ДЕКЕМВРИйки търговията диктуват, мъже продават и купуват

  • 18 020
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 940
Ако щете вярвайте но в предишната тема Пачи-то тотално ми е описала мъжа ,има има такива мъже...немрънкащи ,ударила съм джакпота аааааз Mr. Green,добре че говорите та да си оценя съкровището Heart Eyes

Разхождам мамчето аз,видя Америката ,много е доволна.Топна се и в  океана и плажовете и харесаха.Елла се държи много геройски по екскурзиите,не мрънка и ни прави живота много лесен.
Да си похваля детето че излезна официално от папмперси (не помня дали се похвалих вече  newsm78) ,само нощния го мотаме още де,иначе и на обед не ползваме,пропуск нямаме никакъв вече 2-3 седмици Mr. Green.

Честит имен ден на сладката Маги,много здраве да и носи името !

Елси ,Пачи,Ланг...растат тумбаците виждам много сте напреднали,особенно се одзверих на 31та седмица в която навлиза Елс...та ти си на финалната права почти.Пачи гледам скита като за световно за което шапка ти свалям,аз съм такава паника особенно като съм бременна  че всичко трябва да е перфектно и изпипано затова и не ходех на пътешествия и не бих ходила ако някога пак съм бременна...защото просто не ми стиска.

# 31
  • Мнения: 1 461
Вики радвам се че се разписа, мислих си за вас  Heart Eyes
Бабите казват че вторите деца се раждат по големи , при мен беше така.Мая се роди почти 4 кг и корема ми беше огромен , но разбира се това е хубаво, но ако се ражда нормално незная как ще излезе  ooooh!
Марти и при мен беше така , а сега като гледам Галето си е била още бебе на 1,5 г
Габи  с голям кеф ви гледах снимките така ми липсва Варна  Tired
Елс Стени е много хубав  Heart Eyes
Пачи и аз с първата си бременност не се спирах, на море за риба, дори ходихме на кръстова гора и спахме на палатка.Между другото това място е страхотно и много бих искала да го посетя отново.
Дани  Сисунка е много хубава с къса косичка
Веси благодаря че питаш за децата
Галина като я изкапя косата и е под раменете а като изсъхне изглежда с къса косичка , много се къдри.Кожата й много се влоши пак,Вечер не може да спи спокойно буди се чеше се а и 20тия зъб е на път.Много са сладки с Мая зайграват се двете сега вече ми е по лесно.Галина вечер става сама сяда на клекалото изпишва се и пак ляга.С яденето вече започнаха да се хранят не всичко но съм дооволна, но Мая яде сама не иска да я храня.

# 32
  • София
  • Мнения: 529
   party006 dance newsm18Честит Рожден Ден, Габи!!!!!   newsm18 dance   party006

  bigdance2 Здраве, щастие, късмет, радости и сбъдване на мечтите!!!    bigdance2

# 33
  • Мнения: 458
Мерси, Мимис, но не аз, а Жоро има РД. Скайпа е на негово име  Laughing. Но пък от работата му решиха, че точно днес трябва да го пратят до София, та нямам и желание да черпя.

# 34
  • София
  • Мнения: 529
Мерси, Мимис, но не аз, а Жоро има РД.

smihesorry

smile3510

Редактирам както следва:

   party006 dance newsm18Честит Рожден Ден на Жоро, Габи!!!!!   newsm18 dance   party006

  bigdance2 Здраве, щастие, късмет, радости и сбъдване на мечтите!!!    bigdance2
 


Усмихни се, Габи!!! baloni baloni reverance Ще се върне! Спретни му изненада! Недей да тъжиш!!!  newsm51

# 35
  • София
  • Мнения: 3 845
Здравейте Hug.
Габи, да ти е жив и здрав Жоро.

Марти, Дани наистина избива рибата с тези аномалии в килограмите  hahaha
Пачи, ами така е като от 9 месеца е само на картофи, ориз и млечни продукти ooooh!.
Преди няколко дни забелязах, че на Дани са му се появили и останалите кътници и вече е с 20 бр.
Следобед пак ще надникна, че сега ще приспивам Ани.
Чао засега  bouquet.

# 36
  • Мнения: 728
Габи,да е жив и здрав мъжа ти,много да те обича,глези и слуша!  bouquet
Въпреки,че точно днес е в София,съм сигурна,че като се прибере ще си отпразнувате празника подобаващо! Wink
Много е пораснал Вики и не е слаботелесен,а нашите деца са шошковци! Mr. Green
Марти и Ивко яде картофи,ориз и млечни продукти и виж го какъв е...Вече спрях всякакво мляко,че иска само такова и не ядеше нищо друго...сега е добре,хапва от всичко и се нахранва много по-добре,а мляко само под вид на таратор! Peace
Как са Дани и Ани?Дани играе ли си със сестричката си?Сигурно са много сладки като се забавляват двамката. Hug
Елси,много е хубав Стени,но защо теб те няма никъде?Хайде покажи тумбата.  preggo
Ние вече сме добре.Иви отново е весело и лудо момченце,хапва си добре,даже снощи прекали с храната  и повърна,след което каза "Мамо,вече се чувствам добре!" Mr. Green
Вчера ходихме на плаж на СБА-то и милия понеже не е неговото море на което е свикнал да ходи (Болата) не влезе във водата,а накара баща си да му напълни лодката и си игра в нея.Довечера сме на гости в кръсниците,че не сме се виждали отдавна и децата да си поиграят....само с "малкия късник Ванко" си играят  много добре.С детенцето на кумците ни са заедно постоянно и винаги се карат за някоя играчка,единия не дава на другия и обратно...а аз си мислех,че щом са винаги заедно ще си играят. newsm78
Вече кара сам "голямото" колело и е голям кеф,ето вижте сами:  http://vesinka.multiply.com/video/item/40/Ivi_kara_kolelo  Wink
Обича да помага на мама в чистенето и плаче,когато не му давам да чисти сам с прахосмукачката   Grinning
 Говори всичко,разбира всичко,но не иска да казва "ако" и "пиш"...какво ли не опитваме,но няма да се откажем. Peace
Май прекалих с писането,не бях писала толкова дълъг пост отдавна Whistling
Това е за сега от нас,целувки на всички  lovekiss

