Размяна на козметика

  • 2 147
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Не бих си раменила гримовете с чужди.
Това е като да си дадеш четката за зъби
или контактните лещи... Тцъ, не си ги
давам  Naughty

Виж, ако има някой нещо чистак-бърсак
ново и не ползвано бих заменила с мое
ново и не ползвано или бих купила.
Това - да, но ползвани - не.  Peace

# 16
  • Мнения: 3 695
момичета, аз имам това слънцезащитно спрейче на Керастаз , което не мога да ползвам тъй като е подходящо за суха коса

# 17
  • Мнения: 3 372
Много се радвам, че темата се прие Heart Eyes
имам за размяна 2 лосиона на Джонсън за изкуствен тен http://images25.snimka.bg/005681971-big.jpg
По веднъж съм се мазала и с двата

# 18
  • Мнения: 63
Страшна идея мацки. Аз имам маска за коса на Farcom (със оранжевата капачка, сега ще ми донесат Професионална на Лореал и се чудя какво да я правя - 2 пъти съм я ползвала,а е 1кг) и един балсам без отмиване на Fructis Sleek&Shine ( много ми е тежко, липсва едно пръстче - използвах го за плаж да не ми изгаря косата, но сега си взех спрей със SPF и нямам нужда от него)...ако някой има нужда от тези продукти, а няма от други да пише на лични... Hug

# 19
  • Мнения: 659
аз пък имам един крем с алое за нормална кожа нощен на LR явно алоето нещо не ми понася пробвала съм го само няколко пъти със шпатулка но не си личи изобщо иначе мирише много приятно е не е мазен,заменям за каквото и да е само да ми трябва

# 20
  • Мнения: 1 224
Я да наглеждам тук  Crazy

# 21
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 589
Имам за размяна този крем за лице на Елеа:http://www.solvexcp.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/4511.png
Слънцезащитен, за всеки тип кожа, 20 фактор.
Чисто нов е, съвсем леко съм го тествала. В срок на годност е.

# 22
# 23
  • Мнения: 50
 LaughingИ аз тук

# 24
# 25
  • Мнения: 35 971
за съжаление, каквото не подарих, изхвърлих
защо не пуснахте тази тема преди седмица Simple Smile

# 26
  • Мнения: 776
И аз приветствам идеята Party Много се радвам, че най-накрая си имаме такава тема Hug
Имам за размяна/продажба хидратиращ крем за лице Extreme Moisture 24H Aquacreme на Ingrid Millet, 20 ml., без картонена опаковка, част от подаръчен комплект, чисто нов, неотварян, в срок на годност. Съгласно описанието, кремчето е за всякакъв тип кожа, но по мое мнение ( тъй като съм ползвала същия преди Peace ), не става за мазна кожа. Иначе е много икономичен Hug Който се интересува, да пише на лични Peace

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 12:28 от kiora

# 27
  • Мнения: 31 208
Харесва ми идеята. Hug За червилата важи с пълна сила. Вкусовете с майка ми и сестра ми не съвпадат, та нямам на кого и да подарявам.

# 28
  • Мнения: X
Хубава и полезна темичка! Peace
Аз търся Тотал Тарнауда на Клиник.Ако някой го има и не е доволен или пък не му понася,ще го купя.Стига да е на по-изгодна цена де.

# 29
  • Мнения: 63
пак се включвам с цял списък фон дьо тени, които имам и не ползвам : chanel - mat lumiere, hale 60-ползван 4 пъти; chanel - teint innicence - 50 naturel - ползван 2, супер е, но ми е светъл в момента и да уточня-този в бурканчето. 2-та ланкома, за които съм писала на предната страница, revlon color stay normal/dry skin 370-най-тъмния - ползван само веднъж, l'oreal infallible 300 amber-пак най-тъмния - ползван само веднъж ooooh! Blush  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт