Хипоалергенен шампоан

  • 2 813
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Фитовал не беше ли противокосопаден? newsm78
ПП за сега съм се насочила към бебешките серии,но не мога да реша кой да е шампоана... newsm78
[/quote]

Против косопад е Фитовал плюс, който е в жълта опаковка. Обикновеният Фитовал в кафява опаковка е мек медицински шампоан. Peace
[/quote]
Не знаех ,благодаря за инфото.   bouquet.......обаче щом предизвиква пърхут, ще се откажа от този вариант.
[/quote]

Майка ми се оплаква, че имала пърхот от него.
И аз напоследък забелязвам, че ми се е появил пърхот, та вече ще мия само краищата без да втривам в корените. За кожата и корените ще използвам друг шампоан. Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 211
Аз съм алергична към някои продукти за коса и от както използвам Paul Mitchel дори пяна за коса и блясък нямам проблеми. НО това съвсем не означава, че тази информация ще ти помогне. Първо трябва да си сигурна, че алергията ти не е от храна(има 8 групи храни, които предизвикват алрергии при повечето хора), също ако не е от храна то вероятно е от съствака в козметиката, първо трябва да можеш да отговориш на следните въпроси: кога се появи реакцията, какво ползваше, когато се появи. Също ако можеш пробвай да си вземеш козметика без прибавяни парфюми, и ако можеш спри употребата на всички тези продутки за около седмица. След това започни постепенно да използваш само по един вид, примерно шампоан, и така започни да ги вкарваш в употреба един по един, когато се появи алергична реакция ще можеш да кажеш от кой продукт е. Съжелявам, че така е станало, но наистина е добре да отидеш на лекар и да чуеш компетентно мнение...

# 18
  • Мнения: 580
Аз съм алергична към някои продукти за коса и от както използвам Paul Mitchel дори пяна за коса и блясък нямам проблеми. НО това съвсем не означава, че тази информация ще ти помогне. Първо трябва да си сигурна, че алергията ти не е от храна(има 8 групи храни, които предизвикват алрергии при повечето хора), също ако не е от храна то вероятно е от съствака в козметиката, първо трябва да можеш да отговориш на следните въпроси: кога се появи реакцията, какво ползваше, когато се появи. Също ако можеш пробвай да си вземеш козметика без прибавяни парфюми, и ако можеш спри употребата на всички тези продутки за около седмица. След това започни постепенно да използваш само по един вид, примерно шампоан, и така започни да ги вкарваш в употреба един по един, когато се появи алергична реакция ще можеш да кажеш от кой продукт е. Съжелявам, че така е станало, но наистина е добре да отидеш на лекар и да чуеш компетентно мнение...
Благодаря за изчерпателния отговор, в най-общи линии процедорам по гореописания начин.Сигурна съм ,че не е към храна .....остава козметиката .Проблемът е ,че в един ден използвах  около 5 нови продукта (сенки,молив за очи,крем за лице,спирала и вроятно причината -Zinerit).така че сега просто изчаквам и честно казано отлгам вклучването на ,който и да било от споменатите продукти Tired

# 19
  • Мнения: 84
RENE FURTERER- изцяло билкова серия -само в аптеките

Общи условия

Активация на акаунт