Къде простирате

  • 6 595
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 441
BAN, такива дрехи просто не купувам .. научих се бързо да преценявам
Суша и вълнени пуловери на ниската температура
Е, как ги преценяваш - аз уж гледам по етикетите, ама си направих един потник като за кукла... ooooh!
А вълната не се ли степва от сушилнята?

# 31
  • София
  • Мнения: 11 121
BAN, такива дрехи просто не купувам .. научих се бързо да преценявам
Суша и вълнени пуловери на ниската температура
Е, как ги преценяваш - аз уж гледам по етикетите, ама си направих един потник като за кукла... ooooh!
А вълната не се ли степва от сушилнята?

Интересно ми е как изглежда вълнен пуловер сушен в сушилна ...  Wink

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
На простора!  Joy

# 33
  • Мнения: 769
Цяла зима простирам на сушилник вътре, много ме дразни това, но точно под балкона ни има 2 къщи, които се отопляват с дърва - постоянно се носи дим.. Реших да си остъкля балкона - основно с тази цел, защото не ми се живее с прането на едно място, и без това не е безкрайно широко, пък и със ПВЦ дограмата да не си докарам излишен мухъл.... Друг вариант е, ако мокрото помещение има прозорец - там да се простира.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 877
и аз искам да суша на простора в задния двор под слънчевите лъчи и вятъра Crazy , но подари липса на такива условия суша на щендер в южна стая, хем влажен въздух, хем чисти дрехи Flutter на външен простор не бих оставила чисто пране да си го събирам пак за пране / балконът ни е остъклен, там гледаме риби и цветя  Flutter/ и  е приятно да излезеш да поседнеш, иначе преди там разпъвах щендера Peace

# 35
  • Мнения: 3 241
На сушилник - зимата вътре, лятото на балкон.
Смятам сушилнята за ненужно и нееколкогично харчене на ток!  Naughty

# 36
  • Мнения: 5 178
BAN, такива дрехи просто не купувам .. научих се бързо да преценявам
Суша и вълнени пуловери на ниската температура
Е, как ги преценяваш - аз уж гледам по етикетите, ама си направих един потник като за кукла... ooooh!
А вълната не се ли степва от сушилнята?

Интересно ми е как изглежда вълнен пуловер сушен в сушилна ...  Wink

Прибрани са сега, но ако толкова държиш ще ти пусна снимки ..
има си ниски температури

Дрехите ни основно са памук и не съм имала проблем, освен с 2 тениски в началото.
Ватираните дрехи на ниската темп не се свиват.
А да и последно суших ленен панталон по погрешка, няма му нищо

# 37
  • София
  • Мнения: 228
Аз моята сушилня така и не успях да я "опитомя". Всичките блузи и тениски на мъж ми са поне с по един номер по-малки. Все докарвам някакъв ефект широки но къси  Laughing Моите дрехи също са се посмалили, но не толкова фатално.
Лятото ползвам простор на открита тераса, но дрехите ми се виждат твърди след това и не така ароматни. Да не говорим за прословутото мятане на фасове през балкона или миенето на терасите от съседите над нас.  ooooh!
Направо и аз не знам какво да правя....

# 38
  • Мнения: 3 453
Определено на балкона, зимата като са съвсем леко влажни на сушилник вътре в апартамента. Peace

Общи условия

Активация на акаунт