Редуктил - 3

  • 53 001
  • 829
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 264
nelipyxo, недей толкова да бързаш с отслабването. Нали си тук, значи всички ще си помагаме. Трябва да се научим да се храним разумно. За мен това е смисъла на редуктила -той е като патерица да се научим постепенно да ядем, когато организмът има нужда и да се научим да се харесваме. Grinning

# 16
  • Мнения: 86
здр. момичета с интерес  чета всичките теми взимала съм участие няколко пъти, но после реших че е по-добре само да ви чета от колкото да взимам участие вместо да ме критикуват. newsm78
на редуктил съм от средата на февруари месец, за съжаление през юни  усетих че нещо май започна да не ми действа и го спрях за около две седмици с идеята че организмът ми малко ще си почине и ще започне да ми действа. така и стана.сега съм на втората половина от блистела /15 мг/   отслабнала съм с около 18-20 кг. казвам така защото се тегля все на различни кантари и нали разбирате......  и при мен имаше в началото страничните ефекти както при повечето от вас  главоболие, запек и т.н. но като че ли всичко с времето си отмина. за това на новозапочналите ще им пожелая смело напред, щом сте здрави значи и при вас ще отминат, е разбира се ако нещата се влушават а не подобряват ще го спрете все пак. сега имам един проблем онзи ден бях при джипката и тя ми каза че трябвало да ми се правят някви изследвания на урина и кръв от Здравната каса нещо и  т.н. та въпроса ми е ще цъфне ли приема на редуктила? щото аз като се замисля просто няма начин да не се появи но поне да знам ако някоя от вас е правила къде да търся завишени стойности на показатели да не се шашкам. пък честно да ви кажа хич не ми се иска да и казвам какво пия и т.н просто имам   лични съображения. това е сега.

# 17
  • Мнения: 2 099
Много си права GrinningАз лично приключих с драстичните диети.Може и добре да стана така с повръщането.Накара ме да се стресна и да си дам сметка,че ако продължа в същия дух скоро наистина няма да има кой да ми гледа децата.А една фигура не си заслужава да рискувам здравето си за нея.Ще успея пак да отслабна,но постепенно с повече спорт и редуктил де.Лек ден.Отивам малко с хлапетата  навън за зеленчуци,прияла ми се е една салатка GrinningНеща на паметника да пише тя умря да бъде слаба Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 099
Понижен брой тромбоцити и повишени чернодробни ензими.Евентуално повишено кръвно налягане и пулс.
Друго май няма да се засече.Може и тези да са ти в норма.Иначе сибутрамина незнам дали има специфична реакция за засичане като например марихуана или дроги  GrinningНяма да ти го засекат с обикновенни изследвания.

# 19
  • Мнения: 264
piipito,
как се радвам като чета че някой е успял да постигне резултат. Много те моля, разкажи какъв режим на хранене имаше докато приемаше редуктила и в последсвие след спирането му апетита върна ли се или по-скоро успя ли промениш начина си на хранене. Grinning  bouquet

# 20
  • Мнения: 64
Здравейте,
от днес минавам на 15мг,че 10мг при мен почти никаква работа не вършат.
piipito страхотен резултат.И на мен ще ми е интересно да науча какъв режим на хранене си спазвала?
nelipyxo дано си добре и по - лекичко с диетките.

# 21
  • Мнения: 86
 mackova, честно да ти кажа аз диета не съм спазвала Никаква Embarassed като ви чета тука и гледам за какъв тормоз говорите аз с редуктил или без това не мога да го изтърпя, както казва една моя приятелка ние имаме лакоми очи/ не толкова гладни колкото лакоми/, през първата седмица просто започнах да се усещам че не ми се яде, работата ми е такава че през деня почти не ям но вечер....
но при мен е това че аз сладки неща просто не обичам просто ям повече хляб който с времето намалих. при мен е на всички позната картинка  33 кг. по време на бременост и вече почти седем години няма смъкване. спрях го за две седмици защото нещо усетих че постоянно ми се яде пък честно казано започнах да се отпускам в повечко. като го спрях немога да кажа че с нещо ми се промени начина на хранене според мен навика е мн. важен. и така. високо кръвно никога не съм имало  аз и по принцип си нямам де повече от 90/60 никога не съм имала като започнах да го пия в началото стриктно две седмици си го следях защото от това ме беше мн. страх просто незнам какво е да си с високо кръвно. та горе долу така. най- хубавото е че който ме види и  Shocked т #Crazy

# 22
  • Мнения: 277
здравейте и от мен!досега само ви четях ,но...
до скоро взимах редуктил.намалих си значително кг.,но това беше в комбинация с протеинова диета и фитнес всеки ден.
сега съм спряла всичко.жега е тука .парите все не достигат.прочетох за алтернативните хапчета-Сасисбелт и Линдакс.
значи първото не са го и чували в аптеките.нито в Марешки ,нито в Медикус алфа/за Пловдив говоря/.сега ще проверя и за другите аптеки,за които сте дали линк,че предлагат Сасисбелт.
моля ,давайте малко повече инфо за тези продукти .
от редуктила получавах безсъние и съответно сини кръгове под очите .пих го около 3 месеца.има ефект,но сега като спрях и ме връхлетя невиждан апетит!!!
купувах го от Марешки 10 мг. блистер за около 24 лв.

# 23
  • Мнения: 264
desilosha,
 здравей! Laughing доколкото схванах какво е сасисбелт, мисля, че е на растителна основа, т.е хранителна добавка. Освен това съм се наслушала на чудодейни растения. Не съм съвсем наивна да си давам парите за ананасови хапчета /примерно/  и др. подобни. Реших да опитам с редуктил защото смятам че моят проблем е в главата, а това хапче действа точно там. Линдакса и Редуктилът са едно и също но различни производители и имат разлика в цената. Иначе и аз съм решила да мина на Линдакса, защото цената за мен не е маловажна. Аз съм ограничила доста въглехидратните храни /ако не броим съботно -неделните издънки/. Иначе не спазвам конкретна диета, отдавна съм разбрала, че не са за мен. И най- важното в момента никой не ме притеснява да готвя, а това е много важно за моята воля. Успех на всички , повече вяра и да не стигаме до крайности  bouquet

# 24
  • Мнения: 488
Само в тая тема за отслабване не съм се насадила. Преди час си купих и пих първото хапче от 15 мг.
Тежа 61,4. Вечер озверявам от глад - поглъщам всичко, каквото ми попадне пред очите. Съответно качвам кг, като във влакче на ужасите. По кило на седмица залепва върху мен - трайно и "неотлепно". Така, от 56 към 55 през март, сега съм 61 и кусур. При тия темпове, към Коледа ще съм над 100 кг. Не мога да се спра да ям по вечерно време - като започна след 18 ч., до към 1-2 не спирам....
 Изчетох цялата стара тема с всичките й ужасии (то филмите на Хичкок са по-малко кървави) и част от тая. Прецених си своите рискове и си купих 15-ца за 14 дни. И ги почнах .
Ще ги пия между 13 и 14 ч., защото по това време още не съм яла, апетитът ми е по вечерно време. И това трябва да го спра.
те това е положението. Утре ще намина, да оповестя дали и как съм оцеляла.

# 25
  • Мнения: 496
Привет,
Обядвах към 2ч един домат с малко колбас. Одеве хапнах и малко пъпеш.
Май на това ще остана. Не ми се ядеше много обаче почна да ми се вие свят. Пък и направо слънчасах днес, че се наложи по най-голямата жега- 14-15часа да обикалям из улиците.
Детето беше на детско парти днес и бесня като луда, пък аз съм утрепаната.
За сега добре ми действат хапчетата, но аз ги пия и с един аспирин. Днес ми беше 4-то хапче.
Лек и прохладен ден

# 26
  • Мнения: 1 531
Здравейте,
от днес минавам на 15мг,че 10мг при мен почти никаква работа не вършат.
piipito страхотен резултат.И на мен ще ми е интересно да науча какъв режим на хранене си спазвала?
nelipyxo дано си добре и по - лекичко с диетките.

пробвай пинотин, ако и те не ти действат. при мен редуктил не подейства, а пинотин - да.

# 27
  • Мнения: 1 885
Здравейте на всички нови попълнения, както и на старите дето са се крили  Hug

maca-keraca, ако го пиеш след обяд ще ти е трудно да спиш да знаеш само

перуми, намалява си апетита, за виенето на свят  - малко мед ако са ти били малко калориите или айрян ако е от кръвното

nelipyxo, продължавай да се храниш разумно. Никакви моно глупости и яко драстични истории

piipito, резултатът ти наистина е страхотен   bouquet ще ни даваш сили


Аз днес не си пих хапчето, защото бях на изтощителен изпит, който продължи до 2 ч. (изкарах го де 4ка имам  Grinning) и беше късно вече да го пия, защото вчера го пих на обяд и не можах да заспя до 2ч. снощи, а и посли не можеше са се нарече сън.

Похапнах днес де предимно салатки, но не съм ограничавала количеството. Малко пиле с ориз и кашкавал, няколко маслини и едно парче сушеница на различни яденета тва.  Яде ми се, а и реших да се наградя заради изпита. Утре пак съм тук Simple Smile



# 28
  • Мнения: 64
Sunbeam, за сега ще видя как ще ми се отрази 15ката и ако не поддам до седмица две ще се възползвам от съвета ти.
Tony_in_love поздравления за взетия изпит.

# 29
  • Мнения: 114
А, кой ме е снимал на снимката? Първата. Това съм аз малкото слонче в гръб. Бъзикам се, де. Ама горе-долу същата съм. Браво за новата тема. Прегръщам Ви всичките, които се борим с килцата.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт