Жегата при нас си е голяма - АВГУСТ аз ще ставам мама!

  • 12 310
  • 249
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
благодаря ви много аз май както си дьржах до последно и виках не ме е страх, сега май тотално сгьнах. Май много си ме е страх, но не от раждането и болката а дали всичко ще е наред?! ох само ви занимавам смойте паники от днес, сори ooooh!

# 16
  • Мнения: 38
Брееееей, човек да не смее да изпие една бира, че като ви остави за малко и вие - хоп, в нова тема.
Ася, благодарности и   bouquet !

# 17
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте момичета HugАз се приготвям за болницата вече и утре отивам с бодра крачка към Шейново LaughingДа ви кажа честно,вече нямам търпение  да си вида бебка.Стискайте палци в четвъртък всичко да мине нормално Praynig

# 18
  • Мнения: 2 376
Асе, много мерсаж за темичката!   bouquet

Бобито, не е много безопасно да слагаш каквото и да е в леглото на бебето без да го наблюдаваш. Като иска да му е тясно, ще го гушкате, каква ви е работата  Hug


Мартини мама, погледни го откъм хубавата му страна. Така ще можеш да гледаш голямото детенце по-дългичко.

Искам бира  smile3514

Деси, успех! Дано всичко мине по-възможно най-добрия начин и да гушкаш прекрасно и здраво бебе! Стискаме палци!

# 19
  • Мнения: 26
Позволих си най-отгоре да публикувам молитвата за успешно износване и леко раждане, с надеждата и вярата, че независимо от религия, култура и възпитание тя ще помогне на всяка една от нас скоро да се сдобие с най - прекрасното/прекрасните бебета на света по най-безболезнения начин  Hug
 Ако някой има нещо против, кажете и я махам Wink
Дано не съм обидила някоя мама с различна религия, ако е така моля за извинение  Hug
Като Фея Вестителка искам да Ви орисам с мнооого леко раждане и здрави бебчета  Hug

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 20:52 от Asija

# 20
  • Мнения: 229
момичета току що ходих до тоалетната да пишкам и излезе нещо бяло и слузесто ..
да не е това тапата?
защото нямам иначе никакви бактерии и течения, нали вчера бях на контролен преглед ..и ся какво беше това  #Crazy #Crazy #Crazy

Напълно възможно  Grinning Като желе ли беше?
(Аз компетентната, понеже съм виждала много тапи  Mr. Green)

да точно като желе, но прозрачно ..и не много де

# 21
  • Мнения: 12
Честит Рожден Ден на Ани!Жива и здрава и на финала-най-хубавото бебе да е твоето!

  Деси
,стискаме палци,всичко ще е ОК! newsm10Чакаме добрата новина в четвъртък!

  Направо ако знаете как ви завиждам,че вече усетихте захлаждането!Тук е ад някакакъв,не се диша,едно листо не помръдва! #CrazyДано дъжда да дойде утре,както прогнозират ooooh!

Боби,мила и аз са на мнение че е опасно да се поставят" плюшки" в креватчето на Бебко.

  SSieber kaквото и да се случи ние сме с теб!Но ти вече сигурно си говорила с акушерката си.

 Абе кой още имаше празник днес newsm78,много давам заето откъм памет напоследък Embarassed
Който и да е желая много здраве и щастие!

# 22
  • Мнения: 2 376
При нас планът е живот и здраве да кръстим бебето през септември, защото баба му ще е тук и много държи да присъства, ама ако няма 40 дни, дали ще ни кръстят?
Мерси за молитвата, Асе!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 338
Тук съм Mr. Green

Асе, мерси за темичката Hug
Деси, успех, мила и дано всичко е наред и с теб, и с беба. Мислено сме с теб и ще чакаме новини Hug
ssieber, и аз мисля, че това е било част от тапата. Моята акушерка ми каза, че може да изтича по малко на няколко пъти, а не наведнъж..

Днес купих много сладка синя пижамка на мишленцето ми Heart Eyes купих си синя рокличка и аз да не остана по-назад разбира се Mr. Green и козметика на СебаМед - измиващото блокче, гела за баня и млякото за тяло.. мисля, че това ми е достатъчно за сега, като се роди бебо ще си взема и слънцезащитния лосион 50 фактор.. мисля от отначало да ползвам крема Бочко против подсичане, а ако той не ми върши работа ще си купя и на СебаМед..

