за спирането на магнезия

  • 4 571
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
Аз го пия от средата на 4-ти месец/магнерич/, лекарката ми каза да го пия до края на 8-ми месец. Може би при всеки е индивидуално-продължителноста на приема. Но е факт, че на своя глава ги спрях за около седмица и контракциите пак започнаха. С него ми изписаха и но шпа, но си го спрях още в началото, мисля че с него не трябва да се прекалява. а мегнезия само помага. Flutter

# 16
  • Мнения: 2 111
Пиех магнерот от 5-ти месец заради контракции.Спрях го в началото на 9 месец по съвет на лекаря.Мислех си,че като го спра и веднага ще родя,но родих 4 дни преди термина.

# 17
  • Мнения: 741
Пих го от 4-ти месец до деня преди секциото

# 18
  • Мнения: 953
Спрях го когато минах 37 г.с., до  тогава го пиех.
Ако раждаш секцио може би е желателно да не го спираш.
За нормално раждане той пречи на контракциите и на подготовката за раждането, и трябва да го спреш около две седмици преди термина ти.
Докторът, който следи бременността ти най-добре ще те ориентира кога да го спреш.

# 19
  • Мнения: 2 005
Пих го до последно , ден преди секциото  Peace

# 20
  • Мнения: 3 453
Чувала съм че се спира в 9ти месец.А защо не попиташ лекаря си най-добре? Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз го спрях, когато влязох в 9-я месец. За матката и прибирането й - не съм чела или чувала как влияе.

# 22
  • Мнения: 2 658
От написаното до тук следва,че при планово секцио се пие до последно,логично,на кой му трябва да zапочне раждане?Но и аz zнам,че ако ще е нормално се спира някъде като влеzеш в 9тия месец,zа да може да матката да zапочне да се подготвя zа раждане,което е нормално.
Но пък най добре да се консултираш с лекаря си,той ще прецени как трябва да стане при теб.Леко раждане  baby_neutral

# 23
  • Мнения: 4 784
Щом си питала лекаря си - послушай него. Ако познава добре състоянието, би трябвало да ти е дал добър съвет.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Послушай лекаря си Peace

Общи условия

Активация на акаунт