Скарсдейл - 2

  • 112 426
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте   Hug

Вчера разглеждах темите и попаднах на тази, която е за целулита

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274756.60

В тази тема, благодарение на charmz е преведена статия в която се посочват храните, които е препоръчително да се използват, за да се ограничи проблемът с целулитът.......Когато почнах да го чета установих, че препоръчаните храни до голяма степен се съдържат в менютата на Скарсдейл. Така че когато сме на тази диета можем да очакваме освен намаляването на обиколкоите да ни намалят неравностите по краката....

Пожелавам ви прекрасен ден   bouquet

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 06:53 от Арбанашка кокона

# 16
  • Мнения: 737
Има и бадеми,Коконка!
А ти го смяташе за прегрешение Peace

# 17
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

 Simple Smile . Този път не мисля да посягам към тях - 2 седмици не е чак толкова много.....Имах предвид, че всичките храни, които ние имаме в менютата ги има и в статията.... Естествено, че техният списък е по-обширен и  трябва да си напомням да го преглеждам по-често когато мина на задържащата диета.

Закусих с фреш от грейпфурт, пекох си филийка, пих и кафе.....сега си правя една голяма кана със зелен чай.......

# 18
  • Мнения: 5 647
Преди около 10 години я правих тази диета. Действително имаше ефект.

Здравей  Hug

А спомняш ли си колко килограма си свалила тогава и за колко време си успяла да ги задържиш?

Ами аз я правих 1 седмица и свалих 3-4 кг. Не издържах повече.

# 19
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ами аз я правих 1 седмица и свалих 3-4 кг. Не издържах повече.

Ами хайде пак.  Hug
Аз омесих хляба, сега си пека пилешки бутчета в плик, а  за вечеря една сьомга съм решила да направя....
Започнах да пия и от чая "Инхуа".

# 20
  • Мнения: 5 647
Ами аз я правих 1 седмица и свалих 3-4 кг. Не издържах повече.

Ами хайде пак.  Hug
Аз омесих хляба, сега си пека пилешки бутчета в плик, а  за вечеря една сьомга съм решила да направя....
Започнах да пия и от чая "Инхуа".

Ох, толкова ми е трудно да започна каквато и да е диета. Нещо нямам воля.  Cry

# 21
  • Мнения: 737
а имаш ли нужда от диета?
Колко килца смяташ,че са ти излишни?

# 22
  • Мнения: 219
Благодаря за съветите момичета. Да от 5 месеца съм на различни диети и може би там е проблема. Доста отслабнах за 4 месеца,но тука от месец стрелката на кантара не мърда. А имам още доста за сваляне,че през бременността качих 25 кг. Но няма да се отказвам от диетата ще я пазя до край успех и на вас

# 23
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Моя кантар не мърдаше около 6 месеца  Simple Smile, важното е да не се отпуснеш и обезкуражиш.....
Има един период, в който се получава застой, ако го преодолееш, отново ще видиш че можеш да сваляш.....
Колко килограма си решила че трябва да още да махнеш? На мен ми се иска още някъде около 10-12 кг, а най-добре около 15-17 кг.
Не си слагам краен срок, може би ми се иска до края на тази година да си вляза във формата.....А до тогава ще си ги редувам периодите, пък дано има ефект.

# 24
  • Мнения: 219
Решила съм да сваля още 10 кг.  Като влязох да раждам преди 5 месеца бях 90 кг. сега съм 70 кг. а на 60 кг. ще се чувствам идеално. Така се моля да го постигна,надявам се този застой да не е прекалено дълго време,че ще се отчаямммммммм

# 25
  • Мнения: 737
Няма!
Ще дръпнеш бързо!
Стига да си спазваш режима Peace

# 26
  • Мнения: 219
Много благодаря толкова е стимулиращо някой да те подкрепя Hug Надявам се вече другата седмица да се похваля с резултати. Успех на всички Скарсдейлки  newsm10 Иначе диетата е чудна,защото не се чувства никакъв глад и не е сложна за изпълнение,а и сега е сезона на доматките и краставичките и салатките са много вкусни Laughing

# 27
  • Мнения: 737
Ох,какъв глад чуствам понякога ако знаеш..... Rolling Eyes
Ама се тъпча с краставици

# 28
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте, бързам да се похваля още преди да съм закусила. Тази сутрин вече съм си взела довиждане с половин килограм, въпреки че вечерята ми беше доста късно и почти на ръба на издънката  Simple Smile И наистина усещането да започнеш деня си по-лек от вчера е страхотно. фук и фръц Simple Smile

 Ето и отчетното ми вчерашно меню:

закуска - фреш от грейпфурт, кафе, препечена филийка  хляб
обяд - 2 печени пилешки бутчета с 2 домата
за вечеря имах печена пъстърва на скара с печен лук и салата......

Трябва да си увелича пиенето на вода, както и да започна да тренирам.......Това ще си го напомням всеки ден, защото по отношение на спорта съм голям мързел, а трябва да започна да се стягам. Иначе се мажа най-упорито с разни стягащи кремчета, ама да се разчита само на тях е меко казано наивно.

Хубав ден на всички  Hug


Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 09:05 от Арбанашка кокона

# 29
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт