Стара Загора 53 - Петдесет и третата годеница на принца...

  • 18 767
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 619
Мдам,освен това има едни дето никъде не ходят вече... 
Взех Авонделсон от яслата вчера и реших,че е твърде късно да идвам.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз дойдох, но съжалявах, че не можах да остана, защото семинара започна доста интересно.
Сестра ми получи някакви лоши новини по телефона и се разстрои, та си тръгнах.
Надявам се да ви видя тия дни, още една седмица съм тук.

# 92
  • Мнения: 139
Но защо така малко настоящи и бъдещи мами имаше???
Защо питаш във форума? Чакаш дискусия ли..що ли?
Добро утро от мен.
Добро да е!
Питах, защото за първи път посетих подобно мероприятие и си мислех, че ще е пълно с майки. Учудих се, че бяха толкова малко. Аз писах в заралийската страница в "Мама и бебе", но явно безрезултатно. Може би трябва да се измисли начин за разгласяване на подобни събития. Знам ли плакати в близост до градинките - свърталища за мами. newsm78 Информацията беше много добре представена и достъпна. Може би ако преди една година бях посетила подобен курс.........

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Пак ПОВТАРЯМ, семинара НЕ БЕШЕ за майки...

Нищо че, съвсем естествено, те бяха ДОБРЕ ДОШЛИ...

# 94
  • Мнения: 1 393
Здравейте на всички, аз и моята двегодишна дъщеря ще бъдем в Стара Загора за двадесетина дни от другата седмица.  С удоволствие бихме се срещнали с вас на по катерушка/ бира/ кафе, ако имате желание да ни приемете временно във вашата компания.  Simple Smile

Сърдечни поздрави отдалече и, надявам се, до скоро виждане!   bouquet

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Аз пък заминавам с децата на село за две седмици, да  ми наглеждате мъжа през това време Wink

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
MrsG, приемаме те... Hug Само кажи, на старозагорска територия ще имаш ли достъп до интернет или ще търсиш телефонно "разбирателство"...?

Тanya_p, ще го наглеждаме, разбира се, как няма... На кръчма ще го извеждаме, по жени, ако се наложи... Ще се погрижим да напълнее малко... Такава почивка, рядко се случва... Mr. Green
И ми кажи какво се случи с твоя телефон...?

# 97
  • Мнения: 619
Ще се погрижим да напълнее малко...
Да оставя и моя мъж  newsm78

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
 Добро утро на всички. Както е тръгнал Експрес може да поеме на всички ни мъжете, така че какво се притеснявате!!!

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не, не, не... Не си разбрала...
Мога да поема на всички мъже жените...!

# 100
  • Мнения: 619
Пак ще съм сама мома след две седмици...че може още и от тая...  Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 1 393
MrsG, приемаме те... Hug Само кажи, на старозагорска територия ще имаш ли достъп до интернет или ще търсиш телефонно "разбирателство"...?

Мерси за радушното посрещане! Simple Smile
Домашен нет няма да имам, освен в някой интернет клуб да прескачам... 
Вие имате ли си дежурно място и време, където се виждате или е според зависи?  Къде и как да ви търся?  Simple Smile


# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Дежурното място и време е всеки обед през работната седмица на Бирхалето, около 12:30... Макар че, там се събираме "дребен" отбор, ама от сой... Mr. Green
Това е заведението под Стария театър... Сещаш ли се, над градската градина...?
А ти кога летиш...?

И може да ти пратя номера на мобилния си телефон на лични, че да се обадиш...



Пак ще съм сама мома след две седмици...че може още и от тая...  Rolling Eyes

Това във връзка с моето волеизявления ли беше...? newsm78

# 103
  • Мнения: 1 393
... Сещаш ли се, над градската градина...?

Е то остава и да не сещам.  Wink Първият ми танц с момче беше навремето там, в далечния пети клас (едно време имаше лятна дискотека на същото място, помните ли?). Laughing

Аз пристигам в София средата на другата седмица, в СЗ ще бъда сигурно най- късно петък. Така че най- вероятно ще ви цъфна на срещата началото на по другата седмица. А децата на тези делнични рандевута водите ли ги и там има ли още катерушки?

Експрес, Хера вече ми пусна нейния тел на лични, ако искаш, за всеки случай ми дай и твоя, пак така.

Аз самата още не знам с какъв номер ще съм.

Поздрави на всички още веднъж и до скоро виждане!   bouquet

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
... Сещаш ли се, над градската градина...?

Е то остава и да не сещам.  Wink Първият ми танц с момче беше навремето там, в далечния пети клас (едно време имаше лятна дискотека на същото място, помните ли?). Laughing
Явно съм доста млада Mr. Green Помня детската дискотека във Верея..бара на Верея...ех времена Twisted Evil
MrsG може и вечерно с напиване да направим...в твоя чест. Пък аз ще се оправдая с тебе...че сержът вече развод ще ми поиска Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт