Има и такива хора.Хвала.

  • 4 792
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз пък наскоро намирам един портофейл, вътре пари, документи, всичко. Свързвам се по телефона с човека, той ми вика, че бил на път, щял да дойде да си го вземе.  Идва след около 2 седмици и ми вика: бил съм се бил напил некъде и съм си го загубил ама нищо не помня Shocked после едно смотолевено мерси, баси, и тъй... Laughing

# 16
  • Мнения: 2 807
На мен не са ми връщали, но аз съм връщала... Blush

Чувството, че си зарадвал някого, който вече е отписал загубената вещ, е невероятно!

# 17
  • Мнения: 4 585

Да, синът ми е студент в София. Имаше някакъв празник и знаех, че ще ходи.
На сутринта ми се обади един софиянец и каза, че му намерил телефона в тревата.
Никога не можах да му благодаря, синът ми бил зает и пратил на уговорената
среща негов приятел да го вземе. Човекът се обади пак дали да му го даде.
Толкова бях развълнуван, че въобще не съм питал кой е.
А аз докато успея да се свържа по другии начини със сина си, си представях как го влачат
за краката и телефона му пада от джоба.  Mr. Green
Оказа се, че там се е навеждал да си върже обувките и е паднал от горния му джоб.
Благодаря на този човек сега.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 052
... А преди няколко години на пазара, на един човек, който вървеше пред мен му падна златната гривна от ръката- въобще не разбра и остана адски учуден, че му я връщам.
На мен миналата година една мацка ми върна златната гривна Shocked, направо щях да падна. На мъжът ми чичо чу, преди години върна намерен телефон Peace
Страхотна тема - позитивна и вдъхновяваща! Hug

# 19
  • Мнения: 329
Колко ми се оправи настроението от тази тема. Flutter Евала!
Дядо ми си беше губил документите и един мъж му ги върна.

# 20
  • Мнения: 45
Случвало ми се е да намеря телефон и да чакам някой да се обади и да си го потърси... обаче след два дни чакане му падна батерията и замина на боклука.

Не се чака, а се обажда човек. Винаги има запаметени телефони и така се прави връзка.  Simple Smile

На нас поне 4-5 пъти ни се е случвало. С други думи всеки път като дЯцата си загубят телефоните, някой им ги връща. Ама не в България за съжаление.  Sad В България само един път на мен ми го откраднаха от чантата.  Twisted Evil Въпреки жалба в полицията, грънци!

# 21
  • Мнения: 114
не ми се е случвало някой да ми върне загубена вещ.
миналата година намерих лична карта.беше на младо момиче(ученичка или студентка).регистрацията беше от друг град.в най-голямата жега(детето беше бебе) тръгнах да търся патрулка,за да я предам.след половин час препускане догоних една.полицайте категорично ми отказаха да я вземат Shocked. когато се прибра мъжа ми му разказах и го попитах какво да я правя.той я взе. на следващия ден спрял до една патрулка,дал им я, те пак не искали да я вземат! той им казал,че ще я изхвърли до тях и така те я взели,но с много уговорки. т Shocked човек да не намира документи на днешно време!

# 22
  • България
  • Мнения: 181
Добрите хора не са се свършили на този свят!!! Praynig Hug Grinning

# 23
  • Мнения: 1 477
Много е приятно да прочетеш такава тема.За съжаление не мога да се похваля с позитивни случки.Никой нищо не ми е връщал(като се замисля и на мои близки не се е случвало).

# 24
  • Мнения: 577
И аз в отбора на благодарните!  bowuu  bowuu  bowuu
Баща ми си беше изгубил лична карта,шоф.книжка......... и др.док. притесни се.Търсил ги----не ги намира никъде и това е.След седмица в 10 вечерта се звъни на вратата му и младо момче-таксиметров шофьор,му ги подава и му обяснява,че чистил колата и ги намерил.Баща ми му просветва,че имал среща с приятел хванал е такси и явно тогава са му изпаднали в таксито.Бил на седмото небе и предложил на момчето 50 лева за благодарност.Той отказал категорично./съгласил се на по-малка сума да приеме от благодарност/Знам ли-баща ми трябва да е бил доста настоятелен.  Simple Smile-------имааааааааа ЧОВЕЦИ останали в нашата  мила родина.  Peace

# 25
  • Мнения: 329
Един път баба ми беше намерила портфейл.Личната карта беше на момче от друг град.Имаше бележка за тока на някакъв адрес.С майка ходихме няколко пъти до адреса,но никой не ни отвори.Майка остави телефонния си номер и се обади момчето и си взе документите.

# 26
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Редовно намирам ключове на съседите на вратите им - от външната страна. Звъня им, докато отворят. Всички реагират много притеснено и стреснато.
Когато аз забравих ключовете на външната врата, се усетих след половин час в офиса. Всъщност не знаех къде са, чаках пред вратата на входа 20 мин., защото се заключва, а никой съсед не ми отвори по домофона (звукът му не работи).
Оказа се, че ключовете кротко си стоят на врата.

# 27
  • Мнения: 3 154
Намирала съм документи и съм ги връщала...
До дома има училище и за работа минавам през двора му. Един ден видях калъфче от тези черните за документи. Обмислях да отида до полицията, но щях да закъснея за работа и го взех с мен. Едната ми колежка познава целия град и я питах дали не знае коя е жената от личната карта. Оказа се, че е жена на един полицай. Шефа звънна на началника на полицията, да каже, че съм намерила документите и полицаят да дойде да ги прибере. Онзи дойде и вместо благодарности ме подложи едва ли не на кръстосан разпит къде, защо и как съм ги намерила. Даже и "Благодаря" не ми каза...
На улицата съм намирала и дебитна карта. Отидох до банката и я дадох на една служителка, която е леля на мъж ми. Оказа се, че е на някаква баба...
Веднъж пък един мъж си забрави портмонето в магазина. Карти, пари, всичко вътре. Хукнах да го гоня по улиците и му го дадох.
Като малка съм носила и намерен от мен паспорт в полицията...
Надявам се само, ако един ден аз загубя нещо (дано да не се случва, де) да ми бъде върнато Grinning

# 28
  • Мнения: 2 388
Не ми се е случвало на мен да ми върнат, но съм връщала три пъти.
Последният път беше портмоне. Собственичката го прерови най-обстойно пред мен.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 880
случката на Наоми ме потресе, баси тъпата овца е била тая гад...

веднъж преди 5-6 години загубих златно синджирче, не знаех къде, няколко дни след това отивам в едно заведение, където сравнително често ходех и сервитьорката каза, че го намерила под масата, на която последно съм седяла и го запазила, за да ми го върне, като дойда пак...много мило беше.

Общи условия

Активация на акаунт