Само за нови дюканки!!!!!!!!!!!!!!!

  • 8 225
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
Еmmma, благодаря за подкрепата миличка !

# 16
  • Мнения: 124
   Благодаря за подкрепата, Kremu6ana!Радвам се на упорството ти,да запазиш темата.Изобщо не разбрах защо има  толкова постове срещу нея.Явно някои хора нямат работа,пък обичат да плюят....
  И аз като теб нямах много време за ядене днес,но се насилих с едно мляко и една печена пъстърва,но сега едва дишам,толкова ми е тежко на стомаха...
 Проблема при мен е ,че ям само вечер,а цял ден седя седнала.Сега тепърва се уча да се храня.Ще има за какво да си го говорим в бъдеще....
 

# 17
  • Мнения: 2 068
Мога и сама да си пиша , доколкото знам не е забранено!
Joy Joy Joy
когато спазвах режима и аз си мислех да си направя тема  Mr. Green
успех в свалянето и с темата bouquet

# 18
  • Мнения: 226
само не знам какво сте недоволни от старите при условие че вас изобщо не съм ви виждала в темата и незнам как сте били нападани
а това с 2 кофички мляко ... нямам думи да беше прочела поне първия пост от нашата тема

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
само не знам какво сте недоволни от старите при условие че вас изобщо не съм ви виждала в темата и незнам как сте били нападани
а това с 2 кофички мляко ... нямам думи да беше прочела поне първия пост от нашата тема

Какво се възмущаваш  newsm78 и съм 100% сигурна,че е прочела не само първия пост в който пише
"
VIII. Обезмаслени млечни продукти - имат ограничение до 1 кг дневно!!!
кисело мляко (Верея 0,1%, Култура 0,1%, Герма 0,1%), извара (Мерони, Пържевица, дядо Либен и насипна в Пикадили) и сирене Excuisa FitLine 0,2%

а и доста други.....

# 20
  • София
  • Мнения: 17 283
Това е просто смехотворно  Rolling Eyes
Аз съм на режима от няколко дни, влязох, представих се, пиша и задавам поне по 3-4 въпроса всеки божи ден и получавам поне по 3-4 отговора на всеки от тях.
Само че - не питам неща от сорта какво пък толкова ще ми стане от едно плодче, дали случайно няма да ми прилошее в осмия час на третия ден и дали ако смеля овесените ядки на машинка, те ще се превърнат в трици.
Защото чета, чета, чета, чета. Книгата я прочетох 2 пъти преди да започна - веднъж да се запозная с общия дух на режима и веднъж за детайли. Сега също си я държа до леглото с отметка на частта, на която съм в момента и се консултирам непрестанно с нея.
Първата тема на дюканките също я излапах и продължавам да се връщам към нея.
Като искам да си водя дневник - си правя блог, аз лично си направих, когато започнах, водя си го от първия ми ден на режима и не занимавам целия форум с драмите си час по час. Ето моя - защо не пробваш да си направиш и ти?

http://barboranka.wordpress.com/

# 21
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439


Кремушанке, душо - май сама си списваш тема.

Да не смятам, ама окло 60% от постовете са твои. 40% на стари дюканки, около 20 на хора, които са почвали няколко пъти, ама са се изкушавали и не са я докарали доникъде. М че кой ще ви отговаря бре?

Ти май искаш тема, в която да не му пука на никой като хапнеш торта с крем........ нали!?

Успех!  Peace

само не знам какво сте недоволни от старите при условие че вас изобщо не съм ви виждала в темата и незнам как сте били нападани
а това с 2 кофички мляко ... нямам думи да беше прочела поне първия пост от нашата тема

Какво се възмущаваш  newsm78 и съм 100% сигурна,че е прочела не само първия пост в който пише
"VIII. Обезмаслени млечни продукти - имат ограничение до 1 кг дневно!!!
кисело мляко (Верея 0,1%, Култура 0,1%, Герма 0,1%), извара (Мерони, Пържевица, дядо Либен и насипна в Пикадили) и сирене Excuisa FitLine 0,2%" 
а и доста други.....
Памси - ами възмущава се и още как. Ама ти си толкова не-наясно с режима, че не можеш да схванеш от какво се е тъй възмутила!  hahaha hahaha

# 22
  • Мнения: 78
Незнам защо се заяждате така. Извинявай Вещи, темата е вече като старата, която си посочила.

# 23
  • Мнения: 4 393
Абе какъв е проблема със темата не ми е ясно...е си пише момичето щом иска, ще си пише който си иска и където си иска.Вие като сте толкова много защо не ходите да се поздравявате в другата тема и да си напомняте всекидневно, че дори по-често, че имате среща на 27?

