Каква тоалетна хартия ?

  • 16 928
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 740
Френско, да-да.
А цветът на кърпичките отговаря ли всеки път на тоалета, а?

# 46
  • Мнения: 2 161
 Grinning много задълбахме.Нека и другите си кажат.

# 47
  • Мнения: 3 770
Аз пък току що научих за едни бъдещи сватбари , младоженецът грък , които ще си донесат тоалетната хартия за заведението с отпечатани на нея имената им и ликовете !
Та какво ми говорите за двупластови , трипластови и сатенени !  Crossing Arms Друго си е да си избърша д-то с физиономията на новобрачната двойка !
 Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Ти се майтепиш! Кой е луд да си отпечата милото личице на хартията, която после ще мине през задните части на сватбарите?!  Crazy

# 49
  • Мнения: 3 770
Не ! Сериозно ! Току що го научих и гледах така  Shocked ! Като се избърша тази неделя ще ви кажа какво е чувството !  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
Моля те, вземи мостра от хартията и дай една снимчица после. Това не е за вярване, докато не го види човек с очите си.

# 51
  • Мнения: 740
Снимка чакам, но моля да не е изполвано парчето  hahaha

В тази връзка да споделя, че съм виждала руло тоалетна хартия с отпечатан лика на Садам Хюсеин. Откъдето и да го погледнеш - странно е

# 52
  • Мнения: 1 440
Обикновено използваме вестници,но като свършат, вадя спешъл парчета плат,които са за многократна употреба и се перат с Ариел.
Трамвайните билетчета станаха лукс,който напоследък сме забравили.

# 53
  • Мнения: 1 283
Снимка чакам, но моля да не е изполвано парчето  hahaha

В тази връзка да споделя, че съм виждала руло тоалетна хартия с отпечатан лика на Садам Хюсеин. Откъдето и да го погледнеш - странно е
Вместо него, може ли да си отпечатам лика на съществото което ненавиждам, да ми го сканират ии.....О.... кеф и блаженство да си бършеш задника с човека, който мразиш.
Ако почна да произвеждам такава хартия, поръчките ще валят като изведро, малиииииииии колко богата шъ стана Mr. Green

# 54
  • Мнения: 3 770
pepika , може да патентоваш идеята и да се свържеш с комбината в Белово за съвместна дейност !  Peace Може ли да съм първа с поръчката - имам две - три идеи за релефен печат !  Rolling Eyes  Twisted Evil

# 55
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
американцитя бяха пуснали с лика на садам, но аз мисля че с лика на буш ще стане безспорен лидер на пазара.

# 56
  • Мнения: 1 259
Охххх, направо да се пръсна от смях...като се почна от опциите в анкетата....ми за 5 мин....5 000 коремни преси наравих с тоя смях!

# 57
  • Мнения: 3 770
Охххх, направо да се пръсна от смях...като се почна от опциите в анкетата....ми за 5 мин....5 000 коремни преси направих с тоя смях!

Ще чакаме тогава снимки с коремните плочки , които си изваяла покрай темата !  Peace Та с коя опция си ти за тоалетната хартия ? Laughing

# 58
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 589
Снимка чакам, но моля да не е изполвано парчето  hahaha

В тази връзка да споделя, че съм виждала руло тоалетна хартия с отпечатан лика на Садам Хюсеин. Откъдето и да го погледнеш - странно е

Ами тази хартия започнаха да я произвеждат, когато започна войната в Персийския залив и много се харчела казват Simple Smile

# 59
  • Мнения: 750
Гласувах.
Трамвайно или каквотои да е билетче от градският транспорт.
Ще питате как точно става номера.
Ще обясня.
Или поне ще опитам.
Ако има неразбрали ще приложа снимков материал.
И такааа....Стъпка първа.
Вземам билетчето.Сгъвам го на две.Скъсвам ъгълчето.Но,го запазвам
Държа го в лявата ръка.Защото ще ми потрябва по нататък.
Нанизвам билетчето на което вече има дупка на средният пръст на дясната си ръка.
Завирам си пръстчето в отверстието.Завъртам на ляво.После на дясно.
Билетчето обърсава оаканото отстрани.
Изкарвам пръстчето.Изкарвам билета от пръстчето си,като изнизвайки се то обърсва всичко.
След което следва стъпка втора.
Ъгълчето което държа в лявата ръка използвам за да зачитя това което се е събрало под нокътя ми.
След това прилежно ги пускам в кошчето за боклук и дърпак въженцето за водата.

Общи условия

Активация на акаунт