Чувствате ли се безсилно?

  • 5 142
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Заслужена мярка. За съжаление, ще си изпатят невинните хора, но съм се нагледала на обикновени хора, които само шушнат, без да се борят: "Ами, краде от Сапард, какво да правиш...".  Такова шушукане и подмазване към подобни личност, няма да оправи ситуацията. Много българи се чувстват велики и недосегаеми, като си позволяват какво ли не да правят, именно защото други българи с действията (недействията си ) ги карат да се чувстват така.   

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Безсилно - не. За съжаление, социалистическото тесто се оказва за пореден път негодно и вредно. Но хората масово са конформисти. Не че в Европа не са. Но в комбинация с несигурността за бъдещето, хората стават и негативно настроени. Очаквам да се промени нещо, да излезе човекът/хората/поколението, които ще имат авторитета  и силата да повлияят процесите у нас позитивно. А Европа не я мисля - никой не ни е освободил да си плащаме вноските, така че те са си направили сметката и преценили рисковете.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 17:59 от malina_m

# 17
  • Мнения: 502
Да.
Нито ми се коментира, нито ми се обсъжда, напълно безсилна се чувствам.
   И аз така.

# 18
  • Мнения: 1 470
Забравих-ако някой има рецептата как може да се свали едно толкова нагло правителство нека я сподели, пък дано успеем да я реализираме.
Да имам.И друг път сме го правили,но се оказа че е било партиино организирано на практика...Но МОЖЕМ ОТНОВО...Тръгнете след мен!!!

НА 06 септември,в 9 часът сутринта пред парламента,и просто го сваляме!!!
примерно... Hug

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
НА 06 септември,в 9 часът сутринта пред парламента,и просто го сваляме!!!
примерно... Hug
Съгласен Peace

# 20
  • Мнения: 4 585
Чунствам се много унизен от факта, че подценяват умствените ми способности.
Успокояват ни, че работата ще продължи по проектите с пари от бюджета, като
че ли тряябва да ни е все тая, откъде ще са парите. Ама не е все едно.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С нетърпение очаквам да ни изхвърлят от този съюз.
Не са ме питали дали да ме присъединяват, не съм им искала парите, които не бяха за мен(образно казано), а за точно определени джобове.
Не се чувствам безсилно, а тайно злорадствам.

# 22
  • Мнения: 5 710
Лиляна, парите не са 'били за нечии джобове', парите са за пътища, земеделие и т.н.
Не виждам място за злорадство изобщо. И как да не са те питали?! Присъединяването е в програмите на всички политически сили ( освен на БКП може би, или Атака, не знам), т.е ако си гласувала изобщо си била напълно наясно, и си подкрепила присъединяването ни към ЕС.  Виж, ако не си гласувала изобщо това е друга тема.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Те парите може за там да са били предвидени, но голям процент от тях не отидоха където трябва. Не говоря наизуст, очевидец съм на потъването на едни пари, чувала съм за други. Те и затова ни спряха кранчето.
Що се отнася за гласуването, не, нямаше партия, която да не подкрепяше ЕС, а БКП и Атака по други причини не харесвам. Накрая не гласувах, защото никой не се замисли, че може да има и нежелаещи да сме в ЕС.

# 24
  • Мнения: 4 585
По-лошо от това да ни изритат е да не ни изритат, а глобите и таксите които плащаме, да надвишават парите по програме, които получаваме. Т.е. да сме на червено.

# 25
  • Мнения: 502
  Днес в пресата бил публикуван доклад на Първанов.Може ли някой да даде линк?Става въпрос за коментари относно критиките на Европа към България.Доколкото разбрах,президентът се опитва да защити страната.

# 26
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
НА 06 септември,в 9 часът сутринта пред парламента,и просто го сваляме!!!
ееех, да можеше бгмамма и правителството да свали... мечти!

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
НА 06 септември,в 9 часът сутринта пред парламента,и просто го сваляме!!!
ееех, да можеше бгмамма и правителството да свали... мечти!
От някъде трябва да се тръгне. Аз се радвам на всяка инициатива за действие. По-добре е от това само да се жалваме и да ревем.

# 28
  • Мнения: 662
Те парите може за там да са били предвидени, но голям процент от тях не отидоха където трябва. Не говоря наизуст, очевидец съм на потъването на едни пари, чувала съм за други. Те и затова ни спряха кранчето.
Що се отнася за гласуването, не, нямаше партия, която да не подкрепяше ЕС, а БКП и Атака по други причини не харесвам. Накрая не гласувах, защото никой не се замисли, че може да има и нежелаещи да сме в ЕС.

О, напротив-много са наясно, че е имало нежелаещи както за ЕС, така и по-рано за НАТО. Но какво от това, те си вървят по предварително начертан път и нашето мнение е без абсолютно никакво значение. Ние не сме никакъв фактор, безгласни букви сме...

# 29
  • Мнения: 189
Наглостта на нашето правителство ме изумява.
Да те разнася цял свят, да направиш страната си толкова печално популярна и да не ти пука и да редиш някакви безсмислени обяснения...
Безсилна съм даже да изразя възмущението си.

Общи условия

Активация на акаунт