# 24
Простете БОГИНИ че Ви разгневих!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Много сте гладни май..........
Незнам вие да сте измислили диетата, или пък форумите!
И защо толкова се дразните?
Какъв е проблема?
Случайно да знаете в колко форума се говори за тази диета?
И не стига че Вашата тема е пълна с празни приказки , ами и тази я наляхте с глупости!
Желая ви много , много минуси и успехи!!!!!!!!!!
Повече няма да пиша в този форум да не ви ядосам нещо.............
Благодаря на тези , които ме подкрепиха! Peace
Успех на всички Дюканки!

# 25
  • Мнения: 4 393
Откъде накъде пък няма да пишеш във форума?Сега да не тръгнеш да се връзваш на няколко огладнели жени?В крайна сметка форумите са за всички.И никой не може да казва дали ще си правиш нова тема или ще пишеш в старата...защото онази е стара тема, а не тяхна.Така че...всеки сам си прави избор и пише където му е приятно, ако там не ти е приятно много ясно че ще направиш друга, с течение на времето ще се появят и други момичета предпочели да пишат тук.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Напълно съм съгласна с jeniqa - всеки има право да пише където си иска Peace

# 27
  • Мнения: 318
jeniqa вероятно препратката на Вещи, към предния опит за тема на "нови" дюканки е за да ви покаже мнението на администраторите за дублираните теми.  А то е :

Цитат
Tatti
Имам градивно предложение!
Да направим един нов подфорум само за "дюканки" с няколко под-подфорума:  "започващи"; "завършващи"; "практикуващи"; "мислещи да почнат"; "мислещи да свършват"; "немислещи (независими)". Във всеки един под-подфорум да има отчетни теми по дни и поне една "спамо-чатърска"...........
Цитат
Идея нямам, що се излагате....

Моля ви!
Една тема е предостатъчна.
Заключвам!

Сега, аз също съм нова, много нова с режима на Дюкан. Имам не повече от 4-5 поста в темата, но бях приета радушно и никой, никой не се е държал грубо с мен. И да не кажете, че си мълча и пускам усмивки само, не! Човек с мнение съм и когато имам да кажа нещо го казвам Peace

А момичетата напомнят не за ТЯХНАТА среща , а за срещата на Дюканци. Ако някоя от нас , новите, реши да се присъедини съм сигурна, че ще бъде приета топло. За това се правят срещите, за да се запознаем, видим, сприятелим, харесаме пък и да си отпуснем душите Mr. Green 


И още нещо, моля сменете името на темата и махнете прилагателното "нови", защото аз като нова искам да пиша в тема където има "стари", които могат да ме подкрепят и съветват.


# 28
  • Мнения: 4 393
Аз лично нямам намерение да сменям никакво име на тема, с форум и без форум ще отслабна така или иначе...Нямам нищо против стари, нови, възрастни и млади.Това, което ме е подразнило в някои жени е, че за поздрави, прегръдки и т.н.имат време да пишат по цял ден, но се изнервят от / дори да са елементарни/ въпроси на момичета, които не са толкова "наясно" с диетата.Аз мисля, че с резкия тон и някъде беше написано назидателен, сори но си е точно такъв ги пращат да четат не знам си къде-ми момичетата нямат време да четат 120 теми изписани за диетата на Дюкан.След като знаят отговорите ако имат време, а е видно, че имат просто да отговорят.Ако ли не, просто да замълчат.Или поне да не им казват в коя тема да пишат, при положение, че в оная явно се изнервят...Капиш?

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
jeniqa , а тук кой смяташ, че ще може да ти отговори, ако сме само нови?
Това първо.
Второ, дай един пример на въпрос, който е бил пренебрегнат с рязък тон.

Общи условия

Активация на акаунт