Да започнем деня с усмивка:)

  • 2 547
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Сутринта моят син ме събуди с най звучното Гуууу и като станах и ме видя се усмихна и си въздъхна с Агууугааааа   Как да не съм щастлива и усмихната мама

# 16
  • Мнения: 269
Много свежа темичка! Hug Трябва да има повече ведри теми наистина!
Аз днес се усмихвам,защото идват почивни дни,хладно е, на работа ми е спокойно и най-важното-беби подритва в коремчето и сякаш иска нещо да ми каже.Нямам търпение да се видим очи в очи с него и да си се усмихваме тримата с тати.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Хубава тема!  Peace

Тази сутрин се събудих с усмивка от мисълта за престоящата ни утрешна среща с док, УЗ и бебка Praynig
Чудесен повод за усмивки и настроение, нали? Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Сина ми всяка сутрин ме събужда с усмивка  Heart Eyes. На всекиго пожелавам подобно начало на деня  Hug

# 19
  • Мнения: 884
Колко много усмивки!
 Сутрин, в момента в който си отворя очите, виждам бебето седнало плътно до мен, втренчено в полуотворените ми очи, и като успея да ги задържа за малко така-крещи от радост.Баткото така разбира, че сме будни, и идва при нас. А за кучето усеща опасността от събуденото бебе, и дезертира в другата стая.

# 20
  • Мнения: 342
Усмихвам се, защото нося най-безценното съкровище!  Heart Eyes Hug

# 21
  • Мнения: 242
Всяка сутрин когато се събуди ТЯ -целият ми живот,слънцето и луната за моята душа и сърце, ме търси с поглед и ме дарява с най-най-най голямата си усмивка ,разтопяваща и най-малката мъка или просто лоша мисъл,винаги се буди с усмивка и това е най-голямата награда която съм получавала някога Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 4 784
Всяка сутрин, независимо колко е часът, дали е твърде раничко или приятно късничко се събуждам с усмивка, когато синът ми се пробуди, става в кошарата и гушнал възглавничката си ми вика звучно "Мамоооо!" надвесен над главата ми - зов, изразяващ желанието му да дойде и да се гушне между мен и баща си.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Усмихнах се преди малко,когато дъщеричката ми ме прегърна и целуна по бузата
и след това каза едно галено"мамоооо" Grinning

# 24
  • Мнения: 145
Много приятна тем....чак ми пълни душата с позитивизъм.
Всеки ден се будя с усмивка, защото моето момченце има нужда от мен, защото ме гледа с най-красивите очички-маслинки на света!
"Светът придобива нов смисъл, когато погледнем в личицата на децата ни!" - Луис Ердрих

# 25
  • Мнения: 1 305
Днес дъщеря ми, която е на почивка с баба и дядо, ме усмихна като пращаше въздушни целувки до София за мама и тати.

# 26
  • Мнения: 189
Усмихвам се, защото нося най-безценното съкровище!  Heart Eyes Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 928
Синът ми преди малко се събуди и защото беше сам в стаята взе да плаче. Отидох веднага, усмихна ми се и каза поредното сладко провлачено "Ма-а-а-а-а-а-а-ма" Grinning

# 28
  • Мнения: 83
Докато Четях направо усетих обиЧта лъхащта от всеки един постинг....  bouquetИ  аз запоЧвам деня си с усмивка,даже снощти преди да си легне сина ми каза,Че за него съм като карамелено бонбонЧе и ме обиЧа от рибите до динозаврите  Joy,а малката протяга ръЧиЧки да я взема и да й пея,а когато се разсмее с глас направо....ше литна в облаците...А вЧеРа бяхме голяма картинка,пуснали сме една песен и аз танцувам с Пепи,а таткото с бебка,викам на мъжа ми"ей,сега да ни види някой какви сме смешни" hahahaПълен купон е при нас

# 29
  • Мнения: 9 973
аз да добавя,че прохождаме и бела след бела...голям смях пада
аз пия кафе и на малчо една празна чаша взема от масата и ме имитира Joy

Общи условия

Активация на акаунт