Говорите ли с мъжете/жените си?

  • 11 901
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 803
Ами заедно сме от 10-11 г. и все аз съм инициаторката за разговори. На всеки 10 изречения, той ми отвръща с едно. Обикновено сме на противоположни позиции.

# 16
  • Мнения: 2 960
Аз говоря повече ,а той слуша  hahahaвнимателно. ooooh!В повечето случаи разговорите ни се получават  Rolling Eyes

# 17
  • софия
  • Мнения: 2 140
Много говорим.Постоянно!Когато не сме заедно телефоните ни прегряват.

# 18
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да, постоянно. Понякога просто общуваме. Друг път разговорите са за сериозни неща. Говорим и чуваме какво казва другия. Това е важното.

# 19
  • София
  • Мнения: 140
Винаги съм казвала, че комуникацията е най-важна в една връзка, семейство.Всяка вечер след работа, когато вечеряме споделяме и как ни е минал денят.През денят се чуваме още 2-3 пъти та и тогава бъбрим.Говорим, в никакъв случай не мога да се оплача, макар че аз съм по-бърбораната така да се каже, та по някога ушите на милото май имат нужда от почивка newsm53

# 20
  • Мнения: 2 388
Говорим и то много. Понякога се случва аз да говоря, а той да се прави, че слуша.

# 21
  • Мнения: 1 190
Разбира се.....,той е най добрия ми приятел.

 Peace Grinning

# 22
  • Мнения: 1 243
Говорим. През деня по телефона, вечер или си разказваме случки от деня, или си избираме филмче и гледаме, или кроим планове за уикенда. Laughing Определено комуникацията я има. Дори се улавям, че понякога гледам нещо по ТВ, а той ми приказва разпалено някаква история, а аз само кимам  Mr. Green Но това рядко.

Преди години, докато още учех и не бяхме постоянно заедно, говорехме по телефона с часове. Стигали сме до разговор от 8 вечерта до 2 сутринта, с включен ГСМ за зареждане... ooooh! И с няколко изхвърляния от мрежата  Joy

# 23
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Разбира се.....,той е най добрия ми приятел.

 Peace Grinning
Хайде и аз да се присъединя  Peace

# 24
  • Мнения: 851
Да при това с удоволствие. Той не обича много, много да споделя /с никого/ та понякога малко му ги дърпам с ченгел думите, но като цяло всичко обсъждаме заедно /не само битовите неща/. Дано продължи така и за напред. /и ние сме от 10 год. заедно./

# 25
  • Мнения: 581
  Говорим, че даже и се слушаме.

# 26
  • Мнения: 824
даааа и ние си говорим много
когато не сме заедно се чуваме на всеки час Crazy

# 27
  • Мнения: 564
И моят мъж ми е най-добрият приятел, но това не означава, че се спукваме от разговори, особенно напоследък  Rolling Eyes Той е зает с работа, аз изтрещяла покрай поклащащият се наследник  Tired
Като цяло бих могла да кажа, че не си говорим както преди...Не знам кой крив, кой прав, нооо това е истината...Все се надявам детето като попорастне да можем отново да си говорим нормално... Tired

# 28
  • Мнения: 806
Говорим винаги.  Мисля, че това в една връзка е много важно.  Той е също най-добрият ми приятел, вечното рамо, човекът който ме жали най много (освен мами) и подкрепата ми в всичко.  Споделяме си и най незначителните неща.   Смеем се много заедно.

# 29
  • Мнения: 662
Аз по принцип не спирам да говоря Mr. Green. Наистина, хубаво е да разговаряш с половинката си, защото една връзка не може да се гради само на хубав секс. Трябва и разбирателство, което според се постига с говорене Thinking. Мъжът ми е доста мълчалив /май като повечето мъже/, но слава богу, откакто заживяхме заедно видя, че друг начин няма-ще не ще, ще разговаряме. Навън като иска и дума да не обелва, но вкъщи няма измъкване Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт