемни, но лекарят ми препоръча да не пътувам след средата на 8-ми месец.

# 28
  • Мнения: 5 183
НЕ ми се е налагало, но бих се консултирала.

# 29
  • Мнения: 525
Да.
Моят лекар е против пътуване на дълго разстояние с кола или автобус.
Причина за това били специфичните вибрации при движението...

Въпреки това , когато в 8-я му заявих, че заминавам на почивка, беше принуден да ми изпише някакви хапчета, чието име вече не помня. За всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт