Мъжът ми свършва бързо,а вашите?

  • 46 205
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Пробвай да се пръска с Лидокаин, ама не най силния разтвор, по слаб процент.  И да изчака хубаво да попие да не те хване и теб, че тогава няма да има смисъл.  Peace

# 16
  • Мнения: 539
  Това тема за хвалби ли е ?  Laughing  Whistling
newsm10

# 17
  • Мнения: 418
Чувала съм,че има някакви йога упражнения за задържане.Един познат много се хвалеше,че задържал продължително време и така задоволявал приятелката си напълно.Не знам какви точно са,но може да разпитате или да се запише мъжа ти на курс.

# 18
  • Мнения: 1 455
Ползвайте презервативи...определено забавят. Peace

# 19
  • на село
  • Мнения: 830
х

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 23:51 от Монстерче

# 20
  • Мнения: 1 259
  Това тема за хвалби ли е ?  Laughing  Whistling
Joy

# 21
  • Мнения: 2 448
energy1620, хич и не слушай кво ти говорят повечето с това посещение при сексолог. Пълни тъпотии са тва.

Пробвай това, което ти писах и малко тренинг мисловен му трябва на твоя човек и работата ще се оправи. Да не се отдава направо на собственото си удоволствие по време на акта, ами да се опитва да мисли за други странични неща. Това помага също.
Чак, ако тези неща не помогнат и мислиш, че има по сериозен проблем го пращай по лекари и сексолози. Не бързай с това, че само се депресират мъжете от такива посещения при специалисти.

И моя беше тъй като млад и всякакви номера сме ползвали заради моя кеф, ама с годините се промениха нещата, че сега направо му викам, ей както ме мързи понякога що не си остана все така.  Joy


П.П. Няма теми за хвалби, има такива дето обичат да се хвалят по всяка тема.  Да са живи и здрави, като има за какво.  Wink

# 22
  • Мнения: 192
Аз в началото на всяка една връзка съм имал подобен проблем, слава богу след това всичко си е идвало на мястото. Ако има настроение и продължителна игра, жена ми успява да свърши първия път само от френската. След това като знам че вече е свършила ннякакси се успокоявам и успявам да контролирам мига на моето свършване докато тя получи още един два оргазма.
Може да опиташ в твоя случай да му направиш френска, да свърши първия път бързо, след което пак с френска да го възбудиш и втория път да има и за теб.
друго нещо което съм забелязал е че ако вече си на границата да свършиш и си представиш някоя неприятна сцена то тогава също ти минава желанието да свършиш. А също така и ако с пръст притиснеш канала отдолу ...

# 23
  • Мнения: 12
... КаК е при вас и има ли това решение? Embarassed

Ами не знам как го прави, но се контролира до момента, в който решим, че ни стига.
Решението Kasidy вече го е казала ...

Аз пък предпочитам да свършва бързо.

И аз. Ама не чак толкова бързо Laughing 15-30 мин., зависи от настроението.

15-30 мин. - глупости на търкалета.
Че той трябва да е повреден нещо щом трябва толкова време да се стиска.
Мъжът трябва да свършва бързо, защото така е направен. А за по-бавната жена има хиляди техники.
Ох! Веднъж една колежка от друга специалност я обработвах бая време докато свърши. Мъкааааааааа. Май беше малко фригидна.
Но и аз съм печен картоф. Сто и един честни начина използвах.
Тук някои жени така си фантазират и преувеличават. 100 минути лангъркане и после морска болест. Хъхъхъхъх. Но няма такива вече. Последните ги убиха през Балканската война

# 24
  • Мнения: 4 733
Че той трябва да е повреден нещо щом трябва толкова време да се стиска.

Shocked Емиле, какво значи да се стискат? Има един лаф нз дали си го чувал...На мъж, който не успява да контролира ерекцията се, забрави да се разчита за нещо по-сериозно Mr. Green.
 А за фригидната колежка....Извинявай ама има хиляди мъже, които идея си нямат къде и защо пипат Whistling

# 25
  • Мнения: 2 448
]

15-30 мин. - глупости на търкалета.
Че той трябва да е повреден нещо щом трябва толкова време да се стиска.


Не си мисли, че всички са като теб.  Wink

Някои не го докарват това от стискане, а им е естествено. Мъжете не са толкова еднакви.  Peace

# 26
  • Мнения: 139
И моят. Сериозно. Но това само първият път - после вторият път може и цяла нощ таз работа да върши. Просто повтаряйте акта. Ако не може - ами ключалка на банята, да се самообслужи, да погледа малко телевизия, да пийнете нещичко - и после започвате да си се обичате двамата. Може да даде резултат - ако не - лекар, преждевременната яекулация е (освен нервотрепка за партньора) здравословен проблем.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 498
Ей хора, какви са тия фантазии.
Мъжа, като се върне утрепан от работа, само му е до два пъти секс.
Един път набързо и заспива.
Но ако правите секс всеки ден и пак свъшва бързо, това си е проблем.
Може би му трябва почивка - не от секса, а от работата. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 12
Че той трябва да е повреден нещо щом трябва толкова време да се стиска.

Shocked Емиле, какво значи да се стискат? Има един лаф нз дали си го чувал...На мъж, който не успява да контролира ерекцията се, забрави да се разчита за нещо по-сериозно Mr. Green.
 А за фригидната колежка....Извинявай ама има хиляди мъже, които идея си нямат къде и защо пипат Whistling

Какво друго ако не стискане му викат на това.
Иди на специален лекар и ще ти каже какво става когато се стискаш по тоя начин.
Мани, мани

# 29
  • Мнения: 12
]

15-30 мин. - глупости на търкалета.
Че той трябва да е повреден нещо щом трябва толкова време да се стиска.


Не си мисли, че всички са като теб.  Wink

Някои не го докарват това от стискане, а им е естествено. Мъжете не са толкова еднакви.  Peace

Че кой казва, че са еднакви. Но в рамките на 3-5 минути. Повече от това е болест. Аз ги учих тия работи миналия семестър. Естествено им било. Глупости. Естественото е до 5 минути. Най-много 6 минути. Айде от мен да мине.

Общи условия

Активация на акаунт