# 24
  • Мнения: 31
Сигурно е тапата миличка но небои се може да минат няколко дни преди да тръгне но на там отиват нещата.....
Браво няма страшно всичко ще е ок. Hug

За плюшките няма да слагам че знае ли човек ще гушкаме и това е.малката сладка мишка като порасне ще играе с тях.Асе благодаря ти за орисването знаеш ли как ме просълзи.Ще се помъча да запомня молитвата и ще си я кажа като ми се наложи или поне малка част newsm78 Joy

# 25
  • Мнения: 990
Хоп, и аз съм тук в новата темичка, Асе  Hug

Успех на Деси в четвъртък, ще бъдем с нея в мислите си докато не ни извести за едно ново сладко бебоче!  Praynig

ssieber, няма страшно миличка, ще видиш, че всичко ще мине като по вода!  Praynig

Оххх, тук е страшна жега, преди малко си говорихме със свеки, че сигурно сме прокълнати тук, че да нямаме и капчица дъжд...  Mr. Green Ама така е в северна Турция  Mr. Green

Някой беше споменал, че сънува кошмари, и аз съм така...  Sick В неделя следобед като си полегнах, че бях ужасно изморена от ремонтите, и като сънувам, че ми изтичат водите, а навън има наводнение и не мога да мръдна на никъде... Shocked И лекарката не успявах да намеря... Че чак като се събудих ми идваше да ревна от напрежение, не знаех истина ли е, не е ли!!! Та вчера да знаете как бързо си стегнах багажа за родилното  ooooh! Излязох и накупих всичко каквото ми искат, после се прибрах и се епилирах, където можах  Crazy! Поне малко се успокоих, че съм подготвена!  Tired

# 26
  • Мнения: 15
Някой беше споменал, че сънува кошмари, и аз съм така...  Sick В неделя следобед като си полегнах, че бях ужасно изморена от ремонтите, и като сънувам, че ми изтичат водите, а навън има наводнение и не мога да мръдна на никъде... Shocked И лекарката не успявах да намеря...

Стели, по вода ще да е ....  Hug

# 27
  • Мнения: 1
Ето ме и мен, цял ден се кумя да пиша...
Първо ЧЕСТИТКА ЗА АНИ - МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЕДНО ПРЕКРАСНО ЗДРАВО БЕБЧЕ!
На малката мишка на Миши - ДА РАСТЕ ЗДРАВО, ЗАСМЯНО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ, ДА ПОМАГА НА МАМА И ДА БЪДЕ НАЙ-СТРАХОТНАТА КАКА  Simple Smile
На всички мами със скорошно секцио - УСПЕХ И МНОГО КЪСМЕТ! Ще чакаме хубави новини в четвъртък!  Peace
На Асето хиляди благодарности за хубавата молитва - Дай Боже на всички тук най-лекото раждане и здрави дечица!
Аз днес бях на лекция - май други мами не дойдоха заради дъжда сутринта.
Камето каза, че е в Шейново, но заради бъбреци ...нещо са я включили на системи. Спомена че все още няма да ражда! Пожелавам и много късмет и дано да не лежи много заради такива проблеми!
Лекцията мина малко на бързи обороти, д-р Ралчева я водеше и имах чувството че много викаше и говореше със скоростта на светлината. Но иначе пак беше интересна и образователна Simple Smile
Аз утре съм на преглед, бебочно ме слушка много, оставя ме да спя все още. Само малко повече киселини имам последните 2 дена..ама сигурно е нормално!
Момичета да ви питам нещо важно за мен. Имам приятелка с обърната матка и бременна около
6 седмица. Милата не спира да повръща и да и се вие свят. Не яде нищо, сега си е вкъщи и лежи - лекаря и е казал да пие "Деган" (или нещо подобно). Знаете ли нещо за такова хапче?
И какво може да яде при това положение. Моята бременност не я усетих (не повърнах нито веднъж) не знам какво да я посъветвам 
Cry
Лека, спокойна и прохладна нощ на всички  Heart Eyes


# 28
  • Мнения: 2 376
В 6-тия месец пих деган, веднага ми помогна. Имах някакъв гаден вирус 24 часа не можах да се спра.

# 29
  • Мнения: 143
 Асенце, точно за молитвата най- много ти благодаря!  Hug
 Сибер, не е задължително да започне раждане, на мен ми падна тапата 5 дни преди да родя големия.
 Брит, знам, че само ако е застрашен живота на детето се кръщава преди 40 ден, но може и да не съм права.
 От Дегана много се спи. В стаята ми имаше две мами начлни месеци с повръщане и спяха по цял ден и цяла нощ. Аз съм много доволна от Магне В6, веднага ми спря повръщането, а беше страшно. С малкия ми го изписа гинеколога и сега като ми беше зле в начлото ми го прати свекървата от България.

Общи условия

Активация на акаунт