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 21:35 от vesenceto_85

# 37
  • Мнения: 1 461
Габи честити ти рожденник , и утре е ден можете да го отпразнувате,Мимис добре те е посъветвала за изненадата  Hug
Веси браво на Ивко  Hug
Днес при нас е 42 градуса , през деня неможем да мръднем никъде сега към 8 ще ги и зведа до 10 часа и после по леглата .А аз се мъча цял ден с едни плодове опитвам се да отслабна , ефекта е на лице вече 4 кг съм свалила , имам още 10кг но имам търпение и воля.

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 20:25 от kar4ita

# 38
  • София
  • Мнения: 3 845
Веси, ами добре са децата. Сега като е студено и излизаме по малко навън и издивяват вкъщи. Въобще не си играят заедно. Дани само я тероризира и винаги трябва да има човек покрай тях за да пази Ани от Дани. Бие, скубе е, рита я, страшна работа ooooh!.
Ивко е голям сладур Heart Eyes.

# 39
  • Мнения: 940
Елла е станала голям командир,всички ни командва на ред -"ти седни тук " ,ти стани от там" "ти не ...мама да отвори вратата" ...постоянно  ей таиква Laughing Това дали е фаза някаква или само ние сме си с регламентски ген някакъв. Rolling Eyes

карчита браво за килцата...не се тормози обаче с глад,хапвай но малки порции,защото после всичко ще си качиш обратно,не може все на полодове да я караш,а и енергията на тялото ти ще почне да намалява а ти имаш нужда с тези 2 деца.За да отслабнеш перманентно трябва да си промениш поведението на хранене,което е лесно ...просто малко желание се иска ,което виждам че го имаш.Има доста инфо ако погледнеш в нета! Peace

# 40
  • Мнения: 195
Абе взимайте бе, ей го на - давам ви го. Големия му проблем в живота е, че косата му вече никаква я няма, а с гола глава е гола вода...Само мрънкане и себезаетост...Има и безброй добри страни, ама проклетията му е такава голяма, че е неизкоренима.

Мими, искаш ли го?!? Ще му даваш ли торта?? ЕГати тортите брей!!

Пачи - яка тема, мерси;) Ти си почти 3ти триместър!! В Пуерто Рико имаше едно Pachy's Sweets - щях да снимам, ама Рада ме разсея. Много готино за магарето и реката. Лени е в БГ??? Ха! скивай ти. Е, сигурно го има това дето си по-китовска отпреди, ама ти преди си стана клечка и хич нищо ти нямаше после...Абе с вашите 45 кила!

Весе да ви мине бързо и да забравите!

Кари - от 8.5 години скитаме. И ние като МТВ искаме къща, ама не го виждам..4 кила надолу!!! Браво бе! Аз ли съм най-голямата лигла тука и не мога да се стегна да смъкна нищо, ами обратно! Пуу. И при нас жега, ужас!

Лека ви нощ! Като мога ще сложа снимки от Карибите.


# 41
  • Мнения: 799
Хот, търговията замря нещо след като им казах, че е на принципа на натуралната размяна, или поне безвъздмездно  Joy
А и Вики ни показа, че Ел Дорадо имало, ама тя вече го е намерила, така че шансовете ни за успех са все по-малки  Crazy
Вики, и Магарето така ни строява: "Не ти, тати искам да ме облича", "не ти, мама ме храни", но започна да отминава този период. Сега е на фаза "щооо?" (което звучи като "чооо?") и понякога откачам от безумни обяснения и въпроси от типа "защо тати работи тук", "защо люлката е зелена", "защо това е покрива на къщата" и т.н.
Весенце, блазе ви за плажа на близо... Аз сигурно щях да си направя колиба и да живея там. Браво на Иви за колелото, Маги едвам помръдва педалите на триколката...
Кари, браво за килата. Но ти налагам табу по този въпрос. Торти може да показвате, но да ми се хвалите със слаби задници - тц  Naughty
Марти, не разбивай надеждедите ми, не може да е такъв тормозител Дани. Ани явно ще стане бойна мацка  Mr. Green
Мимис, похвали се нещо от твоя разнообразен бит - как са сега през ваканцията Хари, Надето и Еми?
Цвети, Лазар успокои ли се?

# 42
  • София
  • Мнения: 3 845
Честит рожден ден, Мише!
Да си жива, здрава и много щастлива!


# 43
  • Мнения: 2 614
Мише, Честит Рожден Ден!!! Много здраве, любов и късмет! И да ти се сбъдне скоро желанието за нова къща  Hug


Честити празници на всички, чиито поводи съм пропуснала, докато си пукохме дупетата на моренцето!
Ние вече сме в София, свикваме с въздуха и скоро се гмуркаме в ежедневието!
Пачи, по въпроса за мъжете ще пиша скоро, че сега имам разни срещички с приятелки за кафе!  Hug
Скоро и разкази в картинки, особено от снощния велик концерт на Металика  Peace

Поздрави от мен и слънчево време ви желая  Hug Heart Eyes
 

# 44
  • Мнения: 912
  superuu и ние бяхме там ! чакам снимки от Вас!
Поздрави на всички рожденници и празнуващи, скорошно оздравяване на болничките!

Общи условия

Активация на акаунт