ПЛЕВЕН - 59

  • 18 075
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 070
Ако някой има нужда:

Плевен
4.08. понеделник, 5.08. вторник, 6.08. сряда, 7.08. четвъртък
16-18ч.
Трудности при кърменето - Консултации  от доц. В. Недкова
Ул. “Бенковски”№8
Педиатричен кабинет

# 91
  • Мнения: 668
момичета да ви питам знаете ли в Плевен освен в Бриколажа къде продават боя на левис?Боядисвам си кухнята,а боята свърши  и в магазина там няма да я има до сряда.

# 92
  • Мнения: 2 070
Ох, чудно чудно временце. И двете години случих да родя по хладно, казват, че високосните години са дъждовни. Най не обичам жега да ме мори. 
Защо никой не срещам по улиците? Къде сте, какво правите..

# 93
  • Мнения: 22 531
Здравейте и от мен момичета. ))))
Времето на вън наистина е чудесно, само за разходки. )))

n_alex76, има една лекарка във 1ва поликлиника, май маха бенки с лазер, но моята препоръка е това да се прави по оперативен път и задължително да се изследва бенката.
Ако искаш координати драсни ЛС.

# 94
  • Плевен
  • Мнения: 239
Два дни ме не съм чела и темата никак не е мръднала.Много отпускарско го раздавате Laughing. Ние си оставихме Люси на отглеждане за две седмици в Горна Оряховица,че градината затвори и няма кой да го гледа.Сега ще умра от тъпотия без него. Sad
Здравейте,мами!
Аз съм варненка,но от миналата година живея в Свищов при съпруга ми.Може ли някой да ми препоръча къде и при кой доктор в Плевен има лазерна терапия на бенки,хематоми и т.н.
Благодаря предварително!   bouquet
На мен са ми махали две бенки по оперативен път. Мога да ти препоръчам д-р Бойков. Мисля,че в момента работи във Военна болница. Peace

# 95
  • Мнения: 1 955
Честит празник на патерица на всички малки и големи рожденници! Да са живи и здрави!   bouquet

Преди няколко часа се завърнахме, а вече ми е тъпо. Толково хубаво беше, особено за Митко  Laughing
Не се притеснявайте за времето, докато бяхме там цяла седмица нито веднъж не валя, нито пък пропуснахме плаж. Беше си много слънчево.

успях да кача част от снимките, ако на някой му се гледа море моля Grinning

# 96
  • Мнения: 2 070
Момичета, много ще съм ви благодарна, ако ми кажете къде мога да намеря двойно еластичен плат, най-добре и по-изчистен, едноцветен. Изобщо къде има магазини за платове. Да си направя слинг, че в два определени момента от деня много ми трябва. най-вече вечер между 7-9 - Елена има колики, които минават само с държане на ръце, а това е времето, в което Яна си играе навън и не мога да я лиша и да си стоим вкъщи.

# 97
  • Мнения: 5 026
Привет!
ЧРД на патерица на Вики, жива и здрава да е!

Дикси, Божидар се забавлява страхотно със снимките, разцъкахме ги поне 4 пъти  Crazy

ДеЩо, виж в Наркопа, аз за друг магазин за платове не се сещам. Аааа, имаше преди един, пресечка от К и Методий към Стоматологията, в гараж, платове от Гърция и ли нещо подобно, виж дали съществува още  Peace

# 98
  • Плевен
  • Мнения: 69
Де що  и аз се сещам за тези двата,този за платове от Гърция го преместиха малко . Като вървиш от Кирил и Методи към Стоматологията в ляво.Пак е гараж с алуминиева дограма.Там има много трико и аз имам много добри попадения за София Peace.

# 99
  • Мнения: 5 026
Да оповестя, че цирк "Ориент" разпъна сергии до Холивуд. Цени-10лв-ложа,8лв-пейки, за деца от 3-6г- цена 6лв.  bowuu

# 100
  • Мнения: 1 955
А за деца под 3г.?

# 101
  • Мнения: 5 026
 Че май ще е безплатно, никъде не са упоменати.
 Навън, в едни клетки, има едни кралски бели пудели и по никакъв начин не можах да убедя Бужи, че са кучета. Твърди,че са агнета  Crazy

# 102
  • Мнения: 4 970
Навън, в едни клетки, има едни кралски бели пудели и по никакъв начин не можах да убедя Бужи, че са кучета. Твърди,че са агнета  Crazy
Joy
Дари  пък на разните пинчери подобни дребоси им казва "Мяу" Crazy
Всъщност, аз още не съм я водила на цирк  Thinking Дали ще прояви интерес и ...търпение?Някой , който има оит с малък дребос под 3 години на такова мероприятие, мояла да сподели опит Hug Събирам  си идеи от сега за плевенската ни програма и занимавка Grinning И за клубчетата разбрах и  много се радвам че ги има най-сетне
Аз съм на работа още някоко дни, и в четвъртък най-вероятно ще ходя да си прибирам детето за малко .
Хубав ден от мен Hug

# 103
  • Мнения: 2 556
Водих Кари на цирк миналото лято на около годинка и 7-8 месеца беше, хареса й, особено факта, че й накупих клоунска шапка, въртящи се и светещи джаджи и всичко друго, което се предлага там. Седеше си мирно и не ми е създавала никакви грижи. Само на влизане влезе преди мен и докато ни проверят билетите вече се беше покрила някъде, та тичах да я търся  Grinning

Тази година ще пропусна циркаджийското изкуство обаче Wink

# 104
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 029
Ние ходихме този месец на чирк "Балкански". Беше готино. Вики се изплаши и дори си мислех да викам Филип да я взима докато не е почнало представлението. Изплаши се от един облечен като кучето "Теди" (соковете) и отново ме задърпа да излизаме. После и хареса - дори и клоуните. Представлението беше 2 пълни часа.

Общи условия

Активация на акаунт