Скарсдейл - 2

  • 112 508
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Мен не ме мислете. Имам си в камерата доволно количество порцийки месо, оставени ми от майка ми. Препоръчвам ви от сега да се подготвите.

# 706
  • Мнения: 958
Хей, радвам се, че се събрахме компанийка Hug
Вчера само -500г, ама си продължавам, и три килца за първата седмица да смъкна идеално ме устройват, да не правя планове, колкото-толкова Laughing LaughingТрябва и тренировки да се позасилят нещата, ама пусти мързел в тая жега... Mr. Green
nataliS, и аз като теб, изкарвам обикновено 2-рия или дори и третия ден и се издънвам, сега като се отпочнах и съм се навила се надявам да не ми секне вдъхновението, че вече две години си ги задържах многото кила, уж бяха замалко и бързо качени, пък си стана постоянно състояние Sad
Ще ви чакам в понеделник всички на линия и никакво отказване, ей Naughty Laughing Hug

# 707
  • Мнения: 61
А какъв плод закусвате? Сега не е много сезонът на грейпфрутите  newsm78 и по-колко от съответния плод?

# 708
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
За плод смятам да избера някой не много сладък пъпеш - по един резен (1/3) от половинката.

# 709
  • Мнения: 958
Може и парче диня, пъпеша и динята са нискокалорични плодове Peace
А я кажете какъв хляб си купувате, аз в момента съм на един на Вита, от този на зърна като бонус е, 100%ръж, много ми харесва.Имам книгата и в нея се препоръчва ръжен хляб, а не соев, въпреки че соята е протеини, а в ръжта има повече въглехидрати, как мислите newsm78
Аз да си призная, днес ми е четвърти ден, само веднъж хапнах закуската, другите дни без закуска карам, и на вечеря когато има риба със салата, плод и филийка карам само на салата с риба, много ми идва всичкото това, в първия ден например на вечеря и днес на обяд,( четвърти) пак без филийка карах, само яйца си направих с парче сирене и обелен домат, да видим как ще е  по-натам Simple Smile

Последна редакция: пт, 08 юли 2011, 20:05 от jedira

# 710
  • Мнения: 0
А какъв плод закусвате? Сега не е много сезонът на грейпфрутите  newsm78 и по-колко от съответния плод?
Аз ще си карам с половинката грейпфрут, понеже много го обичам и се чувствам свежарче от него  Grinning

# 711
  • Мнения: 61
А какъв плод закусвате? Сега не е много сезонът на грейпфрутите  newsm78 и по-колко от съответния плод?
Аз ще си карам с половинката грейпфрут, понеже много го обичам и се чувствам свежарче от него  Grinning
и аз,но сега не стават за нищо, ужасни са  smile3516 smile3516
иначе и аз с удоволствие си ги пийвам smile3521

а праскови или нектарини?

# 712
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен HugЗа една седмица свалих2.5кг, много е добре като резултат и съм доволна, но понеже имам доста за сваляне и искам по-бързи резултати ще се метна временно при плодоранките, пък после пак тук за задържане и създаване на трайни навици за здравословно хранене Simple SmileПожелавам ви успех Hug Hug Hug

# 713
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Jedira, не се подавай на изкушение. Просто диетата ти е дотегнала и ти се ядат плодове, защото ние добре знаем, че в Скарсдейл плодовете са ограничени. Върни се при нас. От утре пак на Скарсдейл. Тази диета е по-здравословна от плодовата.

# 714
  • Мнения: 958
Лого5ка, HugНе ми е дотегнала, иска ми се да смъкна повече килца до морето(ще ходя в средата на август с децата от училище и ще ме е срам да се пльосна некъв тюлен да се излагам Embarassed), а иначе в диетата си има всичко и менюто е лесно за изпълнение, харесвам я много Heart EyesЩе се върна пак тук след две седмици, а ако не устискам на плодчета само може и по-рано Mr. Green

# 715
  • Мнения: 8
Момичета днес на закуска изядох една нектарина+много малко хляб /пълнозърнест/, понеже определено хляба не ми харесва.....и до обяда освирепях от глад! Иначе на обяда като изядох един домат с малка пил. пържолка на скара се заситих предостатъчно, даже ми е малко тежко в момента. Може би ще откажа хляба тотално.
Въпрос - може ли по 2 нектарини за закуска? Или една нектарина и малко диня?

# 716
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Момичета днес на закуска изядох една нектарина+много малко хляб /пълнозърнест/, понеже определено хляба не ми харесва.....и до обяда освирепях от глад! Иначе на обяда като изядох един домат с малка пил. пържолка на скара се заситих предостатъчно, даже ми е малко тежко в момента. Може би ще откажа хляба тотално.
Въпрос - може ли по 2 нектарини за закуска? Или една нектарина и малко диня?

Придържай се към диетата. Отвориш ли една врата и край... почва да ти става навик Wink Динята ще те остърже още повече и ще си гладна до обед. Освен това трудно се дозира и риска да приемеш повече въглехидрати е голям.

# 717
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета! Много се радвам, че има поддръжници на "моята" диета (казвам моята, защото я обожавам и съм постигнала много с нея). Сега съм горда мама и понеже кърмя не смея да я започна, но веднага щом приключа с кърменето я захващам! Дерзайте момичета!!! Ефекта е невероятен! Най-важното е обаче стриктното спазване на менюто! Дори и да увеличите количествата не е проблем, проблем е промяната в менюто!
Аз съм ЗА двете нектарини и ПРОТИВ динята (много подува и натоварва стомаха, въпреки че я водят много диетична). И също така, Letty, не изключвай черното хлебче! Как си със сухарите? Със сигурност знам, че едната филийка препечен хляб спокойно може да се замени с 2 сухарчета - аз самата правех диетата по този начин, а ефекта ми пак беше невероятен - движех с между 500 г и 1кг на ден надолу!!!

# 718
  • Мнения: 0
Е, как върви след първата седмица на диетата? Аз я започнах малко по-рано и днес ми е 10ти ден и съм 3 кг надолу. Доста варира един ден свалям на другия ден си връщам и предполагам, че е от това, че ще ми идва. Затова мисля да зарежа кантара настрани до 14 ден, но като цяло се чувствам много добре, заредена със сили, заситена и в същото време ми е лекичко   Whistling Grinning

# 719
  • Мнения: 8
Аз съм на 7-ми ден и се чувствам страхотно!!!  Hug Обаче не съм се качвала на кантара, мисля да не го правя до 14-тия ден. След това ще пиша за резултати. В интерес на истината усещам, че малко съм намалила откъм коремче  Laughing Praynig Praynig Praynig

П>С> Онзи ден по навик извадих шоколада от хладилника, отворих го, начупих го и тъкмо да си хапна и се сетих, че съм на диета. Навик  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт