Скарсдейл - 2

  • 112 435
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Закуската е направих както ви казах,но обяда го оплесках с едно корни и малко брускети марети,защото ненадейно отидох на плаж и нямаше как да си нося пилето и доматите,но вечерята ще си я направя както си е.ЩЕ гледам другите дни да си ги спазвам както си му е редът.

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Да ви се похваля,макар вчерашното ми прегрешение на обяд,днес съм минус 900гр и мн се радвам. Hug

# 452
  • Мнения: 0
Момичета, от днес  и аз се включвам във вашите редици. Започвам от 68 и колкото повече смъкна, толкова по-добре.  Смятам да се тегля след първите 7 дни.
Успешен ден и много минусчета!

# 453
  • Мнения: 826
Бебс много ме разсмя с Брускетите Марети и Корнито.
Казах ли ти аз, че трябва да си закусваш определените неща, без да си спестяваш филийката, щото после ще нападнеш де що видиш. hahaha
Все пак много хубав старт с намаляването на килограмите. Честито ти минусче!

Tiva, добре дошла при нас.
И аз мисля да се меря след седмия ден.

Момичета, четох още от началото на темата, че няма рецепти за нашата диета. Примерно спанака доста затруднява мацките, които са пазили диетата преди. Изобщо готвенето без мазнина явно е проблем. Може би по-натам да пуснем една тема с предложения, рецепти, да обновим стайлинга така да се каже. Имам и мои рецепти, и на Дюкан стават повечето, и чичо Гугъл ще ни дойде на помощ. Но първо тази темичка да напълним с големи минуси, а новата ще си я натамъним.

Ето, например, още от Дюкан, започне ли да ми липсва  олиото/зехтина за салатки - ползвам Парафиново масло, Парафиново олио или Течен парафин. И трите са едно и също. Wink
 Не се възприема от организма, няма калории и помага за редовното посещаване на 00. Със малко морска или диетична сол, черен пипер, оцет или лимон става чудесен дресинг за салати. Иначе зелената салата стои доста постно, не мислите ли?  Имайте предвид, че не трябва да се прекалява и не го обработвайте термично. Просто исках да споделя, дано да съм била мъничко полезна.

# 454
  • Мнения: 0
Сваляла съм към 15 кг с тази диета, наистина е добра и убива апетита и желанието за калорични храни за дълго време.Просто трябва да се спазва стриктно.

# 455
  • Мнения: 2 149
Привет момичета,как сте Laughing
При мен все така,продължавам,но похапвам плодчета между храненията,голяма жега е тук,и летните плодове в хладилнкика са голямо изкушение Heart EyesСлед първата седмица ще се премеря,ако резултата не ме задоволява,втората седмица ще е стриктна,без залитания с плодове.Ще ми кажете има 2 дена за хапване на плодове,колкото си искам...така е,но Laughing
Успех на всички,разписвайте се по-честичко Hug

# 456
  • Мнения: 826
Здравейте грации. Simple Smile
Аз се връщам от вила и съм много доволна от приятното изкарване.
Лошото е, че усетих един от минусите на диетата. Не е никак лесно да се спазва на чуждо място, особено ако си тръгнал на бързо с малко багаж. Така стана при нас, че грабнахме бебето и нейният багаж и хадееее... Казахме си че няма да взимаме нещо специално за нас, защото сме за една вечер преспиване. Е да, ама не. Останахме цял уикенд, защото наистина се събрахме голяма и весела компания, а къщата е на страхотно място, край река пълна със пъстърва... И съгреших. Неколкократно. Blush
Първата вечер държах, държах, но накрая поради липса на режимни храни хапнах едно кюфте и една свинска пържолка със салатка. Едва устисках да не пийна винце с онея ми ти хали.
Втората вечер хапнах от въпросната пъстърва (вкусът е страхотен, когато е току що хваната) и салатка. До тук иди-дойди, но накрая не издържах и отпрасках една кана винце. Crazy
Много весело се напихме, но се чувствам много тъпо сега. Изложих се с диетата. Нали знаете, че пийнеш ли алкохол веднага се стопира отслабването, да не говорим колко "празни" калории има. На теория ги знам тези неща, но на практика е трудно да се избегнат, като около теб два дена само наздравици вдигат...
Изводът е, че на гости трябва да си нося три буркана с моето си ядене и да се боря
с естествената ми любвеобвилност към винцето. Mr. Green
Както и да е, станалото не може да се върне. Днес съм на Лунната диета и се надявам, че с малко гладуване, ще задвижа пак отслабващите процеси. Утре следобед пак се връщам на Скарсдейл, без повече своеволия.
Mery_79, и аз мисля да се меря на края на първите седем дена. Моето е залитане, твоето само лека добавка. Hug

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Днес ми е 5-ти ден и до днес съм свалила 1.6кг,доволна съм.  Hug

# 458
  • Мнения: 826
Браво Бебс, резултата ти е чудесен!
Аз още не искам да се меря. Приключих преди малко с лунуването и искам да изчакам още два-три дена, да се нормализират нещата и тогава измерването според мен ще е по-реално.
Ехо, къде сте другите Скарсдейлки. Разписвайте се при нас за по-весело. Grinning

# 459
  • Мнения: 140
Здрвейте мацки. Аз от днес съм на диета  и още от сутринта съгреших с един бонбон за съжаление. Една колежка имаше рожден ден и аз забравих че съм на диета и си хапнах бонбонче. Иначе през остатъка на деня си бях ок, но все пак ми е първи ден, да видим как ще се спрява нататък...

bebs_ супер се справяш според мен. До седмия ден сигурно ще си свалила вече 2 кг, мисля че супер се движиш Simple Smile

Dendri стискам палци за добри резултати и при теб Simple Smile

# 460
  • Мнения: 237
Момичета четох, четох и накрая всичко изчетах Simple Smile Правила съм вече няколко пъти диетата и винаги е имало страхотен резултата. Сега малко в последният момент се сещам пак за нея и започнах да се ровя из нет-а и ви открих, ще ви пиша с моят напредък тук за да се мотивирам и от вашите , а и мои надявам се постижения!
Започнах днес , като започнах от 2-ри ден, че нали днес е вторник, не вярвам да е проблем.
Радвам се че ви открих и че ще има на кой да се отчитам с резултатаите, а те съм сигурна че няма да закъснеят!   bouquet

# 461
  • Мнения: 826
Добре дошла katellina. Никога не е късно да започнеш една здравословна и даваща чудесни резултати диета. Аз не съм се мерила още, но забелязвам по леко охлабените си дънки, че има ефект.
 Иначе аз си я карам диетата с удоволствие, защото наистина е доста балансирана и засищаща. Е... с някое друго прегрешение (спомняте си каничката вино, която опатках преди няколко дена). Аз за това преповторих два дена от диетата и ще се меря след днес и утре.
Успех на всички, още малко остава до по-красивата фигура и по-доброто самочувствие. Hug

# 462
  • Мнения: 237
Dendri, ти на кой ден от диетата си?! Аз съм на 3-ти, но вместо риба днес ще хапвам пиле, не е проблем нали?! Simple Smile

# 463
  • Мнения: 140
И аз съм 3-ти ден от диетата и съм -1.5 кг. Много съм доволна от постигнатото. Обаче днес тази риба я ядох. Изобщо не я обичам...

katellina не знам дали може да се заместват храните. Аз си ядох рибата, макар и леко  Sick

# 464
  • Мнения: 826
Мisskapriss, супер се справяш, резултата е повече от прекрасен. Давай все така!

Аз съм на 6-ти ден от диетата Кatellina. Всъщност пазя я вече 8 дена, но имах един ден прегрешения с винце и един ден лунуване (глад и течности Mr. Green) та реших да не ги смятам като дни от диетата Скарсдейл. Не знам дали добре обясних или съвсем се затлачих, но утре ми е седми ден и в другиден сутринта ще се меря.
Според мен протеините т.е. месото могат да се заменят. Риба, пилешко и пуешко без кожа, раци, нетлъсто телешко и агнешко. Тези протеини са взаимно заменяеми, но бих заложила на морските деликатеси и пилето като най-ниско калорични. Аз си заменям през цялата диета, но ще си видя резултатите и тогава ще видим дали съм постъпила правилно... Гледам хляба и плодовете да ги ям до обяд и не прекалявам със изварата, защото с млечните, ако се прекали с тях, колкото и да са обезмаслени забавят отслабването. От време на време си правя черно фрапе с подсладител -  за разнообразие. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт