Пазаруване

  • 1 477
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 514
Аз връчих на татето списък и Дани като се роди той купи всичко.

# 16
  • Мнения: 269
Аз бях от онези смахнати те дето не искаха да купуват нищо предварително, ама то е просто нелогично.Така че с бодра стъпка и огромен корем поръчвах кошарка, избирах дрешки за изписването и си причиних доста неудобства защото беше посред зима.пазарувай смело и на излишните нещица ще им се радваш.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
С купуването най-трудна е само първата крачка  Wink После няма да имаш спирачка. Поне с мен беше така.

Тъй като съм малко суеверна исках да оставим поне една покупка за след раждането и настоявах това да е количката. Обаче нашият татко каза, че няма да е спокоен ако всичко не е купено и няколко седмици преди раждането имах всичко. Дори бях изпрала и изгледила дрехите, леглото беше с чаршафи, а шишетата стерилизираи  Joy Чакахме бебка само Hug

# 18
  • Мнения: 218
И аз съм купила всичко. Купих една играчка и едно комплектче за новородено като разбрах че съм бременна - да си ги гледам. Големите неща ги купихме след 24-тата седмица, когато ако се роди бебето има шансове. Преди това гледах и си бях избрала всичко Simple Smile

Оставила съм си едно-две неща които не съм сигурна дали ще ми трябват, но ако се наложи съм подготвила подробен списък за мъжа ми - марка, магазин, цена, бройка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт