Редуктил - 3

  • 53 045
  • 829
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 496
Къде се загубихте всички.  newsm78

# 751
  • Мнения: 957
Аз нали вече не съм Редуктилка.. и много много ням и време...иначе яко цепене на глава.. имам..
и..определено... следващия месец пак ще си го взема..защото не мога да се контролирам..и за малко да се върна на стария ми режим от ядене денонощно на Мac Доналдс.

# 752
  • Мнения: 1 885
Взимам линдакса през ден, само днес и вчера съм взела, че бях на парти и съм спала малко, та да съм свежа.
В страшна кондиция съм

Ефче, мисля, че трябва да го спреш постепенно.


Как сте другите?
С една чалга искате ли да ви черпя, че снощи се оказах в една чалготека случайно и още ми бучи в главата.

# 753
  • Мнения: 132
Здравейте и от мен.Много ми е зле-гърлото ми е възпалено и с гнойни налепи,температура,главоболие,световъртеж....Пълен комплект  Sick Като капак и брат ми е в болница и едва успявам да се замъкна до него,да го видя и да се прибера...Направо не е за разправяне... Хубав ден от мен!   bouquet

# 754
  • София
  • Мнения: 7 170
Привет момичета! Hug

Ето ме и мен на хоризонта. Добре си починахме и почерняхме, само че не олекнахме  Confused  Какво стана незнам, не съм прекалявала, но определено си хапвах повече отколкото вкъщи, а и сладоледче чат-пат си позволявах  Blush . Хубавото е, че поне не съм качила. Сега почвам втора опаковка, направих 3-4 дена почивка и да знаете, че няма пристрастяване ..поне при мене  Laughing Мога с него , мога и без него.

irkata1984 , бързо оздравяване, то и аз съм нещо хремава, но при теб е по-сериозно положението. Бързо оздравяване и на брат ти , дано не е нещо сериозно    bouquet

# 755
  • Мнения: 264
А на мен ми се яде и все лоши работи и хапчето не ми действа newsm45 Даже и 00 и там всичко е наред без помощни средства. Да не би в капсулките да са забравили да сложат от вълшебния прах Weary #2gunfire

# 756
  • София
  • Мнения: 7 170
mackova , според мен силата му е в самото начало. И на мен вече ми се прияждат разни работи, но пък дори и да си хапна много бързо се засищам, 2-3 хапки и съм преяла вече.
 Т.е в началото нищо не ти се яде и бързо се засищаш, понататък ти се прияжда , но пак бързо се засищаш  Rolling Eyes

# 757
  • Мнения: 26
здравейте и от мен!не съм влизала тук много отдавна.и аз пия редуктил ама вече само то време на време като виждам,че прекалявам с хапването.иначе първите 4 месеца го пих доста активно.сега съм се закотвила на едни килограми и не мърдам.ама голяма работа свърши този редуктил.заслужава си всеки лев-вместо вафли и пасти си даваш парите за редуктил.виждам ,че сте открили нов "цяр" за стройно тяло.може ли да ми пишете колко струва този линдакс,как се пие и по колко хапчета са в опаковка,че май вече не ми се дават толкова пари.а пък за потенето -то и аз и без това съм все вир вода.
поздрави на всички отслабнали и лек и приятен ден на всички/все пак е петък и утре почивка/!

# 758
  • София
  • Мнения: 16 220
Линдакса - 15 мг. около 40 лв за 30 таблетки, съдържа сибутрамин, произведено в Чехия.

# 759
  • Мнения: 62
 Hug здравейте и от мен, заслабнали мацки  Wink
...не съм писала толкова време, защото не бях в кондиция...тресе ме страхотен ПМС и ми закъсня 6дни - големи мъки бяха до тази сутрин...няколко дни не пих Линдакса и апетита е ужасен, че и постоянен глад изпитвах...но от днес пак продължавам...не съм се теглила, защото ме е страх от това, което ще видя...
  bouquet sammar, би ли споделила за 4 месеца колко кг. си свалила и от колко си започнала (ако е удобно, разбира се и не те притеснявам с въпросите си) и дали си спазвала някаква друга диета паралелно с приема на Редуктил

# 760
  • Мнения: 264
здр. и от мен. Май че почна да преминава големия глад /дано. Поне сладко вчера не съм близвала. Ама вечерта добре се наплюсках после дълго време само преживях като кравите.
С две думи elix пропуснах момента когато трябваше да спра. Добре, че вечеряме рано и в 19,00ч вече сме станали от масата. Даже и през нощта като кукнах в 3ч. заспах в 5ч. Май че почва да действа. Остана само още един дефект да се прояви -00 Wink

# 761
  • Мнения: 496
Привет, Hug
Цяла сутрин свалях тапети Tired.
Няколко дни не пих редуктил, просто защото забравях. Не минаваше и ден през който да не изям цял шоколад, че и банички и други вкуснотии. И все пак не съм качила нито един килограм. Днес отново започнах редуктила, но като наближи МЦ ще го спра че да не стане като миналия месец. Сега отново ми се прияждат само плодове и кисело мляко. Предния път млякото не го поглеждах а сега е като "животоспасяващо".
Чао, изчезвам че чистенето мен чака

# 762
  • Мнения: 264
чакай да бутна малко и да се оплача. Няма резултати при мен даже +1 кг съм качила. Пълен застой. Незнам как да разбутам килата. Гледам никой не пише. Да не сте приключили с редуктила?

# 763
  • София
  • Мнения: 16 220
Не съм, пия си Линд. сутрин на гладно. Няма резултат, как да пиша и само да се оплаквам. Хората не са длъжни само да ме търпят да мрънкам. До края на септември имам купено лекарство и ще го изпия. После ще му мисля как да продължа - трябва да олекна още заради краката.

# 764
  • някъде
  • Мнения: 979
И при мен нищо.Момичета,да не са пуснали някое менте на редуктила,защо никой не отслабва?!Като четох първата тема,момичетата там бяха отслабнали с по 10кг средно на месец /имаше и по-фрапантни случаи/.Аз вече почти месец пия и само 5кг съм свалила,но честно казано,не от него.Направо си гладувах.Пък и три-четири дена бях с вирус и въобще нямах апетит.То и тогава паднаха 3кг де.Незнам за вас,но аз не виждам полза от файдата.Изкарвам си опаковката и не мисля да давам пари за друга.

Общи условия

Активация на акаунт