LaRedoute - Кодове - 6

  • 33 396
  • 474
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 204
За тези, които не успяват да вклйчат кода за намаление на прахосмукачката на 10Е.
Изобщо няма смисъл да я махате и слагате по сто пъти, за да "захапе"кода-22586, който я намаля от 49.90Е на 10Е.Просто си направете нов имеил и нова регистрация, т.е. нов акаунт.С новия става от първия път още, разбира са трябва да се сложи и още нещо, без значение какво.Предполагам разбирате, че така ще ползвате вече ползвани кодове за БД.

# 391
  • Мнения: 639
За тези, които не успяват да вклйчат кода за намаление на прахосмукачката на 10Е.
Изобщо няма смисъл да я махате и слагате по сто пъти, за да "захапе"кода-22586, който я намаля от 49.90Е на 10Е.Просто си направете нов имеил и нова регистрация, т.е. нов акаунт.С новия става от първия път още, разбира са трябва да се сложи и още нещо, без значение какво.Предполагам разбирате, че така ще ползвате вече ползвани кодове за БД.
а тези които сме с по няколко акаунта и само с една карта - нови карти ли да вадим  Laughing
Шегувам се просто и това вече  е изпробвано  Peace Новите акаунти ги правим уж и за получаване на оферти и доста неприятно се получава,когато кода се задейства само на новия акаунт/персонален е/ а от него не можеш да си пуснеш поръчката защото си се разплащал с картата от други два  Sad То май всички вече сме с доста акаунти,но пък и не са се скъсали да пращат оферти Thinking

Не само сосиерките ами и черната чанта почти навсякъде присъства и май по чантите ще се познаваме по улиците  hahaha

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 19:03 от mamaB

# 392
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Ох, стана скучно Rolling Eyes
Няма нови кодове,няма нови намаления викам да излезна малко в отпуска от редута Mr. GreenРазпишете ми моля заповетта Mr. Green

А иначе изрових еи тези за -15евро +черна чанта 62958,69086,69046,62952,61573,23205 пробваите може да проработи някои и при вас Peace

И тези за -15 евро без подарък 63398,75434,63614
Кодовете са за новата колекция Peace
използах ги на 3 акаунта,после ще има да пускам черни чанти  Laughing

# 393
  • Мнения: 1 172
За тези, които не успяват да вклйчат кода за намаление на прахосмукачката на 10Е.
Изобщо няма смисъл да я махате и слагате по сто пъти, за да "захапе"кода-22586, който я намаля от 49.90Е на 10Е.Просто си направете нов имеил и нова регистрация, т.е. нов акаунт.С новия става от първия път още, разбира са трябва да се сложи и още нещо, без значение какво.Предполагам разбирате, че така ще ползвате вече ползвани кодове за БД.

И това не е точно така или поне при мен не стана - нова регистрация,нов мейл, първа поръчка, нито ми намали прахосмукачката, нито ми се задейства код за БД, че даже и код за подарък не ми проработи и за пръв път хацнах 12 лв на вятъра( образно казано Simple Smile)

# 394
  • Мнения: 204
Не може да не стане, бе човек, да не пропускаш нещо.Сега си спомням, че в сайта на Финти-където са обясненията за регистрация, Надя предупреждаваше, че при втора регистрация НЕ трябва да се използват същите имена и беше дала за пример да се напише презимето, вместо фамилията.В противен случай рискуваш да ти блокират поръчките.

# 395
  • Мнения: 1 172
Чисто нова регистрация, аз до сега си нямах,все се втърквах в поръчките на приятелките и накрая си направих моя,с моите имена,мейл и адрес,които са абсолютно нови за сайта,не присъстват в никакъв друг акаунт и имах мерак за прахосмукачката заради майка ми,но не стана,нито тя,нито никакъв друг код. Намали ми я едва на третата ми поръчка от моя акаунт,като и тогава(преди да пробвам прахосмуча) не ми проработи никакъв друг код - ни за подарък,ни за БД.

# 396
Благодаря за страхотните снимки на прахосмукачката на стр. 15, както и за оригиналните снимки на сосиерите със запалката, явно наистина са дребнички! Simple Smile

# 397
# 398
  • на морето
  • Мнения: 1 392
Moмичета-какво беше условието за 65110,което намаля с 5е.Кода ми го приема,но нищо не намаля newsm78

# 399
  • Мнения: 639
Не можах да се въздържа да не сподела,че направо ще припадна  ooooh!
Не стига,че като влизам през Опера в кошницата си ми дава 6 евро доставка,а като вляза през Мозила 5 евро,ами сега като въведа код 61190 /иначе и двата са с еднакви условия и нищо не променям като артикули в кошницата си/ намаля ми 15 евро от 30 и ми дава 5 евро доставка,а като въведа 61174 пак същото ама 6 евро доставка  Whistling Е за 7 месеца такива чудатости не ми се бяха случвали  Shocked
Иначе май пак ще пускам поръчка,че щом ми се закачиха тези кодове много ме съблазниха  Mr. Green

dodi - трябва да са ти ненамалени артикулите.Ако са намалени ще ти ги намали от първоначалната ненамалена цена.Ако са от кръглите цени честно казано идея нямам какво ще стане - сигурно точно това-ще ти го приеме ,но няма да промени нищо Peace

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 00:49 от mamaB

# 400
  • Мнения: 3 089
69507 - твърдят, че маха 30 от 59Е на неща от новата колекция.
не давам линк, защото не се справям  Rolling Eyes
погледанах уж на 1ва страница - не го видях тоя код. дано има файда от него. ако см повторила информация, значи просто ще я затвърдим  Mr. Green

# 401
  • София
  • Мнения: 3 787
69507 - твърдят, че маха 30 от 59Е на неща от новата колекция.
не давам линк, защото не се справям  Rolling Eyes
погледанах уж на 1ва страница - не го видях тоя код. дано има файда от него. ако см повторила информация, значи просто ще я затвърдим  Mr. Green

Ето и линк към тази оферта  Laughing:

http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=dd2c301ef057d23b11

От една седмица на французите нещо им стана.Всеки ден ми пращат по нещо-имам 4 кода за последните дни Mr. Green

# 402
  • София
  • Мнения: 3 787
Ето и още едно кодче,което не виждам на първа страница:

http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=276b1637509db9122a

Ако го има някъде,се извинявам Embarassed

# 403
  • София
  • Мнения: 4 578
Ето и един от мен: http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=01f491bc060c3e99af, не го видях, извинете, ако го има.

# 404
  • Плевен
  • Мнения: 97
Ето какво получих аз тази сутрин.Enjoy! http://www.picoodle.com/view.php?img=/4/7/28/f_untitledm_e747cd4 … jpg&srv=img37
Надявам се да ви хареса ,включва БД и Нова колекция Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт