ПОМОГНЕТЕ - ПРАВИЛНО ПОЛЗВАНЕ НА ПОМПА АВЕНТ.

  • 11 036
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
Вакумът според мен не е силен. И не е изсукало всичко бебето. Имам предвид, че като натисна примерно 5 пъти почти нищо не тече, после следващите 5-10 тече доста, а после пак спира. Просто вакумът е слаб. Правя сравнение с преди да родя и първия път когато я ползвах в родилното, тогава наистина го усещах.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Помпата на Авент трябва да прави страхотен вакуум, затова  е и най-добрата ръчна на пазара(пробвала съм много). Но за съжаление и тя има слабо място и това е именно тази малка бяла клапа, която се износва много бързо.(виж наистина дали е с гладкото към шишето). Има доколкото си спомням още две резервни в комплекта, на мен лично ми се износиха за няколо месеца. От фирмата вносител знаят за проблема и заменят малката бяла клапа с друга приставка. Аз платих само доставката, беше ми гаранционна още помпата. Същият проблем споходи и моя приятелка. Не знам вие я ползвате отскоро помпата, но знае ли човек..... Рабглоби я` спокойно, разгледай я`,прочети упътването хубаво, измий и стерилизирай, и пак я сглоби когато изсхне, притискайки хубаво частите една към друга. Дано да откриеш проблема.

Общи условия

Активация на акаунт