Пердета -2

  • 99 082
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 380
И аз да питам: я , кажете корнизите  (тия за тавана) на колко см от ръба между стената с прозорците и тавана се слагат? Скоро предстой да лсгаме, избрали сме двойни корнизи с лайсна отпред, която ги скрива (дано не разбрахте), но не знам на колко см се слагат, а ако оставя на мъжа ми ще оплеска работата, защото "било все едно" Twisted Evil

Ти ще си определиш разстоянието между стената и пердето. Може да има обстоятелства изискващи да е по-голямо. По-издаден перваз или по-издаден радиатор...Преценяваш така, че най-близкото перде да пада на безопасно разстояние.

# 286
  • Мнения: 24
След дълго обикаляне и тестване на безброй мостри се спрях на тънко перде, което ще се влачи на пода и ще покрива цялата стена. То е в цвят тъмен графит или опушено черно /незнам как да опиша цвета/ и е много красиво, защото е ушито с допълнителни двойни ивици. Установих, че при светлите пердета диваните се губят. За съжаление мога да покажа снимки чак след месец, тъй като пердето е от Дженезис, а те не поддържат в наличност и трябва да изчакам неговата доставка. Това, което ме притеснява е, че на етикета му пише, че не се пере, а се носи на химическо?

# 287
  • Мнения: 24
В един магазин- decor collection, ми показаха корниз, чрез който- aко на прозореца има две пердета, те могат да се приберат в страни или опънат с едно дръпване на шнура към теб. Някой има ли представа дали това е само от корниза или и перделъка е специален?
Hana1- тъмната стена в дневната е мазилка с перлен оттенък и мисля, че това е причината да не стои мрачно. Освен това тази стена граничи с прозореца.

# 288
  • Varna
  • Мнения: 439
Десита - благодаря за отговора - и моята черна стена граничи с прозореца, обаче ми се струва че малко поглъща светлината. За съжаление през деня не стават сполучливи снимки без пердета, а вечер рядко ходя там, но се надявам сега до седмица като монтират кухнята вече да пусна снимки на прозореца за който търся перде.  Ще чакам с нетърпение да пуснеш снимки на пердето.
Че след това идва ред и на спалнята, а там май ще ми е трудно да се справя с пердета... обаче се надявам на съвети от вас.

# 289
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Заповядайте в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328754.new#new

# 290
  • Мнения: 7
Здравейте дами,
днес за пръв път посетих темата, т.к. също съм на вълна обзавеждане. Голям проблем са ми пердетата, т.к. нямам ама абсолютно никаква идея какви да са  newsm78. За съжаление нямам снимки от стаята, но ще гледам да направя и да ви покажа. Ще се опитам да я обясня и ще съм изключително благодарна на съветите ви. Стаята е боядисана в резида, но много наситено, а паркета е цвят круша. Кухнята съм я поръчала в цвят венге и дъб, мисля холната гарнитура да бъде от много тъмнокафява кожа(корпус), а мястото за сядане да бъде или бяло или много светло бежово. Моля помагайте Praynig

# 291
  • into the blue
  • Мнения: 771
 gerinka80,попитай тук в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328754.new#new

# 292
  • Мнения: 7
Ок, благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт